Aky film ste naposledy videli?

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1543
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa zedolsi »

tak včera konečne v kine aj ja SW 3D ST - rozhodne som sa tie dve hodiny nenudil... 7,5z10
NTB ASUS Vivobook M3504YA AMD Ryzen 7 7730U, RAM 16GB, 1TB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3738
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa fobos »

1.) Godzilla (2014) - vcelku fajn blockbuster. Niektore veci su tam trosku viac scifi, preto treba brat film s nadhladom. Pacilo sa mi na filme technicke spracovanie a napad dat ku godzile aj tie dve "MUTA". Co sa mi nepacilo, bolo bleskurychle presuvanie hlavneho hrdinu z kontientu na kontinent a z jednej sceny do druhej behom sekundy. Ale to len take rypnutie. Inak super film na zabitie vecernej nudy - 75% :)

2.) Oculus - opat vyborny film na vecer. Vcelku fajn zaver filmu. Plus pacil sa mi dej ako sa prelinala pritomnost s minulostou - vyborny napad. - 70%

3.) 50/50 - dobry film, ktory hra fajne na city. I ked mozno by bolo dobre keby film neskoncil happy-end om, ale to by si zas tvorci asi nechceli dovolit. Potom by to malo tie spravne grady. Ale fajn, dobre sa pozeralo na tu terapeutku :D - 70%

4.) REVENANT - dlhaaa stopaz, kks normalne som si myslel ze to dopozeram az na 2x. Skoda, fakt by stacili tie 2 hodky. Inak krasna priroda a super herecke vykony DiCapria a Hardyho. Klobuk dole - 85% (5% dole za stopaz).

5.) Ľahko ju zbaliť - teenagerske komedie mam rad, ale toto som nedokazal dopozerat (aj ked sa Emma Stone paci)
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
ANONYM_a7

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Som zistil že často chodím do kina, dnes som chcel ist tiež a zistil som, že nič nové nie je tak reku podelím sa aspoň tu :hysterical:


Star Wars - Skvelé, skvelé skvelé :) Sám seba sa niekedy pýtam že prečo nakoľko som sériu nikdy nijak moc neospevoval. Tak skvelo spracovaná téma aj pre casual diváka, osobne tlieskam. Celkom nechápem hate na hlavného záporáka. Ak sa zamyslím nad teóriou, ktorú som si vykonštruoval, úplne mi tam sedí:
Spoiler: ukázať
Vzhľadom na jeho osobnosť, správanie, neistotu sily si myslím, že je nasadený a zabitím vlastného otca si len musel získať dôveru pre úplný výcvik a plnú dôveru. A ak je toto pravda, strašne z jeho aktu cítiť tú neistotu ako sa vňom bije dark side vs light side. Toto mi napadlo až niekoľko dní po pozretí keď sme sa s kolegovcami o tom bavili
9/10

the hateful eight - akože riadne dlho som si nič nepožičal. Milujem tarantinove filmy úplne ich žeriem a fakt som nemohol vydržať. Po 20 min som to vypol a zhodnotil, že jednoducho musím vydržať pretože to bude taká bomba že ma vyzuje z topánok. :cool:
?/10 ale ako sa poznám bude 10/10 :D

Victor Frankenstein - prekvapilo. Skvelé herecké výkony a zaujímavá kamera scéna postavená bravúrne! Skvelé postavy. Koniec bol však imo nezvládnutý čo je veľká škoda. Ten film sa mi celkom páčil.
7/10

Izba (Room) - no toto bolo poriadne psycho. Akože poväčšine zvládam takéto filmy dopozerať v pohode, tuto mi to však prišlo byť také, neviem, iné. Citové vydieranie maximálneho rázu ikeď asi o to šlo. Herecké výkony fakt dobré, možno zbytočne veľa hercov v druhej časti filmu. Celkom to rozbilo izolovaný dojem
6/10

Hry o život: Drozdajka – 2. časť - Za mňa sklamanie. Akože bolo úplne jasné ako to dopadne (rovnako ako každá revolúcia) happy end ako sa patrí a koniec tiež rychlo rychlo a posledných 10 min zasa trvalo strašne dlho pocitovo pritom tam vôbec nemuseli byť...
4/10

Most špionov - Toto je film do kina aj do postele na notebooku. Ide o dej, postavy, scenár a skvelú kameru + scénu. Herecké výkony až na pár momentov na jednotku. Tom Hanks neuveriteľný! Nikdy som ho nijak moc nemusel ale tu ma dostal naplno
8,5/10

MOC sa teším na Creed. Neviem prečo ale Staloneho fakt môžem a úloha učitela mu sedí uŽ z traileru. Uvidíme :)

Inak nebol som na spectre. Akosi bolo vždy v ponuke niečo zaujímavejšie Či trepem? ;) Odrádza ma stopáž 150min :OO=
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3738
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa fobos »

Mission: Impossible - Rogue Nation

Fakt dobry film. Mne sa tato MI seria zacia pacit coraz viac a viac. Dej odsypa, skveli herci, vsade samy bavorak :D (nova M3ka sen :OO= ) co viac si priat. :good:

85%
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1543
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa zedolsi »

Everest včera večer originál, dnes poobede s priatelkou a svokrovcami s CZ dabingom, no super 7z10 :)
NTB ASUS Vivobook M3504YA AMD Ryzen 7 7730U, RAM 16GB, 1TB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa quicky »

ja ten MI pozeram uz 5ty raz a neviem ho dopozerat :/ nechapem... :facepalm: poslednu dobu mam divny feeling na filmy :D

vcera som pozeral the ridiculous 6, celkom v pohode pozeranie, tak 5/10 podla mna (tj prezit sa to dalo,obcas som sa pousmial,ale viac by som to nepozeral).

dnes dam Burnt.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa HellAngel »

http://www.csfd.cz/film/349573-creed/prehled/ 8/10

creed, doporucujem, Ludia co nevidely prve 2 diely to asi moc nebudu brat, ale ten kto videl a paci sa mu seria Rocky, tak myslim ze sklamany nebude. Paci sa mi aj to, ze Stallone sa tam nehra na tvrdaka v ringu, ale pochopil, ze on uz doboxoval a uz moze len poradit.
Film ma jednoznacne blizsie k prvemu dielu, kde dej je velmi podobny.
Naposledy upravil/-a HellAngel v Po 04. Jan, 2016, 10:42, upravené celkom 1 krát.
NB: Asus ROG Strix G16
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4239
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa castelL »

Sicario mám úspešne za sebou, odporúčam, dobrý film, výborné herecké výkony - 75%. Ak si môžem nechať odporučiť filmy s podobným žánrom, budem rád za každý tip :)
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5241
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa elementar »

Creed 8/10 ? mile prekvapenie rezia bola kvalitna a z rockyovky dala trochu viac lebo uveritelne postavy... obycajny film od ktoreho som dostal viac ako sa dalo cakat :good:
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1543
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa zedolsi »

včera večer ma zaujal trailer na Point Break tak som šiel na to do kina, ono by to bolo aj celkom fajn len všetci boli neskutočne nesmrtelný a dosť scén tam bolo prehnaných, zabrzdiť rozbehnutú motorku na "stlpe" ktorý bol pokrytý hlinou a štrkom a pod..... no proste keby to bolo kúsok reálnejšie dal by som tomu aj 7,5 takto má len 6,5 z 10.... hlavne sa mi ale páčila myšlienka "zločincov", treba pozrieť ;)
NTB ASUS Vivobook M3504YA AMD Ryzen 7 7730U, RAM 16GB, 1TB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3738
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa fobos »

http://www.csfd.cz/film/368996-the-canal/prehled/

Zaujimavy pohlad na to ako dokaze zatemnit mysel to, ze vas zena podviedla a neviete ani co robite :good: mne sa film paci. SPOILER: scena ako vychadza na konci z obrazu ten prizrak je dost dobra, som sa fakt bal.

75%

http://www.csfd.cz/film/374218-vlna/prehled/

Toto no ca ja viem. Bolo to na hranici pozeratelnosti. Cakate hodinu kym za 5 minut prebehne katastrofa a potom nastava jedina survival scena dalsiu pol hodku. Naviac ako bolo spomenute v komentoch csfd, su ti nori taki nesympaticki herci :D (aj ked za to nemozu).

Ja neviem, 50% (?) druhy krat by som to na 100% nepozeral
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10089
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa stiv »

http://www.csfd.cz/film/408058-padesatka/prehled/

Dalo sa zasmiat a bavilo ma to cele 4/5 :D
.
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4239
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa castelL »

Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5241
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa elementar »

hateful 8 9,5/10
Spoiler: ukázať
moj tip bol ze to nikto neprezije :D
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
ANONYM_a7

Re: Aky film ste naposledy videli?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

hateful 8 som taktiež dal nedávno v kine :) 10/10 u mňa samozrejme ;)

Návrat na "Film"