Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa DankoPR »

Ford Galaxy, rv. 09 - po vybratí baterky zablokované rádio, ako sa dostať ku kódu?
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5530
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

v autorizaku by ti ho mali dat bezplatne
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jo, osobna skusenost pre Galaxy2001 a S-Maks 2012 co je rovnake ako mas ty. Bratislava, asi v roku 2014/2015 som tam bol.



>> Peugeot HDI, ople CDTI, mbcky TDI. 2003+ niektoré 2016

Ople : opcom, verziu neviem sorry, 30eur
embéčky tédéí : vcds 17.x, 35eur
peužeugeot : lexia3 verzia tusim 7.6x, 80eur

dockaj ked zas doleti snejki na tieto fejki






>> Že si zrovna spomenul HDI Pežota. Nejaké ohlasy na Pežoťácke 2.0 HDI? 508 2012 53k km

absolutne najlepsi. Bez srandy. Drzia vstreky, drzia dvojhmoty, ked mas automaty a menis olej tak aj tie, su to jedny z najkvalitnejsich dieslov na svete. O emisiach nic neviem, velryby a tucniaky ma nezaujimaju. Repasovany originalny FAP stoji tusim 300 eur v autorizovanej sieti [!!!], viem ze Renoualt a Peužeugot ich mali najlacnejsie, samozrejme s garanciou. Egr sa neserie ako na 1.6tdi.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5898
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa wingo »

Ako najlepšie na škrabance na interiérových plastoch? Také tie biele pruhy na šedých/čiernych tvrdých plastoch... takéto niečo (nie je moje foto):
Obrázok
Vystriekal som na to postupne pol nádoby "oživovača" plastov, drobné ryhy zmizli, ale tie väčšie sú stále veľmi dobre viditeľné.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

Nicim, tie tam uz ostanu, nesmirgluj to. Len to viacej pokazis. Ja som lamacim nozikom vyrovnal povrch a tym to skoncilo
NB: Asus ROG Strix G16
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

da sa vymenit diel :D ci? ked mas kod dielu:
https://www.partacus.de/
zopar ludi z mazdy si pochvaluje aj dodanie dielov.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

vymena dielu je asi jedine moznost ak to chces mat pekne :)
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa _Mato_ »

http://www.trnavskyhlas.sk/c/21817-trag ... odkynu.htm

Prechadzal som tadial zopar minut po...nebolo veru prijemne vidiet kusok za prechodom vnutornosti na ceste a a dalej ludske telo na 2 kusy. Dalsi pretekar, ktory si myslel, ved to stihnem...
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

ak by zrazit ciganku(mamu,babku) ta sa rana nedozije, to aj policajti by boli radi ze teraz nemusia 300papierov vyplnat a uchovavat, preto v secovciach a inych obciach s cernotou sa jazdi pomaly, raz uakzal v spravach ako osadnici skoro zabili jedneho sofera(btw sam na seba radsej volal policajtov aby ho ochranili) a tak sa skutok nestane bo chlapec je slotov matky kozy otca brat. mozno aj kapitan zasiahne a skutok sa fakt nestal, je mi lto tej pani a ako syn asi by som siel kupit pistol a cakal na sude
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5707
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

praveze ja v osadach idem priemerne 70 minimalne, nedovolim kktom aby sa mi hodili pod auto s deckom. co robia ked vidia ze clovek nema gule ist na nich ako zviera. ked sa neuhynaju z cesty pomaha podradit a trochu poturovat vacsinou zutekaju ako psy (ktorymi su). Ale pravda, zrazis dakoho skoncil si. mi hovoril zachranar na skoleni raz ako za nim stal typek v osade zo sekerou ked isiel ozivovat mu syna. ze ked syn neprezije neprezije ani on. retardacia. Poslal ocka von ze inak ozivovat nezacne.

A uprimnu sustrast kazdemu koho zrazi egoisticky kar. snad skape na lepru a zacne to penisom ten sofer.
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

mp3turbo not sure if to myslíš vážne nebo ne... :? :rolleyes: Ale pokiaľ áno, tak to :good:

Od oranžovej som očakával iný odtieň, tento mi prijde príliš svetlý (čo sa týka farby).
Biela je pekná, ale aj v garáži sú veľmi výrazné tie 3 body kde je AE podsvietené, tak vonku to bude ešte horšie. A k tomu ešte vidno aj žltkastú farbu samotných AE kruhov.
Hmm :?
Asi tam nechám tie biele, pre zmenu. Od tých oranžových som fakt očakával iný odtieň.
Obrázok
Obrázok
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

tie biele su supa a ornzove daj na smerovky :D :D :D
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Nojo, som si hovoril jak tie oranžové budú khůl... no strašný tuzing to jest :D Už tam švicjá bíle.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

no kebyze nechas obidve ta iny dzefo by si bol, ale to neviem ci sa moze panom policajtom pacit. resp stk.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Tých votuzených E36tiek je dosť, netreba ďalšiu
Obrázok
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"