Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1182
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Snake napísal:Xkrat som tu pisal o klime, ale ta cena za wurth je haluz :D takto sa zaraba no
Vieš lacnejšie? Zobral by som aj viac, ak áno...
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Papek napísal:Narocny pacient toto :) Ale skusim to. Vyparnik sa nachadza nalavo smerom k vodicovi - tak ako prudi vzduch z pravej strany cez filter do vymennika. Vyberies filter, najprv povysavaj vysavacom co sa bude dat, potom ako v navode vystriekaj vyparnik. Kludne si pomos aj mobilom so selfie kamerou a postupne vystriekaj aj ostatne otvory. Nie je to nic nezvladnutelne.
je to so mnou velmi tazke..diky,konecne info o lokacii ..ja by som to nasiel aj sam,ale vsak preco by som sa tu neopytal :)
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Tie citrónácke THPčka mocno špatné?
https://www.autobazar.eu/citroen-c5-16- ... 55523.html
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5707
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Prave som siel cez rozbitu ulicu kde si obmedzenia. jedno take obmedzenie naporom vetra spadlo a preliacilo posjkriabalo komplet dvere, bude treba nie len lakovat.... mam fotky, mam stavbara co tam robil videl ako svedok. Som rad ze tam este niekto bol o 18:40.

Ako zacat? co riesit? nemam havarijne, budem si nejako musiet uplatnit skodu. prevadzkuje stavbu eurovia, OBJEDNAVATEL a majitel komunikacie je mesto kosice. idem googlit.

P.S. ked som vystupoval z auta a fotil dvere spadol mi telefon na beton a je tam plna pavucina. ked uz den tak poriadny!

Vdaka za vsetky rady.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

Skus zavolat na hotlinku kde mas pzp. A popis situacium
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

stevo891 napísal:Mozes kupit sprej aj za 200e, aj tak vacsinou pomoze len rucne vycistenie/vymena vyparnika
vyparnik som nasiel, clovek by cakal cernotu plesnivu,ale nic,cisty,kovovy lesk..tak uz fakt netusim..vsetko som to vystriekal uvidim
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5707
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Spisana nehodova udalost s policiou. Poradili mi ze nech sa snazim to tlacit cez stavbarsku spolocnost ktora ta tu znacku dala a vyzadovat si riesenie cez ich poistku (kedze podla policajta ma moja poistovna posle kade lahsie kedze mam len PZP).

Uz sa tesim ako v pondelok hladam stavbyveduceho. Bude to dalsia zivotna skusenost :) hlavne nechcem do auta treba dalsie peniaze z vlastneho vrecka, vobec nei za to, ze cigan postavi znacku tak ze ju zhodi vietor :D
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

Nam mozes povedat pravdu :D ze sisi to spravil sam akebo sa hanbis za polovicku aburobila to onam
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4580
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scream »

Shairachaz napísal:Tie citrónácke THPčka mocno špatné?
https://www.autobazar.eu/citroen-c5-16- ... 55523.html
Ano, chcel som tu je 1.6 ci uz v DS3 alebo pezote 207 a po precitani for som sa rozhodol, ze moj zivot je prilis kratky na to aby som riesil pripadne problemy s tymto motorom. Nie je to uplne blato ale bezproblemovy motor tiez nie, skor horsi priemer.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Tak nie je to motor na vysoké nájazdy, ale zas tých 84k km nie je až tak veľa, chvíľu by mohol poslúžiť.

Foter si ale teraz obľúbil škodofky, v pondelok chce ísť do Žiliny pozrieť jedného totál sociál spacebacka :D
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

Spaceback s eleganciou limuzíny? :-D
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5707
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

stefan.koval napísal:Nam mozes povedat pravdu :D ze sisi to spravil sam akebo sa hanbis za polovicku aburobila to onam
bodaj by, ona ale nesoferuje vobec :P Nie nie toto je zivot ulice, vsade ciha nebezpecenstvo... :mrcool:
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Tak som chladič vyčistil, v rámci možností bez demontáže. Jar, priemyselný čistič, kuchyňský odmasťovač, ručný pumpovací ostrekovač, koberec je preč, ale spomedzi rebier to úplne nevytlačilo, holt ten ostrekovač je slabý a vapkou som to nechcel, by mi to do chladiča spravilo dieru :D Teraz to nechávam vyschnúť, som zvedavý zda to po naštartovaní nebude tiecť (= opravovaný chladič).
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5202
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Fullesh »

Nejaky SK e-shop s autokozmetikou, potrebujem uterak na auto, ale taky fajnovy ze snim poutieram aj 2 auta.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Tak som nahodil aj remeň klímy, naštartoval, na voľnobeh občasné pískanie. Ach, zhodím remeň klímy, zas naštartuje, furt to píska. Nuž dúfam, že je to len nejaká blbosť typu trochu saponátu sa dostalo na remeň/remenice. Vo štvrtok som sa bol povoziť a krása, žiadne pazvuky, tak to musí byť ten saponát.
Chladič nechám vyschnúť, zajtra naštartujem a budem sledovať chladič zda neští. Ak to bude vcajku davaj 100km záťažový test :D
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"