Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Inak teda zase mi píska remeň, z nevysvetliteľného dôvodu ale. Čistil som chladič od toho olejového koberca čo na ňom bol :D saponát, odmasťovač, motor bol ale celú dobu zakrytý preglejkou, ale je možné, že sa nejaká kvapka tu a tam dostala na remeň.
A teraz popis samotného pískania, remeň a všetky kladky sú v poriadku, remeň o remeň nikde netlačí, všetko vyzerá býti vcajku. Píska to len na voľnobeh, nepravidelne. Po pridaní plynu pískanie zmizne úplne, za jazdy tiež žiadne pískanie. Po prejdení čo i len 1-2 kilometrov a zastavení, voľnobeh nepíska, vôbec. Ak ale motor vypnem čo i len na zopár minút, po opätovnom naštartovaní to zase píska (zase len na voľnobeh).

Tak som sa tešil, že už zmizli všetky pazvuky a zas sa niečo pokakalo :( Piskot (po oprave remeňa/napínku/kladiek/remeníc) začal v momente, jak som to po umytí chladiča naštartoval. Predtým ništ.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5191
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

Broslowski napísal:a puklice len vpredu :D Len nech to v BA nezaparkuje lebo pojde jak nic :D
ze to ty pises so seatom :D :D :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5898
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa wingo »

To ako sa z Peugeot 508 dopracoval k hentomu... :? :facepalm: :laugh: :D
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ticho budem radsej mas recht :D cize aby som to dal na pravu mieru, nemam seat, mam korcule, korcule su super. Neviem kto je Broslowski :D


wingo - krivky nepustia :D
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

co vas vedie k hentakym cocotinam... fakt na vychode daky lepsi vzduch :)
teraz mi vola chlapcisko z totych Mihalovcoch, ze kolega kaufol nejaku 2005ku ojdinu áštyri za slabych sedem litre eur.

Aj ju nastartoval dva dni od kupy, treti uz nie. Dockaj, kuknem ďe mam napisane bydlisko :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

ale sak co, ze kupil social spaceback ked sa mu v tom bude dobre fungovat tak v tom nevidim problem
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10047
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

Tak niekto pozaduje od auta aby nebola stara haraburda, fungovalo vzdy ked otoci klucik a viac mu netreba. Nie kazdy nutne potrebuje kozeny strop.
.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

hlavne ze je dýzel !


ma zarazili tie puklice... preco chybaju. Olej pravidelne meneny po 10k km, nikdy nepretahovane intervaly od vyrobcu, a urcite vzdy spravny olej.
vzdy len autoterorizovany servus, zarucene kilometre, ziadny dovoz, nalepky KO na kazdom dieli :)

nejde mi proste do hlavy ze niekto nema/neda 15eur za puklice, ked uz jednu alebo dve strati pripadne mu ukradnu. Radsej mat ohavne auto.

To su tie pribehy ze kontrolka érgegov svieti len preto lebo sa vysavalo pod sedackou a kedze sa chcelo vysavat poriadne, aj kabel som odpojil a uz potom som nedociahol zapojit :) volant makky, vnutri nic, medzi svetlom a kapotou centimeter diera ze by tam zapadla planeta.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Nie je to dýzel, oturbený pidimotor, ale aspoň je to 4 valec (kam sme sa to dopracovali, že "aspoň 4 valec" :smutny: ).
Akože oukej, 2015, veľmi nízky nájazd, v záruke, za tú cenu vcajku. Ale vzadu švihadlá, rádio jak z dob Fóbie 1, bez letných gum, bez alu, prehistorická klimatizácia aka "sporák".

Ale ak teda vydrží aspoň 3/4 toľko čo staručká Fóbia, tak je to všetko vcajku. Som teda zvedavý na ten moderný motor.

Inak zrovna som s bramborou došiel z 200km cesty, hadica na mieste, nič nezlobilo :)
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
butcher
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 17. Jún, 2013, 13:04
Bydlisko: Trebišov

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa butcher »

boha chlapi, ved uz dajte inu temu, nie auta
40 stran len auta riesite, kto to ma furt citat :D
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10047
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

Ked si v kategorii automobily tak skus riesit nieco ine. Snake ta usmerni potom. Riesia sa tu auta od zaciatku.
.
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Tak teda niečo "iné" ako autá... keby ste niekto mal na predaj škodovácke disky, nové alebo zánovné, alebo by ste vedeli o niekom kto predáva resp. kde čo najvýhodnejšie zohnať, kľúdne dajte vedieť :)

//
Fejky? Tie ceny mi prijdu prekvapivo vcajku
https://autoelektrony.sk/k/skoda/%C5%A1koda-rapid/
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5707
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Poniektore z menovanych uz su v mojom hladaciku ako nastavajuce rodinne auto, to ale musim makat aby som to uzivil. a popri tom si nechal svista do mesta :laugh:

mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5707
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Mne staci aj 130, ide o to ako sa tam clovek dostane. ci z hlavou v sedadle alebo v smutku.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"