Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

Blablabla, zas tie tvoje sracky o rychlosti :)





.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6877
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

V po kraji akceptuju 7km/h preslap. Overene.
hry- ps5
doma-HP probook
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Felipe neuhadol si. O vsetkom to je, len nie o peniazoch...
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa killswitch »

ak by obiehal kamion rychlejsie, tak porusuje predpis a riskuje pokutu. naozaj je to take tazke dodrzovat predpis a chvilku pockat, kym dokonci obiehanie?
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Neni ved pohoda. Narazam skor na tych co sa to obiehanie nechystaju ukoncit, ale idu v strednom pruhu, vedla kamiona, 50 km... a ked jej bliknes dobre ze to nezajebe na supu do kamiona lebo nevie co sa deje.

A este raz, je to vo tvojom zaujme. Pustit niekoho, kto sa ocividne ponahla. Ano porusuje zakon, ano nemal by to robit, ale ved ho pustim nech ide kade lahsie a som safe ... dalej nech to riesi policia. Ty si tam neni na to ... co ak ma v aute zenu co rodi? Co ak uteka za deckom do nemocnice? Co ak hocico? Realita je taka, ze nikdy nebies, kedy sa budes potrebovat presunut rychlejsie ty, a nebude ti to umoznene, lebo niekto stoji vedla kamionu :D

Ale tak zhodnime sa ze sa nezhodneme..
Používateľov profilový obrázok
MaceKx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2847
Dátum registrácie: So 26. Feb, 2011, 16:55
Bydlisko: Skalica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa MaceKx »

Treba k tomu pristupovat ako sa patri, je nutne dodrziavat najvyssiu konstrukcnu rychlost vozidla vzdy ked to situacia a podmienky umoznuju. Toto samozrejme neplati pre mesta. :D
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5889
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa wingo »

Tu je teda debata :D
Súhlasím s felipem, keď sa dá uhnem, keď sa nedá nebudem ja porušovať pravidlá len aby som vyhovel niekomu kto tie pravidlá porušovať chce. Ak niekto nedokáže jazdiť pár sekúnd za iným autom tak je psychicky narušený a nepatrí na cestu lebo ohrozuje nielen seba, ale najmä ostatných.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa killswitch »

nezabudaj, ze vsetci ti nedockavci sa ponahlaju do nemocnice. :D
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5703
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Vidim ze to aj tak skoncilo tak ze Snake a ine Ega vidia jednu polku zakona, Felipe druhu polku zakona.

Je to proste pisane tak ze oba tabory amju pravdu a ide o ludsku ohladuplnost, tot vsio :)
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5703
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

stevo891 napísal:Nebudem tu kopirovat vsetko, najdite si to. len co nas momentalne zaujima
Zákon č. 8/2009
§ 10
......

Cize v dedine/meste mozes kludne jazdnit aj v lavom pruhu, ked pride chobot na audine ↑ tak sa uhnes co najskor a ak ti to premavka z kazdej strany nedovoli tak sa moze aj pokakat :D
:good:

EDIT: poprosim zlucit prispevky ospraveldnujem sa za double post. :facepalm:
Naposledy upravil/-a Jednoduska v Ut 01. Aug, 2017, 08:45, upravené celkom 1 krát.
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Opat, ja tam nie som na to aby som riesil preco zaco sa tak ponahla. Na to tu mame organy ;) Ale ved chodte ako chcete, necudujte sa ale potom ked vam to niekto naprace do kufra. Ja sa radsej uhnem, vy sa nemusite. Ak sa chcete nechat ohrozovat upne bez dovodne ( aha dovod ma byt speed limit) paci sa :)

Presne tak ide o ohladuplnost, sa pozeram co sa okolo mna deje a reagujem na to. Nebudem mat klapky na ociach a rovnako nebudem brat rychlost ako modlu toho ze ak pojdem kolko je na tabulke nic sa mi nestane..
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa killswitch »

kto ma Seat, ten sa vie uhnut aj ked mame z jednej strany zvodidla a z druhej kamion. my ostatni dokoncime predbiehaci manever v povolenej rychlosti a zaradime sa do praveho hned jak to bude mozne :)
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Jasne, seat zaruka mobility = pretlacis aj kamion aj zvodidla vsetko ide dolu. A som pocul ze ojdi, bemeve a madvade maju priplatkovu vybavu, smerovku hore :D
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3430
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stanomx »

Ja nechapem ľudi čo pozru do späťaku - ja idem v ľavom pruhu povolenou 130 a obehujem všetko možne. Človiečik samozrejme vojde do ĺaveho pruhu ide 100 a obehuje niekoho čo ide 90. Oritom ma obmedzi, lebo si povie, že veď čavo je ešte ďaleko, veď on pribrzdí toto ma vie vytočiť najviac. A často sú v aute aj deti. Neviem ako fungujú títo ľudia možno ani nepozerajú do spätného tak dlho aby odhadli rýchlosť alebo čo.
RAMMSTEIN
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> A som pocul ze ojdi, bemeve a madvade maju priplatkovu vybavu, smerovku hore :D

prd smerovku, ale diferencialom hore :)

http://www.wreckedexotics.com/images/14/500_o13568.jpg
https://sunbeamwsvn.files.wordpress.com ... .jpg?w=640

a preklopene OOOO som nenasiel ani jedno.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"