S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

POM4R4NC napísal:...
No zo zaciatku je to s municiou dost biedne ale casom jej bude aspon do samopalu dost (na taku sniperku s dost nabojmi rovno zabudni). Inak nepriatelia vydrzia svinsky vela :x
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
Comby
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Kramáre

Príspevok od používateľa Comby »

Nefunguje mi baterka, ako ju zapnem? Tlacidlo L nefunguje. Resp. musim ju mat v inventari?
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

skus mierit na hlavu a hlavne mierit. a strielaj malymi davkami. ja mam podobny problem ale som uz v reaktore, tam je to kapanek huste a akosi vela ich tam je. naboje dosli a mozem si :whistle: :wallbash:
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
dali32

1.0004

Príspevok od používateľa dali32 »

Mam problem. Po nainstalovani patchu 1.0004 mi nejde v optionse zmenit jas (gama). V 1.0003 to nebol problem no teraz sa mi to vzdy vrati na defaultne hodnoty a je to dost tmave.Chcem to zjasnit a neviem si s tym rady. Ktora dobra dusa poradi? Confused
Používateľov profilový obrázok
socket
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Ne 04. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Hlohovec.

Príspevok od používateľa socket »

lol na zaciatku je to s municiou strasne, potom je to uz v pohode.
dolezite je mat 59.9kg.
Inac the best zbran je ta snipra, ma vsetko plne okrem rychlosti nabijania.
Uz som ho presiel, bez patchu a nebol problem. len sa mi vypinal notebook lebo sa mi prehrieval (nerovna podlozka)
rendis
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Kosice

Vyskusajte multiplayer.

Príspevok od používateľa rendis »

hra ma dobry engine a ide to aj na slabsich strojoch celkom dobre. Hravame to na LANke v antiku a je to super. V podstate daco jak velmi pekne csko.

Ja hrajem na 1680x1050, vsetky graficke nastavenia na full okrem dynamic lightingu. Ide to od 80-350 fps, priemerne okolo 130. Takze uplne v pohode. Ten dynamic lighting zere nehorazne vela grafickeho vykonu. Pri zapnutom to dava 25-50 fps, priemerne okolo 30. Skusal som taktovat c2d ale s fps to nehybe, takze vyzera ze uplne postacuje dvojjadrovy 1.86 Ghz 2Mb cache cpu.

Inac hra je zabavna. Atmosfera v multiplayeri je super. Zbrane su strasne nepresne. V podstate strielanie pistolou je cisto o nahode. Tie lepsie pusky so zameriavacom uz strielaju celkom obstojne.

PS. : single som nepresiel ani prvu misiu lebo ma to vobec nebavilo. Multiplayer je o dacom uplne inom.
cpu e6300
mb asus p5b-e plus
vga msi nx7950gt
ram a-data chip v-data 2x1gb 800mhz
hdd hitachi deskstar 250GB sata2 t7k500
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

muaaa stalker prejdeny na notase s priemernim fps 45 s patchom 1.003 ....vsetky konce som videl....asi naj strielacka co som kedy hral
HP Probook 6540b + HTC HD2 Android 2.3.1
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

koco11 napísal:muaaa stalker prejdeny na notase s priemernim fps 45 s patchom 1.003 ....vsetky konce som videl....asi naj strielacka co som kedy hral
a kolko to ma vlastne koncov??
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

presne 7 koncov...

5 pri plnicovi priani to je ten modry skaredy monolit

a 2 pokial najdete vchod do tajneho labaku


a iba jeden koniec je take ze sa vam podari prezit
....no hrat dalej sa vobec neda :(
HP Probook 6540b + HTC HD2 Android 2.3.1
Používateľov profilový obrázok
mUrEeC
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: So 25. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa mUrEeC »

juj ludia, tato hra u mna prekonala vsetko..hl ani nic podobne sa nechyta. pamatam si na casy ako som hladal knihu, ktoru som precital niekolkokrat, v skole som o nej robil vsetky slohy :D potom beta..fuu to vam bolo neco :) keby hru urobia ako beta dam jej 116 % (srry p.p. Kucmik ) :D . Ten engine-na mojom "stroji" som ju spustil, ale grafika je len 64 b takze som len vysiel od dilera a pc horel xD..Ale naozaj, musim chlapcov pochvalit, urobili kus prace. U mna s Oblivionom No.1
CPU : AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+ (Barton, 2090.30 MHz, 512 KB L2) - MoBo : CANYON nVidia nForce 2 ULTRA 400 CN-7N0AL - RAM : V DaTa 256 MB DDR 400 MHz CL 2.5 - HDD : Hitachi 80 GB 7500 rpm 8 MB cache - WD 40 GB 7200 rpm - GPU : CANYON GeForce FX 5200 - PSU : Encer 300 W - OS : Windows XP Proffesional
SCHRANZ will NEVER DIE!!!
Používateľov profilový obrázok
Pista88
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 138
Dátum registrácie: Pi 12. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: BS/BA

Príspevok od používateľa Pista88 »

CAWTE potreboval by som pls savy na stalkera od ::
X16

X16 je podzemne laboratórium, v ktorom sa prave nachadzate. caka vas v nom dost vela zombie a mutantov. Celkovo je to vsak mala oblast, ktoru tvori len par hal smerujucich do poslednej, centralnej kruhovej miestnosti.

16. Turn off psi-emission

Po vstupe zlezte dole rebrikmi a len sa prebojuvajte halami priamou cestou vpred. Napokon dorazite do centralnej, kruhovej haly, kde sa vam zapne odpocet styri minuty. Ste priamo pri vysielaci a vysielanie je tu tak silne, ze vas ani vasa prilba neochrani dlhsie ako styri minuty. Za tento cas musite vypnut vysielac pomocou styroch panelov. V hale mozete pohladat (aj po odpojeni stroja) brnenie Berill-5M Armored Suit.
pls surne
<b>CPU:Intel Core 2 Duo E8400 + AC freezer 7, MB: Asus P5Q Pro, RAM:2x 2GBA-DATA VITESTA 800+, 1066Mhz 5-5-5-15 2.05V , HDD: WD 640AAKS, GPU: GAINWARD BLISS HD4850 Golden Sample 1024MB 700+/2000+ @ 750/2300, Zvuk:Audigy 2, PSU: Fortron Blue Storm II 500W, LCD: Samsung SyncMaster 206BW, OS: Windows Vista Ultimate 64bit</b>
Používateľov profilový obrázok
alonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina okolie

Príspevok od používateľa alonzo »

ahoj ako tak citam tak nik z vas nema problem s padanim hry tak by so sa rad spytal na jednu vec. Hned na zaciatku mozno tretia alebo stvrta mysia ked musite ubranit neaku fabriku pred vojakmi a po jej dokonceni vas jeden zo stalkerov zavedie k neakemu kanalu ci co to je asi vstup do podzemia ale ked don vojdem zacina sa mi nacitavat dalsia lokacia a hra mi spadne do windows

mam nainstalovany patch 1.0001 ceske titulky a dabing a este tam je myslim vehicle mod

dlho som tuto hru odkladal koli chybam ale vidim ze si ju nezahram asi ani teraz ak niekto viete poradit tak budem vdacny

zostava amd x2 4800 ati hd2600XT a 2GB ram
Používateľov profilový obrázok
bongo-man
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: sereï

Príspevok od používateľa bongo-man »

mam rusku verziu hry, neviete nekdo ako z nej spravit anglicku???
Q6600 3 ghz 6gb ram R9 270
Používateľov profilový obrázok
DrPokus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 229
Dátum registrácie: Pi 08. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: okres Levice

Príspevok od používateľa DrPokus »

alonzo: co je zac ten vehicle mod ? Mozes jazdit na vozidlach ? (samozrejme na takych co su neni vyditelne out)
CPU: Intel Pentium Dual Core E2180 2Ghz@3010Mhz CPUz | RAM: DRR2 2G 667Mhz@758Mhz Kingston | HDD: 250G Seagate 16M cashe SATA2 | MB: MSI P35 Neo2-FIR | GPU: ATi HD4850 512 DDR3 ,Saphhire
Používateľov profilový obrázok
alonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina okolie

Príspevok od používateľa alonzo »

tak som to spustil ale musel som preinstalovat celu hru to len pre ludi ktori by mali podobne problemy

Návrat na "Hry a problémy s nimi"