Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

avixe napísal:podla technickych udajov by si mal mat 105hp ak sa nemylim, ale bola taka kauza ze ked to nechali merat tak namerali tusim 117 a vraj vw to koli niecomu konkretnemu uvadzalo ze menej.. skusim najst clanok o tom

lenze sa mýliš aspon. je to 81 kW tj 110HP. VW vzdy uvadza vykon in worst case scenario- Je uplne bezne ze tie motory maju v nasom klimatickom pasme viac vykonu.

twingo nie skoda ze nie je clio RS co byvalo :D ale to je hothatch a to netreba.

turbo malo by byt public hmmm je to FR style + v Parkovacie senzory vzadu + SEAT Full Link (MirrorLink, CarPlay, AdnroidAuto) + View Plus Pack: 6,5 palcový farebný displej, hlasové ovládanie, CD MP3 player, Aux-in, Bluetooth, SD karta, USB port, 6 reproduktorov + ak daju sport pack za dobru sumu tak dame aj ten. Chceli by sme sa zmestit do 13k

btw všetky tie priplatky stoja smiešnych 671e :-D

este k tomu swiftu - ano obe maju maly kufor ale v praxi je ten vo swifte fakt nudzovka a v pripade ibizi je to uplne pouzitelne, zlozis tam kocik ked uz to mam takto napisat .. o to nejde ale do swiftu nezlozis kocik :D Ja mam emociu z infoenter. viac ako z monochromatickeho bt radia, ktore je sice v poriadku ale nie je to ono + repraky vo swifte su fajn, ale su fakt len fajn. a neviem ci si videl predne svetlomety seatu, su strasne sexi.. to auto fakt vyzera v FR velmi sexi. Velmi malo ich jazdi, ale to aj swift sportov. Jedine co ma trocha mrzi a chcel by som mat co ma swift je rozdvojený výfuk, toto je strasne strasne sexi :D holt bude musiet stacit koncovečka :p

To auto je vyborne na jazdenie, nechcel by som vsak s nim zit, je tvrde hodne tvrde do mesta.Je to proste hot hatch ako má byť . Ibiza ma so sport packom aktivne tlmice (nenastavis vysku ale tuhost ano) a toto pri takom lahkom vehikle spravi hrozne vela
Používateľov profilový obrázok
MacTukahan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 816
Dátum registrácie: Št 28. Aug, 2008, 15:36
Bydlisko: Trnava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa MacTukahan »

ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Používateľov profilový obrázok
MacTukahan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 816
Dátum registrácie: Št 28. Aug, 2008, 15:36
Bydlisko: Trnava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa MacTukahan »

Nasiel som ju. Pojdem sa aj ja na nu pozret, vypada velmi pekne
http://www.hilek.sk/seat-ibiza-5d-fr-li ... 81kw-110k/
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4571
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa scream »

swift je stary model, darmo... emociu z televizora na palubovke mam aj ja, nejak sa cudujem, ze pre tolko vyrobcov je problem v standardne montovat senzory a parkovacie kamery, ked to na vyrobu stoji smiesny peniaz.

Emociu mam teraz ale aj z noveho civica, co vyzera byt fakt slusny voz, akurat asi nebude pod 15tis ani s 1.0T ... 1.5T bude raketa...

Skoda, ze este nemaju cennik.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59047691
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Skus :) ale fakt odporucam priplatit veci co som prihodil za ten smiesny priplatok mas interier mimo triedy B
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa mp3turbo »

urcite len ja som smatlavy, nestalo sa mi to prvy raz a specialne s MS Drajvom :) zatial mi to neznelo ze by si mal nieco supernavyse oproti tym Jettam :) teda snad len ten FR kukuč co neviem co znamena.


>> turbo malo by byt public hmmm je to FR style + v Parkovacie senzory vzadu + SEAT Full Link (MirrorLink, CarPlay, AdnroidAuto) + View Plus
>> Pack: 6,5 palcový farebný displej, hlasové ovládanie, CD MP3 player, Aux-in, Bluetooth, SD karta, USB port, 6 reproduktorov + ak daju sport
>> pack za dobru sumu tak dame aj ten. Chceli by sme sa zmestit do 13k btw všetky tie priplatky stoja smiešnych 671e

parkovacie senzory : 25eur maloobchod. Ostatne je len radio za dve stovky maloobchod, podla mna nic moc ta cena z ktorej si nadseny. Ale ved hadam vsetci vieme ze na prislusenstve maju automotovyrobcovia OBROVSKE mark-upy. Kto nevie alebo si nepripusta, len okrada vlastnu rodinu :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

full link je nieco, s cim sme realne v sygicu pracovali, a kedze o tom systeme viem co viem, viem ze ho chcem :) a mal by ho chciet každý, kto kupuje nové auto. Ak teda nechce dávať xxxe retardom za navi a pod.. Treba si pozriet co je vdaka FR v zaklade, o tomto to je. FR nie je len kukuč je to skôr stupeň výbavy. Ved stiahni to PDF alebo nastartuj konfigurator :)
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4571
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa scream »

No kukol som blizise na tu vybavu... Adaptivne tlmice su vo FR za priplatok v baliku sport za 388E, ktory tam nakonfigurovany nemas. Urcite by som priplatil aj za Winter Pack, vyhrev sedadiel beriem dnes ako standard, ktory musi v aute byt. A zvazil by som aj xenony...

Inak celkom v pohode vybava za tie prachy
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

keby si cital moje prispevky zistil by si, ze ak ju daju v zlave chceme priplatit... ale to by si musel citat ze :D v zaklade su velmi dobre projektory. Neoplati sa priplacat. Winter pack vyzera dobre to este zvazime.

Vravim ja to budem dalej riesit az ked sa dostanem z agonie zo zubu.. dovtedy je to v stave pauza pre mna a aspon priatelka riesi predajcov a predvadzacky. Všetko bude aj tak záležať od konkrétnej ponuky - určite sem napíšem ako to ide a tak .. ale teda hlavne je že vybraté je, aj predstava o výbave atď..
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa mp3turbo »

pocuvaj ale vazne to skus porovnat s nejakou Jettou :) ta ista technika, blablabla, akurat viacej miesta vnutri. Myslim ze Jetta mala vyhrievane sedacky, to uz by som naozaj bral ako totalny standard dnes specialne ked som si ja osobne kupil tu vyhrievanu deku (zhodou okolnosti je na nej napisane Suzuki Swift) za 20eur a domontoval do mojho 16rocneho... Jetta, par stran dozadu som pacol ten zoznam.

Jasne nemala adaptivne tlmice (vidim skor ako nevyhodu z hladiska servisnych nakladov neskor) a xenony ale ani jednu tuto vec nema ani Ibiza. Cenovo sa pohybujes okolo alebo prestrelis 13k eur, a to bola cenovka tej Jetty. Displejicek to malo velky vnutri ale ake marketingove kraviny tam boli okolo toho napisane si fakt nepamatam.

Daleko vacsie auto vnutri, daleko lepsi kufor, neviem ci sa ta krpata Ibiza fakt "oplati" aj keby Jetta bola hned o tisicku drahsia v podobnej vybave.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa LordKJ »

jetta nie je nahodou starsia platforma?
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

auto JE uz vybraté. Nebude sa zvažovať nič iné. ;)

Nie nie je tie auta su postavene na rovnakej platforme.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4571
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa scream »

Ono ani Leon nevyzera vobec zle... 15590, rovnaky motor jak ibizka, Style vybava + 800E comfort pack a balik exclusive plus gratis. Myslim, ze by tam bolo vsetko. Je to ale 16400E, co je mimo zdania... ale zas ta pridana hodnota oproti Ibize je obrovska z mojho pohladu.

Ale ked turbo vravi, ze jetta je za take ceny, tak by som nehaval, skvele nadherne auto so stipkou elegancie.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Auto už je vybraté. Pohode veď kúpte si ho ak sa to vám viac vyplatí, ja nemám s tým problém :)

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"