Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

K tymto dvom stranam som sa uz vyjadril. :) Tieto strany URCITE volit nebudem. Tie strany maju riesenia na velmi specificky uzky kruh veci, a k ostatnym sa pomaly ani nevyjadrili. U nas niesu problem len mensiny a pod. Mozno su tie strany dobre ako partner vacsej strany, aby sa robili kompromisy - my schvalime toto, ale ani otazky B neostanu lahostajne.
No ja sa bavim skor o nahrade SMERu, proste strane ktora by dostala 30% a viac, aby mala hlavne slovo. A take tercento neprajem ziadnej strane ktora bola niekedy v parlamente, lebo si to nezasluzi.
Zlepec nieje riesenie.

Ale zbytocne sa tu o tom bavime, uz som x krat napisal bola Gorila a ta nezmenila nic. Volby dopadlo rovnako, ludia sa dali odzubat jak Mojsejova hovorila znova :D neverim, ze ludia zvolia lepsie riesenia, lebo je to hlavne o tom koho zvolia ludia...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

Neviem, Kisku voliť nebudem, Fica nie, možno Procházku.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa STENLY »

Prochácka, či jak sa volá, sa aj mne páči ako politik. :)
aspon kladne na mna pôsobí pri vystupovaní v TV
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

Vidno na ňom, že neštudoval právo na Slovensku ;)
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Papek »

Zaujimal by ma vas nazor na Kisku. Mne sa ako clovek pozdava a ze v minulosti uspesne (aj menej uspesne) podnikal mi neprekaza. Mne pripada ako clovek so spravnymi nazormi a dobrymi umyslami. To mi je cennejsie a prednejsie ako vystudovany pravnik a "uspesny" politik, aj ked je pravdou, ze Prochazka nebol v mediach prepierany so ziadnou kauzou.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

no mna najprv zarazilo, ze bol spolumajitelom Quatra. teda aktivne podporoval kulturu zitia na dlh a zarabal na najchudobnejsiej vrstve. odkedy ale pomaha, tak sa to akosi v mojich ociach u neho vyrovnalo. z kandidatov je mi osobne najsympatickejsi. len som si neni celkom isty, ci by zrovna takyto clovek mal stat v cele naroda ako moralna autorita. ale asi furt lepsie, nez bolsevici, co tam kandiduju s nim.
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DMaMT »

Ja by som volil pravdepodobne Kisku. Nemám presne kandidáta, ak by bola v hre aj Radičová, možno by som podporil aj tú. Uvidíme, kto bude prezident. viem však jednoznačne, že by som nevolil nikoho zo SMRAD a.s., teda žiadny Hranol, ani Lajčák a ani žiadni jeho lupmi zo strany SMRAD.

Inak, Monika F.B. je odborníčka :D Bratislavské letisko je v Karlovke. Vedeli ste o tom?
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Papek »

Udaj o polohe z FB by som nebral ako velmi spolahlivy. Jeden cas mi pisalo, ze som z Kittsee, pritom byvam v Petrzalke. Pamatam si, ze ked som bol v Ivanke, tak som bol podla FB v Trnavke. Ale to nic nemeni na tom, ze Flasikova je .....

To, ze mal Kiska prsty v Quatre a Triangeli viem, ono zase nesiel v tom sam. A umysel mi to nepride zly, to by sme potom mohli oznacit aj pekara za prizivnika, ze vyraba zakladnu potravinu, ktoru denne potrebujeme a este na tom zaraba. Hajzel jeden ... :D
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

Kiska slabúčko hryzká :laugh: Ono je to fajn byť teraz, keď má melóniky, najväčší spasiteľ, lenže tiež si len myslel že v Amerike je tráva zelená, ženu tu nechal samú 1 a pol roka, keď sa vrátil nedoniesol jej nič. Okrem toho zbohatol v 90-tich rokoch tak, ako sa vtedy bohatlo.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

DMaMT napísal:Ja by som volil pravdepodobne Kisku. Nemám presne kandidáta, ak by bola v hre aj Radičová, možno by som podporil aj tú. Uvidíme, kto bude prezident. viem však jednoznačne, že by som nevolil nikoho zo SMRAD a.s., teda žiadny Hranol, ani Lajčák a ani žiadni jeho lupmi zo strany SMRAD.

Inak, Monika F.B. je odborníčka :D Bratislavské letisko je v Karlovke. Vedeli ste o tom?
Obrázok
si zabil :D keby ivanka pri dunaji este pochopim chybu gps :DD
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6764
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

chalani uplne ste vedla, je uplne jedno ci nejaky prochadzka aleb kiska by bol 100% lepsim prezidentom, treba volit fica. z uplne jednoducheo dovodu, fico ako prezident je tisic krat menej skodny ako fico ako premier. on bude prezidentom 8 rokov, to uz je uplne jasne, otazka je kedy sa nim stane. teraz je sanca uz o rok ho odpratat do prezidentskeho kresla, lebo ak nie, tak bude dalsie 4 roky premierom, rozjebe to vsetko este viacej a potom sa stane prezidentom.

takze fico for president !!
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

8 ?

Pomocka: rovnaka osoba moze byt prezidentom 2x, funkcne obdobie prezidenta je 5 rokov.
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Toman »

Necital som to tu cele ale:

Kiska: - nemam proti nemu nic, ale za prezidenta sa nehodi - NEMA ZIADNE POLITICKE SKUSENOSTI - pochybujem ze by obstal v nasej politickej "kyseline"
Benova: - tento vidend bola v senci sutaz vo vareni GUALSA - a ja ako velky znalec gulasa som nesmel chybat a siel ochutnat... na akcii bolo fajn slniecko svietilo, a ako mi svietilo do oci tak som sa postavil do nahodneho radu na gulas..... ked som prisiel na rad tak sa ma mila pani pita zi si dam hovedzi alebo z jelena, (povedal som ze oba) a ako tak nanu kukam tak ta tvar mi pride povedoma.... kuknem jej na tricko a tam SMER!!! Bola to Monca! Teda by som sa rad Fedora spital ci ma doma pravidelne teplu stravu lebo ten gulas FAKT NEBOL ZLY!!!!! (najme ak som ho dotoval z mojich dani)

T. :D
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Papek »

Vidis a to je ten rozdiel medzi normalnym clovekom a ficovolicom. Ten normalny si uvedomi, ze je to z jeho, ze je to z nasich dani, zatial co ficovolic povie, ze bol zadarmo, pripadne ze bol od ficka.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Toman »

uff,.... este ze som tak uvedomely...

T. :-)
Naposledy upravil/-a Toman v Št 30. Máj, 2013, 09:45, upravené celkom 1 krát.
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent

Návrat na "Debata o všetkom"