Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5751
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

aj nove auto bude po roku take jak by si ho kupil jazdene...

tu nakladas lyze, such a mame skrabancek,
na parkovisku ti vojde kuna pod kapotu, a pif uz ti chyba 10cm izolacie
prechadza okolo cigancik s karickou plnou zeleza, vyvrati sa mu, uz ti klepu dvere
stojis na krizovatke, autu pred tebou odrazu svieti spatecka, a uz mas peciatku na predku

a to hovorim o rodinnych auta, ktore nepouziva nikto iny... ked mas auto na pracu, tak mas daleko viac moznosti ho poskodit
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5751
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Broslowski napísal: Št 12. Okt, 2017, 15:44 Turbo zas hviezdi haha :D
Neni su to osrate tragace a vôbec to neni o tom ze fabiu za 10. Civilna sracka spred 7 rokov bude rovnaky odpad ako civilna sracka dnes. Ak nieco nalozis full vybavou tak to zostarne neskor, ako nieco, co beres v zaklade. Nerozumiem preco sa tu vôbec o takto jasnych veciach bavime ale budis :cool:


KOSIČANIA! POZOR POZOR:
20-21-22 nejaka jahodná? Má niekto chuť poduchtiť mašinu cez tento víkend? U mna to vyzerá na poduchtenie 20. po vymene oleja. Pride aj ujco Cuprič a mozno pozicame aj dake RSove audinky (to skor nie ale je to v rieseni mozno sa podari).
kur*aaa, vazne sa mi nechce nikto podpisat ako dozor pri soferovani? :D

ta cupra je 265, kosicka a modra? ak hej tak viem o koho ide :)
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10089
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

Zabudli ste na taku malu drobnost. Nie kazdy co kupuje nove auto berie to najlacnejsie co sa da kupit. Za desinku. :)
SKiLEX napísal: Št 12. Okt, 2017, 15:51 aj nove auto bude po roku take jak by si ho kupil jazdene...

tu nakladas lyze, such a mame skrabancek,
Ale az o rok. Ked si ho sam poskodis koho to je chyba? Ked ale uz kupujes osuchane auto s vysuchanou kozou na volante a vysedenymi popraskanymi sedadlami kde predtym sedel 158kg clovek tmavsej pleti s tym uz az tak moc nespravis. Este ta predstava, ze sa tam potil 299.000km, mnamky. Presne tie tangace su to.

A este ked si pomyslis, ze predtym mal niekto auto ako u nas co sa oleje menia tak ako maju a nikdy nie skor... :hysterical: potom si take auto kupi turbo a tesi sa ako usetril novom aute a vymiena ten olej po 2kkm. Len trochu neskoro asik. Ze nikto nieje taky co na nemeckych premiach meni oleje tak ako je predpis? Pockaj, pozriem z okna a hned vidim par takych.

Samozrejme si nove auto natukam ake chcem, bude take ake chcem, novucke, vonave (ziadna california scents - zhnita visna), v 5rocnej zaruke a potom? Potom si snad kupim dalsie a toto im tam necham.
.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5751
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

do mhd chodis zo svojou sedackou? to ti nevadi ze na tych sedadla kludne mohol den predtym nejaky clovek umriet, a posledny krat sa vysrat?
klucky na dverach si tiez nosis vlastne? bankovky si tlacis sam? v restauracii tiez oblizujes pribor ktory v tej restauracii pouzili 100vky ludi


stale sa budes citit lepsie v 3rocnom passate ako v novej fabii
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10089
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

S ciganskou znicenou kosickou MHD nechodim nastastie, jedine taxi ak uz. Vlastne nikdy som nechodil. Oblecenie ale periem a ruky si umyvam. Aj po tom, co chytam peniaze ofc.

Neviem. Nikdy som nesedel v novej fabke. V novom pozicanom Leone iba, ale nezdalo sa mi to nijake tragicke a neviem ci by som rozmyslal nad 3r Passatom. :)
.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5751
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

pohodlie auta nezistis tym ze si donho sadnes na parkovisku :)
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Nie nebudes skilex omg uz sa uvedom teraz si dostal vodicak a vypisujes mudrosti vacsie jak 95 rocny turbo :D potom svoju dospelost a skusenosti dokazes tym ze zebres ci sa ti niekto random nepodpise na vodicak. Ty vole akoze zi si ako chces ale toto je moc :D ( si vobec uvedomujes co ziadas vobec?)

Auto je MOJE miesto rovnako ako byt. Mam tam ciste veci, je to o pristupe...

Mhd je zasa nieco ine. Je to verejny priestor. A ano mhd sa cisti podstatne castejsie ako tvoje sedadlo v aute, to mi ver..
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5751
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

vsimaj smajlika na konci ziadosti, samozrejme ze to bolo myslene ako zart :)
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Pises to druhy krat.. neriesim len konstatujem ak chces aby ta niekto niekedy bral vazne brzdi ;) ved neni som ani ja a ani turbo najmudrejsi na svete ( ani had neni fakt :D) a hadam este daco seci pozijeme a budeme este skusenejsi. Sa mi ale akosi nechce verit ze ma 17 rocny chalan tak vela skusenosti s autami :) ale akoze ak to tak je beriem spat a skladam respekt samozrejme.
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shajek »

stiv napísal: Št 12. Okt, 2017, 16:16 Zabudli ste na taku malu drobnost. Nie kazdy co kupuje nove auto berie to najlacnejsie co sa da kupit. Za desinku. :)
SKiLEX napísal: Št 12. Okt, 2017, 15:51 aj nove auto bude po roku take jak by si ho kupil jazdene...

tu nakladas lyze, such a mame skrabancek,
Ale az o rok. Ked si ho sam poskodis koho to je chyba? Ked ale uz kupujes osuchane auto s vysuchanou kozou na volante a vysedenymi popraskanymi sedadlami kde predtym sedel 158kg clovek tmavsej pleti s tym uz az tak moc nespravis. Este ta predstava, ze sa tam potil 299.000km, mnamky. Presne tie tangace su to.

A este ked si pomyslis, ze predtym mal niekto auto ako u nas co sa oleje menia tak ako maju a nikdy nie skor... :hysterical: potom si take auto kupi turbo a tesi sa ako usetril novom aute a vymiena ten olej po 2kkm. Len trochu neskoro asik. Ze nikto nieje taky co na nemeckych premiach meni oleje tak ako je predpis? Pockaj, pozriem z okna a hned vidim par takych.

Samozrejme si nove auto natukam ake chcem, bude take ake chcem, novucke, vonave (ziadna california scents - zhnita visna), v 5rocnej zaruke a potom? Potom si snad kupim dalsie a toto im tam necham.
prehanas to :) samozrejme, existuju aj take vozidla ... ale existuju aj z daleka ine, auta o ktore sa ludia staraju, auta ktore niesu zjazdene ak defka ... Znamy kupuje kazde 2r noveho coopra s, a stareho predava ... a neuveris, netrtkal tam, olej menil, nedosral sa nedostal, neosuchaval cele dni tapaciri, spraval sa k tomu .... to kukas co ? :)

samozrejme, je absolutne v poriadku ked mas na auto za 50k a kupis si ho. Prajem ti to. ale ci kupit škodovenku v junior vybave, alebo absolutne zachovaly 3r passat/superb za tie iste peniazky ... tak uznaj
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Lenze cooper s nie je bezne civilne voziflo co si kupi daky retard a nebude sa on starat. Rovnako budes mat problem kupit neobstaranu cupru, r golf, rs skody, .. got my point?

Vsetko v zaklade je, bol a aj bude odpad. Take auta su pre ludi ktorym je to uplne jedno. A kedze je takychto ludi najviac, predavaju sa najviac.
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shajek »

a passat v plnecke je bezne civilne auto ? ja sa bavim novy basic VS 3rocny premium

a o co sa starat .. bmvvvv aj tak predpisuje 30kkm olej ci kolko ...
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ved preto je rozdiel starat sa a starat sa. Ja budem mat do prveho intervalu uz 2x vymeneny olej :D
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shajek »

jemu to vyslovene nedovolili ....

no sam by som bol zvedavy .. keby ti nieko ponukol Cupru ktora ma 2r. ale vyzera ako z tovarne, akurat mas o odtien tmavsie sedacky, ako si povodne chcel. Nezobral by si ?
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6991
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

Ono napr brsolo. Teraz kebyze predavas svoju multimedialnu raketu tak to povazujes ako za nieco zle na dalsiu kupu pre cloveka, co napr usetri liter/dva ale kvazi povazujes svoje auto ako horsie ako nove?mas vonku skrabance asi len

Teraz som otcoril bazos. Hladam gumy. Ujo kupil zly rozmer a dava o kilo nizsie.nove. min rok tipek predaval mesacneho lancera o 1tis dole. Neviem no ale podla mna kupit zo showroomu a byt si vedomy ze v sekunde auto stratilo 500€ pri odchode zo showroomu neviem no.ale neodcudzujem
Naposledy upravil/-a stefan222 v Št 12. Okt, 2017, 17:47, upravené celkom 1 krát.
hry- ps5
doma-HP probook

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"