LANPARTY #2, malacky [ 20-22 jul ]

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

... vybavene
... poprosil som kolegov, Wiz!k bol akurat na odchode z BA
... zastavil sa u nas a zobral sietove prvky
... takze ratam okolo 11:00 uz bude bezat siet pre 32 ludi
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa scarinko »

no ja dorazim niekedy medzi 7-8 vecer tak nech tam mam alokovane jedno miesto niekde v rohu
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- ozaj je tam chladnicka? (aspon na chladene nepoje)
- ak nie tak dakto z domacich nech prosim zozenie aspon VELIKY kybel a donho dame studenu vodu
- nech nepijeme "tepli cajik"
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

myslim, ze chladicka tam bola...
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

... wifi router mam
... andyman prave pre mna vybavuje ten flarion modem
... mne sa nechce do mesta v tomto teple

EDIT: takze intenet je tiez dostupny vdaka ANDYMANovi
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
Používateľov profilový obrázok
s10
VIP
VIP
Príspevky: 290
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Michalovce

Príspevok od používateľa s10 »

Len taka otazocka siel by niekto z vychodu napr. buduci rok?
Používateľov profilový obrázok
Metiu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1008
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Prešov (17)

Príspevok od používateľa Metiu »

mozno ano ..
NB : Fujitsu-Siemens D9500 C2D T5250 3GB 120GB X3100 15.4" @ Xubuntu
Other :
LG KU990 Viewty , Sandisk SANSA CLIP@Porta pro
Sien † slavy : 462 - Duron 800@1100@2v (spitfire) ; Athlon 1200@1864@2.3v (thunderbird) ; #1 Abit NF-7 rev. 2.0 CPU Vmod ~2.4v
Now : 462 - Duron 750@967@2.25v (spitfire) ; Duron 950@1457@2.33v (spitfire) ; Duron 1100@1470@2.21v (morgan) ; A1333 (thunderbird) ; A XP 1500+ 1333@1488@1.8v (palomino) ; EPOX 8K3A CPU Vmod ~2.33v ; #2 Abit NF7 rev.2.0 Vmod ~2.4v
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

Blaznovstvo sa zacalo. Cez den to nebolo ani tak strasne, zrejme vdaka 8-10 ventilatorom :) Podvecer opekacka, nejake hry, dokonca aj nejake mlade dievcata prisli pozriet, no co viac si priat :)

Obrázok
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

... takze rano sa dozila vacsina ludi bez trvalych nasledkov
... akurat boli uz obete na HW ... konkretne jedna GF6600 nezlvadla
... momentalne prebieha krmenie hospodarskych zvierat (od ludi to po vcerajsku daleko)
... ja konkretne dakujem wiz!kovi za objednavku pizze (interny ftip)
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Hehe, tak ja sa taktiez hlasim z provizorneho stanoviska, na ktorom mam pristupny net vDaka andymanovi. Pred chvilou sa dorazilo z kupaliska, kde bolo perfektne. Vsetko zatial prebieha ako ma, podaktori uz maju za sebou dva dni bez prestavky. :wink:
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Hlasim sa aj ja a priznavam ze som trocha cheatoval (spal na klavesnici) :lol: fotky su zaujimave a bavime sa o 106. Barca skoro utopil W!z!k (no vlastne vsetci sme sa snazili) momentalne sa hra COD 2 ale kedze som stale death tak ma to ani uz nebavi :RLOL:
No a este sa priznavam ze ta grafika bola v mojom PC ked odisla :red: teraz mam od Gogi-ho pozicanu jednu N6800 za co mu velmi velmi dakujem
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

no Gogi je nas talizman, uz pomahal aj minule.... prajem este prijemnu zabavu. srobovaci strom este existuje? aku ma nasadu? buk, agat, kokosovu palmu???
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

pre MBG... za to, ze som nezadrel ziadnu teoriu o vyrobe elektriny z nenarodenych deti na lanke.. kusok z dalsieho, nedopisaneho clanku
Som ale rad, ze som vtedy nezacal tvrdo trenovat CS, aj keD sme tusim mali svoj vlastny klan a z dvoch zapasov prehrali dve, ale nebol zo mna v 16 ten najtvrdsi progejmer, taky 50 kilovy, s vlasmi po krk, bledou tvarou, ozvenou strelby v hlave a vypalenou ikonou flashbangu pred lavym okom. To by som v hlave okrem tej ozveny asi nemal nic, ani tu moju malu nasobilku, sudiac podla klimatizovanym vzduchom oslahanych chalanov s dioptriami 6 a vyssie v herni, kam sme chodili. Extremne lavicove, pripadne ziadne zmyslanie okrem vrodenych reflexov: terorista! > tuknem do mysky a Dalsie, uplne prirodzene: uz je tma > zatvaraju hernu, pripadne > mal by som sa naobedovat. Veci ako, vyhrali sme zapas proti dochodcom, poDme sa opit ako male zavisle deti neprichadzali do uvahy. Bezne bolo skor nieco ako: "Vyhrali sme zapas, poDme si dat HL po nete". Œtastie, ze som vtedy peniaze radsej minal na chlast a ukazoval sa tam len zriedka.
mne sa fakt nece vysvetlovat neoteoriu ubermenschov na lanparty le po dvoch pivach :)
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

killswitch napísal:srobovaci strom este existuje? aku ma nasadu? buk, agat, kokosovu palmu???
Nie vobec nic take som tu nevydel :(
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Pan sroubovaci Strom uz neexistuje, nenasiel som ho tu. Akurat uz vsetci travia cas pri ohni, opekaju spekacky alebo sa zbiehaju hrat CS, ktore je naplanovane ako Dalsia hra. Je tu perfektne, na komare repelent posobi velmi dobre, sedim vonku s notebookom. Problemy s poistkami boli len minimalne, ale opat Gogi poriesil zapojenie jednotlivych zostav do zastrciek. Musim sa poDakovat l0k2-mu a KikoKK-vi, ktori vo vsetkom velmi ochotne a vyborne pomohli. Samozrejme vyjde clanok tu, takze je sa na co tesit, nejake postrehy sa este urcite napisu. :wink:

Návrat na "Debata o všetkom"