Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality...

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

520 ma ips..len pre info;) ala mas pravdu. Vsetko lepsie je velke
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Chalani, nestava sa Vam, ze ked posuniete video napr. na youtube, tak reprak ako keby zapraskal ? Ked mam zapojene sluchadla, tak to nerobi.

A este jedna vec, v poslednom case sa mi stava, ze sa mi len tak vypne aplikacia, napr. hra, alebo vcera som pozeral serial a tiez vyplo. Mam taky pocit, ako keby bol pretazeny a tak ho vyplo.
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Pein »

praskanie je znama vec 8.1cky,... neviem preco to este nefixli ale bolo to uz pri DP tak aj pri oficial.. na 8.0 to nerobilo.
Používateľov profilový obrázok
Hatamrc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: Št 05. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Hatamrc »

Nad prechodom k iOS som uvazoval, len som sa akosi udomacnil vo WP, tak isto som teraz neplanoval do kupy investovat radovo vyse 300euro na 5s. Kadzopadne tu 530tku som vypustil. Mam pocit, ze na trhu je velka diera v tejto oblasti, nie kazdy vyzaduje velke lcd, ale skor ho zaujimaju aj rozmery. Nezostava mi nic ine len cakat. Prijatelna by bola aj 4,5", len 920 ma siroky ramik okolo lcd a tiez podstatnu hmotnost.
CPU : C2D E6600 2,8 GHz MB : ASUS P5B deluxe RAM : PQI 2x1Gb 800Mhz GPU : ASUS 260 GTX 896Mb
HDD : SATA 2 Samsung 320Gb + Hitachi 120Gb + WD 750Gb LCD : Samsung 221EL Case : Eurocase ML550 PSU : Fortron 500W

NB : Lenovo Thinkpad Edge E530
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Pein »

920 je asi to jedine co prichadza do uvahy... Sam ju mam a neni problem, hmotnost je vyssia to ano, ale clovek si zvykne...
Navyse skvely fotak, glance, double tap.. proste high-end... :D

Pripadne 925 ? je to orezana 920 (ci uz funkcne- bezdrotove nabijanie, alebo hmotnostne a rozmerovo)
Používateľov profilový obrázok
Hatamrc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: Št 05. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Hatamrc »

Pein : Asi si necital moj prvy post, 920tku vlastnim a prave preto hladam ine vychodisko a teda mensi rozmer a nizsiu vahu, idealne 4" a lepsia vydrz baterie, pri zachovanom kvalitnom fotoaparate, ale ako som sa dozvedel, najst nieco take je asi nemozne.
CPU : C2D E6600 2,8 GHz MB : ASUS P5B deluxe RAM : PQI 2x1Gb 800Mhz GPU : ASUS 260 GTX 896Mb
HDD : SATA 2 Samsung 320Gb + Hitachi 120Gb + WD 750Gb LCD : Samsung 221EL Case : Eurocase ML550 PSU : Fortron 500W

NB : Lenovo Thinkpad Edge E530
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Papek »

Lumia 800 :D Mne sa ten telefon strasne pacil a keby neodrezali WP7, tak si ho nejaky rok dlhsie necham. Ani som ho nepredal, iba som ho posunul v ramci rodiny a sluzi dodnes.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Muhyng »

Zdravim,

mozem opisat skusenosti s L620, L520 a najnovsie bohuzial L530. V NAY som totiz kupil L620 a nastastie ma pani ukecala, nech si ho poistim. Len dva dni trvalo, kym mi na nej dcera zrusila displej... Tak mi pocas opravy pozicali L520. Teraz sa ukazalo, ze opravu az tak uzasne nespravili a za sklom sa usadza bordel. Reklamacia a pozicana L530.

V kratkosti - ak sa ti podari niekde kupit L620, ber ju :) Ja som s nou uplne spokojny. L520 je od nej horsia, ale neni to taky shit ako L530. Ta by sa mohla volat skor L130.

L620 ma vyborny 3.8" displej (krasne farby aj cierna je ok) aj s glance (ma tusim aj 520ka), 8GB pamate (530ka len 4GB), stale je mozny update na 8.1, ma prisvetlovaciu diodu, co tie dve sunky nemaju, ma Here Maps+, t.j. cely svet, nie len SK, ma slot na SD karty (maju vstky, 530ka tusim podporuje az 128GB), z mojho pohladu su plus aj senzorove tlacitka, co 530 nema, ma poriadnu senzorovu vybavu, t.j. idu tam niektore Nokia aplikacie, ktore na tych dvoch nie (Here city lens), 530ka nema ani senzor svetla :facepalm: A 620 ma v baleni slusnu 1.3A nabijacku, ktora ju nabije za hodinu, 530ka ma len taku onicom 0.5A. 620 aj 520 maju v baleni aj sluchatka, co sa hodi na obcasne pozeranie filmov. 530ka nema v baleni okrem nabijacky nic. Ale film by som na tom nepozeral ani za trest.

Najvacsou slabinou 530ky je, ako bolo spomenute, displej. Ten je fakt na hovno. Horsi som snad ani nevidel. Pozorovacie uhly ma horsie ako bankomat. Farby uplne zle. Cely displej akoby mal nejakym jemne zrnitym filmom potiahnuty spodok. A este - nema ani len blbu hardverovu spust, co mne teda velmi chyba, lebo takto mozem zapnut fotak este kym ho taham z vrecka a nemusim hladat ikonku. Jedine v com ma 530 navrch je asi vydrz baterky. Ale moze to byt aj tym, ze je taka mizerna, ze ked nemusim, ani ju neberiem do ruky... Celkovo nie som ziaden power user, pokial sa fest nenudim, tak telefon pouzivam na dnesnu dobu velmi malo. 620 mi tak vydrzi 1.5dna, 530 aj dva dni. A aby som nekrivdil, ma sloty na dve sim, co ale mne zrovna netreba.

PS k fotaku sa neviem moc vyjadrit, mne ten na 620ke staci, aj ked ma len 5MP. Vlastne to ma aj 520 a 530ka. Tie ale nemaju predny fotak. A 530 nahrava video tusim len 640x..., 620ka v HD (1280x720)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

520 ma tiez Here+

glance ale nema
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Muhyng »

OK. Mapy ale tusim nemala do aktualizacie na 8.1. Opravovat to uz v prispevku nejdem nech ten tvoj dava zmysel.
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Pein »

Hatamrc napísal:Pein : Asi si necital moj prvy post, 920tku vlastnim a prave preto hladam ine vychodisko a teda mensi rozmer a nizsiu vahu, idealne 4" a lepsia vydrz baterie, pri zachovanom kvalitnom fotoaparate, ale ako som sa dozvedel, najst nieco take je asi nemozne.
Este raz - Lumia 925 ?
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Papek »

925 si polepsi prakticky iba hmotnostou a displejom - teda k mu nevyhovuje LCD. Pride o bezdrotove nabijanie a bude mat iba 16GB pamat.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Hatamrc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: Št 05. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Hatamrc »

925tkou si velmi nepomozem, kedze ma +- rovnake rozmery ako 920tka. Hlavny dovod vymeny su prave rozmery.
CPU : C2D E6600 2,8 GHz MB : ASUS P5B deluxe RAM : PQI 2x1Gb 800Mhz GPU : ASUS 260 GTX 896Mb
HDD : SATA 2 Samsung 320Gb + Hitachi 120Gb + WD 750Gb LCD : Samsung 221EL Case : Eurocase ML550 PSU : Fortron 500W

NB : Lenovo Thinkpad Edge E530
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2729
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa lepermessiah »

Micromax Canvas Win W092 :D
Spoiler: ukázať
[NAS]: Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]: Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[Home]
[LCD]: Dell U4025QW
[Peripherals]: Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[LCD]: Dell U4320Q
[Peripherals]: Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

telo nechali z droid verzie? :D

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"