Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality...

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Muhyng »

Mam nejaký problém s mailom. Zmenil som operatora a teda aj simku a vtedy som si vsimol, ze je niečo s mailom. Nechcelo ho otvoriť, písalo daco o povoleniach... A nejaké cislo chyby cca 8 miestne, zacinalo tusim na 8. Chvilu som skusal, potom som konto zmazal, ze ho vytvorím znovu. Ale nejde to. Pise, ze sa treba pripojiť na lokalitu Google. Keď tuknem na pripojiť, nic sa nestane. Dokonca sa nedá prihlásiť ani cez web. Mam dvojstupňovú verifikaciu. Zadal som heslo aj kod a stále nic... Nejaký nápad?
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Muhyng »

Problem vyrieseny. Pri vlozeni SIM som si nevsimol, ze sa zmenil cas a datum telefonu. A automaticke nastavenie dako nefungovalo...
Používateľov profilový obrázok
Hatamrc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: Št 05. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Hatamrc »

satyr_ik : Dakujem za skusenosti, l620tka ma ako taka celkom zaujala, hlavne rozmermi. Kedze WP mi uplne vyhovuje, nerad by som isiel do iOS. Porovnaval som s 520/530, tu sa mi 620 paci viac i dizajnovo (ale je to len vec vkusu). Co sa tyka vybavy, mohla by mi stacit. Pozeral som tiez pripadne 720 - ale tam su rozmery porovnatelne s 920tkou, tak isto nove 730/830 budu mat vacsie lcd + ta cena (pri vymene mojej l920tky by som bol nerad v strate). Taktiez som sa rozhliadal po 630/635, tie ma nejako nezaujali. Kazdopadne ist do inej triedy ako Lumia asi nema zmysel, pozeral som i HTC a podobne.
CPU : C2D E6600 2,8 GHz MB : ASUS P5B deluxe RAM : PQI 2x1Gb 800Mhz GPU : ASUS 260 GTX 896Mb
HDD : SATA 2 Samsung 320Gb + Hitachi 120Gb + WD 750Gb LCD : Samsung 221EL Case : Eurocase ML550 PSU : Fortron 500W

NB : Lenovo Thinkpad Edge E530
ANONYM_a7

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

keby HTC nachystala M8micku s WP :) to by bol rachot
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 642
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa red98 »

Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
ANONYM_a7

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ja ju vidim len pre Verzion co je u nas nepouzitelne
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Papek »

Funguje aj vám tak debilne vyhladavnie v obchode? Niektoré aplikácie mi nenájde vôbec, iné mi zase umiestni vo výsledkoch úplne mimo aj keď zadám. Napr. dal som vyhľadať Tetra Lockscreen a samozrejme nenašlo nič. Keď som si to dal vyhladať cez google, tak ma to presmerovalo do Obchodu a stiahlo mi to appku.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Muhyng »

tiez mi ho v telefone nevie najst
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2729
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa lepermessiah »

asi to bude nejako hlupo nastavene na markety, lebo mne to tiez nenajde :)

inak zacinaju ma stvat vsetky rodinne widlofony, moja 920, zenina 620, 520 mojej sestry + 520 zeninej sestry, vsetky do jednej rovnaky problem: obcas zamrzne displej a neda sa s nim nic robit, ani odomknut ani vypnut ani nic, proste obraz ide, dotyk nie. stava sa to hlavne na 620, mne sa to stalo 2x a nebyt Snake-a tak by som uz mal asi nejaky androshit, lebo VolDown+PWR nejako nechcelo zabrat. este stastie ze vsetky ostatne sa lahko rozoberaju a vybratie baterky tento problem vyriesi tak na tyzden-dva
Spoiler: ukázať
[NAS]: Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]: Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[Home]
[LCD]: Dell U4025QW
[Peripherals]: Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[LCD]: Dell U4320Q
[Peripherals]: Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
jammal
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jún, 2009, 11:03
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa jammal »

uz sa to stalo aj mne na l920 s ofic 8.1. proste telefon mrtvy, display svieti a pomohlo mi az soft reset. :rolleyes: +to praskanie pri prehravani +zahrievanie pri zatazi a nabijani a nejak sa po tych aktualizaciach zasekal, ze mi ukazuje tie loading bodky a zrazu cakam a cakam...
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2729
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa lepermessiah »

tak ja som po aktualizacii na 8.1 dal factory reset, lebo viac ludi to pisalo na webe, ze to proti tym bodkam pomaha :) ale aj tak stale to vytuhuje. ja sice mam DP ale mne sa to stalo len 2x ze dotyk nesiel. zena ma ale oficial 8.1 s minimom aplikacii a tuhne to kazdy tyzden pomaly
Spoiler: ukázať
[NAS]: Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]: Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[Home]
[LCD]: Dell U4025QW
[Peripherals]: Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[LCD]: Dell U4320Q
[Peripherals]: Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
jammal
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jún, 2009, 11:03
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa jammal »

ja som tiez daval reset po aktualizacii tiez som o tom cital ale aj tak mi to robi, ze cakam na app alebo kym nacita spravy a pod. Aj IE ide nejak neplynulo oproti 8 ked som mal.
Používateľov profilový obrázok
trojan4x4
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1937
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2013, 15:55
Bydlisko: Nitra - Vráble (22)

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa trojan4x4 »

minule mi L920 vytuhla, na displayi taký šum ako keď ste na analógu nemali žiadny signál... obrazovka sa dala zablokovať, keď som odblokoval tak to robilo to isté, telefón normálne fungoval, bolo počuť zvuky, dokonca som sa naň aj dovolal, len som nevidel čo sa deje na obrazovke, pomohlo len naslepo telefón vypnúť... potom to už nespravilo. A mám normálny WP8.1, nie devprev... :red:
Spoiler: ukázať
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Scythe Orochi
MOB ► Gigabyte-990XA-UD3
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 930 32GB WP8.1
I AM FX =
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Papek »

Vysiel update na WhatsApp a s nim aj Slovencina :) ak vam neponuklo, tak cucajte http://www.windowsphone.com/sk-sk/store ... 4cf4569a79

ak najdete nejake blbosti v preklade, tak to kludne hlaste aj sem
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Snake »

sa neposer z tvojho prekladu :D

ta vysabotujem a nahlasim ze vsetko si prelozis napikacu a aj s vulgarizmami :D





.

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"