Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11512
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Andre »

Aj tak si myslim, ze ked Broslo zacne viac jazdit, tak Ibiza ostane zene a on si kupi daco normalne. Tak z toho nerobte vedu.
Ja som sa ale tesil na tie postrehy z aut(z jazdy) a trt z toho :( , jak keby podla obrazkov vyberal :D
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

nvm peugeot som popisal, mali tam aj citrony, tie v praxi uz tak nezaujali ani som ich nejazdil, mali tam aj suzukace, nezaujalo, nejazdil som.... jediny suzukac co zaujal je sport a ten ma bago cize viem o co ide a uviedol som preco pre mna nie, treba pokracovat? Ak ma vehikla nezaujme naco ju skusat? :) + pisal som sem x krat, riesim zdrav problemy, nemam cas behat po predajnach a skusat 30 modelov, potreboval som si vybrat 2-3 a tie odskusat a vybrat si, a presne to som aj spravil.

myslet si mozes co chces 2 auta ja zivit v rodine nebudem ;) a ano urcite som si vybral 13tis. investiciu podla fotky lebo som retardovaný :)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak je hadam normalne si vybrat auto aj podla vkusu ci sa mi paci vzhladovo alebo nie. Ci zeny ste si tiez vyberali podla iba toho ci vie varit, prat, zehlit? Asi nie co?
Pre nas s rodinami a co mame deti, je jasne ze auto tohto typu by sme si nevybrali a ak by bol rozpocet 13t tak drviva vacsina z nas by siahla po jazdenke s kufrom a nie s nakupnou taskou
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa avixe »

Broslowski napísal:
avixe napísal:podla technickych udajov by si mal mat 105hp ak sa nemylim, ale bola taka kauza ze ked to nechali merat tak namerali tusim 117 a vraj vw to koli niecomu konkretnemu uvadzalo ze menej.. skusim najst clanok o tom

lenze sa mýliš aspon. je to 81 kW tj 110HP. VW vzdy uvadza vykon in worst case scenario- Je uplne bezne ze tie motory maju v nasom klimatickom pasme viac vykonu.

twingo nie skoda ze nie je clio RS co byvalo :D ale to je hothatch a to netreba.

turbo malo by byt public hmmm je to FR style + v Parkovacie senzory vzadu + SEAT Full Link (MirrorLink, CarPlay, AdnroidAuto) + View Plus Pack: 6,5 palcový farebný displej, hlasové ovládanie, CD MP3 player, Aux-in, Bluetooth, SD karta, USB port, 6 reproduktorov + ak daju sport pack za dobru sumu tak dame aj ten. Chceli by sme sa zmestit do 13k

btw všetky tie priplatky stoja smiešnych 671e :-D

este k tomu swiftu - ano obe maju maly kufor ale v praxi je ten vo swifte fakt nudzovka a v pripade ibizi je to uplne pouzitelne, zlozis tam kocik ked uz to mam takto napisat .. o to nejde ale do swiftu nezlozis kocik :D Ja mam emociu z infoenter. viac ako z monochromatickeho bt radia, ktore je sice v poriadku ale nie je to ono + repraky vo swifte su fajn, ale su fakt len fajn. a neviem ci si videl predne svetlomety seatu, su strasne sexi.. to auto fakt vyzera v FR velmi sexi. Velmi malo ich jazdi, ale to aj swift sportov. Jedine co ma trocha mrzi a chcel by som mat co ma swift je rozdvojený výfuk, toto je strasne strasne sexi :D holt bude musiet stacit koncovečka :p

To auto je vyborne na jazdenie, nechcel by som vsak s nim zit, je tvrde hodne tvrde do mesta.Je to proste hot hatch ako má byť . Ibiza ma so sport packom aktivne tlmice (nenastavis vysku ale tuhost ano) a toto pri takom lahkom vehikle spravi hrozne vela

aha pardon ja som myslel ze budes mat druhu generaciu ea111, ten modernizovany.. ale teda ty budes mat ea211, ten je po prdeli... len si daj nejaky odplasovac kun do motora, pripadne maly zvazok chlpov zo psa si tam niekde priviaz. Pocul som uz viacerych ze mali problem s pohryzenymi kablami a mojim rodicom prepichla kuna hadicu chladenia a pomaly im unikala chladiaca kvapalina.. servisaci hned vedeli ze to je od kuny, zaruku neuznali a vymenili to za hadicu zo "sady hadic" ktora stala 75e.. povedali ze tieto motory treba takto opatrit niecim... inak su fakt paradne, oproti ea111 maju hlavne lepsiu spotrebu na dialnici pretoze sa nemusi dochladzovat katalyzator palivom
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Odpudzovač kún :D Kuny teda idú na tie TSička dobre vedeť :D

Odpísala nam prvá teta od seatu. Odpovedala na všetko čo sme sa NEpýtali a neodpovedala na nič čo sme sa pýtali. Anilen si neprečitala našu požiadavku (trepe o cely email o uplne inom aute, neviem prečo či fetuje alebo čo, presne pre toto by ženy nemali robiť nič okolo aut.. )... wow... next one..
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa HellAngel »

keby ze si z MT dal by sm ti kontakt na jedneho znameho co predava seaty. S nim by si si asi zrejme aj pokecal

kuny to tam maju zrejme radi, lebo je to maly motor a pre nich je tam potom dostatok miesta :laugh:
NB: Asus ROG Strix G16
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ok nastastie ostatní predajcovia príčetní, dohodnuté FRrko na piatok :)
Používateľov profilový obrázok
stevo891
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1040
Dátum registrácie: St 14. Jan, 2009, 02:54
Bydlisko: TN

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa stevo891 »

ako sa ti to nakoniec podarilo vykseftovat? su ponuky predajcov rovnake alebo zalezi aj na znamosti?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Spoiler: ukázať
MB: ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 | CPU:Intel Core i7-4790K @ 4600 MHz | COOLING: Raijintek Ereboss, 2x Noctua NF-P12-1300 | RAM: Kingston DDR3 12GB 1333MHz CL9 HyperX (2x4GB, 2x2GB) @ 1800MHz | VGA: ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5| SSD: Kingston 240GB SSD HyperX SATA3, 2.5 | HDD: Seagate Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 1TB | MONITOR: LCD Benq G2420HDBL | CASE: Fractal Design Define R2 Black Pearl, 3x Noctua NF-S12B FLX| FAN CONTROLLER:NZXT Sentry Mesh | PSU: Seasonic M12II-620
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Pozerám do kalendára no stále tam vidím že je ešte len streda ...
Vždy záleži na známosti, žijeme na slovensku..
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5191
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Chris »

broslo ak to chces na dialnicu do wien, tak na 1.2 zabudni, aspon 1.4 TSi a okolo 130-140PS ;)
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa stefan222 »

no ja spm vcera pozrral na tipo ale hatch pozor.novinka. salene krasne vyzera.kvazi oponent bravo. kolega ma ibizu asi 6roky a 80tis km a spokojny, no tolko da asi aj dacia. kukal som posledne recenzie sandera avobec nebol spatny.skor kazdeho prekvapili tie posledne dacie.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa HellAngel »

Dacia moze len prekvapit, ale furt je to uber low cost auto, interier kvalita hrozne, sedel som v logane 2012.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa avixe »

Chris napísal:broslo ak to chces na dialnicu do wien, tak na 1.2 zabudni, aspon 1.4 TSi a okolo 130-140PS ;)
? to je co za blbost
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

chris nvm ked to panda zvladne preco by to nezvladlo 110koni? :D ved to ma dlhe kvalty to bude 100% stačit :) ja viac ako 130 nechodim i tak
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5191
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Chris »

@avixe skus porozmyslat este raz, alebo ak budes jazdit cez 40k km/rocnr po dialniciach, tak pochopis

Broslo: ved vsetko ide, ale jak. Potom keep always in right lane ;-) (mozno by sa aj 1.6tdi oplatila)
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"