Crysis 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa hulo92 »

GTX 480 napísal:no ved o tom vravim...za mojich 40€ ocakavam paradnu grafiku, minimalne o 50% lepsiu nez bola ta v deme, hlavne hi-res textury, dx10, normalne graficke nastavenia, moznost antialiasingu... proste pc hru akou crysis bol, inak na to kaslem a o crysis 2 ani nezakopnem
aj ja sa smejem :D nehral si betu v bfbc2? jedine co sa tam zmenilo, bola tusim kvalita stromov :-) :-)
ANONYM_a2

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

[quote="crux2005"
GTX 480 napísal:no ved o tom vravim...za mojich 40€ ocakavam paradnu grafiku, minimalne o 50% lepsiu nez bola ta v deme, hlavne hi-res textury, dx10, normalne graficke nastavenia, moznost antialiasingu... proste pc hru akou crysis bol, inak na to kaslem a o crysis 2 ani nezakopnem
ah, jasne, 50% lepšiu grafiku :facepalm:
a 1 FPS s GTX 280...
btw: ako by si chcel objektívne ohodnotiť v % nárst v kvalite graficky oproti Crysis?[/quote]

Ja nemam problem kupit cele pc nove, ale naco? Kvôli Crysis 2 ktore mi ide vpohode aj na starej gtx280?
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa hulo92 »

Ja nemam problem kupit cele pc nove, ale naco?
rozmaznany fracek? nechcem flame :-) peace
ANONYM_a2

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

vsetko co som si kupil a kupujem si platim z vlastnych penazi.. niekto pracuje a ma, niekto sedi a zavidi.. holt sme predsa na slovensku :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa hulo92 »

po 1. nezavidim ;) po 2. pozri si moju zostavu, narobil som sa na nu sam a po 3. nechadz vsetkych do jednoho vreca ;)
ANONYM_a2

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

nehadzem ludi do jednoho vreca, ale dost ma irituje ak mam moznost pozorovat na slovensku nie velmi ojedinely jav a to je zavist, falos a pchanie sa do riti... neadresujem to teraz tebe, je to vseobecne konstatovanie... btw co sa pc tyka, tak ten nepovazujem za nieco extra, je sice fajn mat peckovy hw, ale radsej by som volil kupit byt, auto, ist na exoticku dovolenku atd. ako kupit kopu obvodov a plosnych spojov, som vcelku hw maniak, ale pc je umna na hodne nizkej priecke v rebricku hodnôt
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8596
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa shiro »

Kazdy ma ine priority. Darmo budes 17 rocnemu hracovi vysvetlovat vyznam vlastneho bytu, a dovolenky...na to sa ti vyprdne, este nevie o com je zivot. Clovek k tomu sklzne pomaly sam, casom si vyriesi rodinu a zivot sa mu zmeni...a pc zapadne prachom, lebo nebude na to skratka tolko casu.

ALe zase cakat od crysisu 2 nejake brutalne orgie je blbost. ANo, moze to vyzerat ako kus graficky vylepsene demo, ale tam to konci. Crysis nikdy nebola hra s velkym pribehom, vzdy to bolo o poloarkadovom strielani.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
ANONYM_a2

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

http://www.sector.sk/novinka/59457/pc_z ... ysis_2.htm :facepalm:
.. k tomu hadam ani netreba nic dodavat, asi len, ze take low-res textury sa len tak nevydia a rozbeha to na max aj slabucka 550Ti, cize optimalizacia, alebo lepsie povedane portovanie sa im podarilo, inak sa o uspechu asi velmi hovorit neda
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8596
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa shiro »

mi to skor pripada ze si to pleties s tym blur-om, ktory je hodeny na vzdialenejsie veci, a preto aj textury vyzeraju rozostrene...inac mi to pripada ako normalna kvalita textur, pouzivana vo vsetkych novsich hrach.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Assassin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2365
Dátum registrácie: St 08. Okt, 2008, 15:32
Bydlisko: Blawa-okolie

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa Assassin »

chcel si skorej povedat vo vsetkych konzolovych hrach
Mobo: Gigabyte P55A UD3,CPU: Intel Core i5 750(3.6GHz)+AC Freezer 13,GPU: MSI GTX560Ti HAWK (950/1900/2100 MHz@1025mV),RAM: 8GB Zeppelin CL9 DDR3 1440MHz,SSD: Crucial C300 64GB, HDD: Samsung 1TB SATA2,PSU: Gigabyte ODIN 550W,LCD: iiyama X2377HDS ,CASE: Fractal Design R3 + 4x120mm + 1x140mm Fractal Silent FAN,HeadSet: Teac HP-11 5.1 headset,KeyBoard: Sidewinder X6, Mouse: Sidewinder system: Win 7 Ultimate (64-bit)
ANONYM_a2

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

no to v dialke by som este kvitoval...ale sak ten jeho oblek, ta ruka co drzi zbran, pripadne aj ta zbran, ved to je uplne low.. to uz aj prvy diel mal lepsie taketo detaily, tak nech nesranduju a zrobia to poriadne, co cakaju ze modery teraz pretexturuju celu hru, len aby to vyzeralo ako pc verzia :?
popravde som sklamany, trosku som este dufal, ze sa myslim s tymi ostrymi nazormi, ale po dnesnych "pc" zaberoch z hry staviam definitivne na duka nukema a balls of steal ediciu a ku koncu roka samozrejme batman: arkham city
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa crux2005 »

Aby nemal Duke nakoniec horšiu grafiku ako Crysis 2. ;)
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Assassin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2365
Dátum registrácie: St 08. Okt, 2008, 15:32
Bydlisko: Blawa-okolie

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa Assassin »

no jendo je podla mna iste. lepsia urcite nebude :D
Mobo: Gigabyte P55A UD3,CPU: Intel Core i5 750(3.6GHz)+AC Freezer 13,GPU: MSI GTX560Ti HAWK (950/1900/2100 MHz@1025mV),RAM: 8GB Zeppelin CL9 DDR3 1440MHz,SSD: Crucial C300 64GB, HDD: Samsung 1TB SATA2,PSU: Gigabyte ODIN 550W,LCD: iiyama X2377HDS ,CASE: Fractal Design R3 + 4x120mm + 1x140mm Fractal Silent FAN,HeadSet: Teac HP-11 5.1 headset,KeyBoard: Sidewinder X6, Mouse: Sidewinder system: Win 7 Ultimate (64-bit)
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa hulo92 »

GTX 480 napísal:nehadzem ludi do jednoho vreca, ale dost ma irituje ak mam moznost pozorovat na slovensku nie velmi ojedinely jav a to je zavist, falos a pchanie sa do riti... neadresujem to teraz tebe, je to vseobecne konstatovanie... btw co sa pc tyka, tak ten nepovazujem za nieco extra, je sice fajn mat peckovy hw, ale radsej by som volil kupit byt, auto, ist na exoticku dovolenku atd. ako kupit kopu obvodov a plosnych spojov, som vcelku hw maniak, ale pc je umna na hodne nizkej priecke v rebricku hodnôt
ani ja nepovazujem pc za dolezity, len zatial su neni veci nad to dolezitejsie. tiez by som chcel vlastny byt atd atd. len zatial ma to netrapi a nejaku dobu ani trapit nebude. btw. ty aky pocitac povazujes za "dobry"? taky co stoje 5000€?
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8596
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa shiro »

GTX 480 napísal:no to v dialke by som este kvitoval...ale sak ten jeho oblek, ta ruka co drzi zbran, pripadne aj ta zbran, ved to je uplne low.. to uz aj prvy diel mal lepsie taketo detaily, tak nech nesranduju a zrobia to poriadne, co cakaju ze modery teraz pretexturuju celu hru, len aby to vyzeralo ako pc verzia :?
popravde som sklamany, trosku som este dufal, ze sa myslim s tymi ostrymi nazormi, ale po dnesnych "pc" zaberoch z hry staviam definitivne na duka nukema a balls of steal ediciu a ku koncu roka samozrejme batman: arkham city
pockaj az to uvidis v realnej verzii hry, nie na nejakom obrazku ktory moze byt zmrseny kompresiou, potom porovnavaj. Navyse to vyzera ako ked pistolou mieris a vtedy sa aplikuje rozmazanie na blizke objekty, teda aj na ruky...pozri sa tam poriadne, vyzera to veeelmi podobne tomu.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB

Návrat na "Hry a problémy s nimi"