Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

sry andre pomylil som si tych sikmacov :))

hadam si necakal,ze mesto ti na prvu supu napise,ze ano dakujeme tu mate peniaze to sa nikdy nestane :)

easy postupuj podla vykladu par. 64 /65/66 zakon o cestnej premavke...

seknuta guma neni dopravna nehoda nesplna materialnu podmienku,tj nemas explixitnu povinnost volat policiu...guma je skodova udalost a tam nemas povinnost volat policiu, tj splnil si si zakonne povinnosti dovidenia...

rovnaku oblubenu argumentaciu pouzila aj poistovna, uz som to tu pisal a zrazu doplatili tusim 2-3k?uz si to nepametam...

pekna argumentacia preco si nemal povinnost volat policiu + pricinna suvislost je zrejma podlozena dokazmi pokial akoda nebude v plnej vyske uhradena budes si narok uplatnovat v sudnom konani blabla...

to je ako s poistovnami... 9/10sa sudit nebude tak maju zarobens,jeden sa zacne a tomu zaplatia...vysledok stale si v pluse
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SpQx »

Chalni, niekto skusenosti s bmw 740i 240kw F01?
Idem to lupovať žene miesto vitari, neviem prečo si vybrala prave toto auti, dostala budget 20k... tak si vybrala....
Viem, ze tie 750i čka boli šroty, ale na 3liter v6 benzin som nic extremne zle nepocul... mozno budete mudrejsi niekto
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5192
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

Aspon s xdrivom?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shajek »

posledna vec co chces od bmvvv je xdrive ...
uprimne .. vsetky tie Nxx rady motorov od bmvvv stoja za hovno, vratane dieslov ... tak isto ako u MB tie M2xx
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6882
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

Spoqx a co je zle na vitare?kolega premysla nad vitarou s s tym 1,4turbo?
hry- ps5
doma-HP probook
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SpQx »

Zena mala 1.6vvt, je to vynikajuce auto...Bez jedinej chyby... Ale prosto ona sa takto rozdohla, jej sa tie bavoraky pacia... ja zato nemozem, dnes som bol pre nu pozriet jednu 740i a 2010r a je to vpohode auto, com som tak prezrel bmwklub tak sa na ten motor moc nestazuju a tento je od prveho majitela, ktory sa staral riadne a je to vidno... aj ta cena vyjde 1ku1 s vitarou.

Este jeden postreh k vitare...
V zivote som nepredal takto rychlo auto.
Behom prvej hodiny (to si nerobim srandu) mi zavolalo 9 ludi, ze ho beru, za 9 hodin bolo auto predane a peniaze vo vacku.... nesktocne...
Nechcete moju Oktaviu niekto? pustim za 17, celu zimu som snim nejazdil a odkedy mam noveho rovera prepokladam, ze ani nebudem...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

sak nam ukaz noveho rovera :) nech sa pokochaaam...veruuu ja pri dalsom aute (ked dostavam dom a znormalizuje sa situacia) urcite budem pokukovat po zanovnom rangi (okrem inych)... :O proste to su autaaaakyyy...

ked to nevadia ceny oprav na tych 7mach tak si v klude, aj tak si nemyslim,ze ho budes mat xy rokov ;)
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SpQx »

Ja predpokldam, ze u nas prezije tak rok, potom sa zene zapaci... neviem co...
Nemam v telefone foto rovera, ale hodim ptm foto ked ho umyjem, teraz je hnuusne zamrdany z tyhc ciest fuj fuj....
Po 3.6 dizli v rr sporte je tato 4.4 dizel celkom prekvapko, podla mna je akurat perketny pre to auto... uvidime
A co sa cien opravy tyka... Je to relativne, zaklad robim u vsetkych aut ja, ktore uz nie su v zaruke, brzdy, podvozok, part to part veci vsetko... a ostatne uz mam vychane u koho by sa cca malo riesit.
Akurat som objednaval na tu sedmu predne brzdove kotuce a plstnicky, kotuce zimmerman vrtany a platnicky ate, vsetko dopoky 260€ aj s dph ... Akoze, smiesna suma...
A to viem z niekolkych skusenosti, ze tie zimmermanky su vynikajuce kotuce kvalitativne ako ATE, brembo som mal 2x a 2x sa pokryvili po par stovkach km a auta mali triašku...
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SpQx »

Tu je roverko.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6882
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

krasne tmave disky pribi na neho, na mazde3 som mal taku farbu a cierne disky , take matne, nie ze uplne cierne mega. tieto svetle pfuj.inac auto paradne., daj foto aj tej 7dmi
hry- ps5
doma-HP probook
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

peeeeekna farba! kvitujem (aj ked nepodstatne) :) ja tie cierne vozy tiez mozem...najblizsie uz tiez presedlam na nieco normalne (poriadne),uvidime jak to dopadne s barakom :)
28822113_10213111831004547_1780829776_o.jpg
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6882
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

tu zase tie zlte svetla sa mi nepacia, tu raz daval jeden milovnik starych dzadov na starom bmw ako dal uplne biele svetla a to bolo mega pekne, co je neporiadne na tomto bave quicky? hadam len enchces mitsubishi eclipse novy si kupit :D dnu ma aj touchpad :D ze odpadaja.
hry- ps5
doma-HP probook
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SpQx »

Jednoduchy ukon na nmw, vymeni sa na led a hotovo.

Nechcem cierne disky... Necham na nom vsetko origose, to su 21” disky, nehan ich tak, boli aj tak dist drahe :-D
Naposledy upravil/-a SpQx v Po 05. Mar, 2018, 15:01, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

Mne sa zas paci viac ta tepla biela :-D
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"