Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5533
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

o ulicu dalej


a uz dost OT, lebo nas snejk zotre
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4586
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scream »

No cipnut 6tka nebude problem pokial tam nebudu nejake hard to crack denso serepeticky ale pekne bosch chipy ako v inych japoncikoch :)
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
marian_sk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pi 20. Apr, 2018, 21:32
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa marian_sk »

SKiLEX napísal: St 04. Júl, 2018, 20:05 pokial nebude nejaka dobra prilezitost... Dobra nalada, idealne nech je tam aj niekto cudzi :D

aby ste rozumeli, to ze by som si kupil auto je doma momentalne uplne scifi, nepredstavitelne, naviac momentalne je situacia uz dost napjata sama o sebe... ked im na nejakej oslave(samozrejme s alkohladinkou) a pod poviem ze hehe, vsak ja mam auto uz 2mesiace, tak reakcie budu ovela, ovela miernejsie

No tú oslavu by som chcel vidieť. A reakciu fotrovcou. To by bolo na nezaplatenie.
Hovor vždy pravdu aj keby ta to malo bolieť. Ale časom sa ju naučíš počúvať, aj keď tY do očí klamú.
Chemická zlúčenina vodíka s kyslíkom, ktorá produkuje minimálnu úroveň hlasitosti,
spôsobuje eróziu vrstvy hornín, uložených pozdĺž jej trajektórie. (Ticha voda brehy myje.)
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

tak stopu mu vreckove a nepojde uz s ockom na dacii na brigadu
hry- ps5
doma-HP probook
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1182
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Koľko prosím ťa stojí P.O.BOX? :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11513
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Andre »

prosim, schovaj potom do rohu gopro, z toho bude super video :D
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8611
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shiro »

Nemaju najmensi dovod vysilovat. Dospely je, vodicak ma, $$ na auto mal tiez svoje. To budu toto robit aj ked bude mat 30+ rokov? Nech si zvykaju.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7782
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

tak nech sa aj odstahuje
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8611
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shiro »

Taka odpoved by bola zase kanon na vrabce.
Nech mu kupia byt / zaplatia prenajom, ked su tak mudri. Nieje problem sa chovat ako arogantny blbecek. Ale tym sa problem nikdy nevyriesi.
Akonahle ma clovek obciansky, ci je po 18-tke, tak treba vziat do uvahy, ze uz ma vlastny rozum a rodic mu ma byt nieco ako partner. Nie diktator, ktory sa musi za kazdu cenu posluchat, ako ked bol maly. Samozrejme odtial-potial, stale je to rodic a tudiz ma mat nejaku autoritu. Ale uz nema co kecat do veci ako co si ma kupit a podobne...maximalne tak poradit, ze preco ano preco nie, no rozhodnutie samotne, so vsetkymi nasledkami je uz na potomkovi samotnom. Je dospely, musi niest nasledky svojich cinov.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7782
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

Preco by mu mali kupit byt alebo zaplatit prenajom? Ved nech si to plati sam ked je uz dospely a samostatny.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8611
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shiro »

Ked ho takym arogantne-curackym pristupom vyhanaju z domu.
Ze byva u nich neznamena, ze mu budu diktovat, ze ich musi vo vsetkom posluchat. Ze si chce kupit auto nieje vobec dovod na vyhadzov z domu, len preto, ze rodicia si myslia cosi ine. A ako vsetci vieme, oni si kopu krat myslia cosi ine, vzdy sme pre nich male deticky. Preto je nutne, aby si toto kazdy vyriesil po svojom a dal im najavo, ze ma vlastnu hlavu, vlastnu zodpovednost a nieje potrebne, aby sa k nemu chovali ako k malemu. Tiez som tym presiel a lahke to nebolo.

Ako som pisal predtym, je dospely, ma svoj rozum a svoju zodpovednost.
Dovodom k vyhodeniu z domu by bolo napr. ked by chodil domov ozraty, robil vytrznosti, atd. cim by skodil aj rodicom.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

:D shiro tvoj postoj vela vysvetluje :D dospelym sa nestavas vekom ale spravanim, toto co robi nie je dospele spravanie :) easy as that.. ale kazdeho osobna vec tak k veci dalej poprosim
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa lacika »

ak studuje, rodic ma vyzivovaciu povinnost do 26r. inak ho mozes dat na sud..
cize ano.. rodic ma pravo do toho kecat..
ale ked to auto netaha do bytu a netlaci don moje €, tak neviem preco sa rozculovat.. :-)
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

neviem no, tu ide skor o zatajovanie a to celkovo mi nepride korektne. tatino skilexovi neraz dava auto a soferovat chlapec evidentne ma kedy a kde a na com ale mu je malo a chce viac, to este ked ovonia zenu ta bude fun, uz bude aj jej auto vyberat. napadol am quicky ako svojej kupoval ale to je na inu debatu bo este dostanem. inac quicky ako a na com jazdi polovicka teraz? len nenapis na niecom vecsom bo turbo 2000 vstane z mrtvych. inac ma napadlo min tyzden ze sa mu daco asi stalo. no a ja si idem dat svoju davku na dnes. tak zatim
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4586
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scream »

stefan su dni, ked aj nepijes? :D Akoze na auto treba mat vlastne peniaze ( zarobene), nie z usetreneho vreckoveho. To potom jasne, ze do toho bude foter kecat, ci mas 18 alebo 25. Ja som si prve auto kupil ako student za vsetky drobne, co som mal (1600E), druhe ako nezamestnany ale prijem som mal vyssi ako, ked som pol roka na to nastupil do prace :D... a stale som byval u rodicov... A teraz tak rozmyslam, kolko by bolo vhodne zarabat aby som si doprial bez panickeho strachu GT86 :)
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"