Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa hulo92 »

dom v strani si zabil :hysterical: :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

Lithil napísal:To video je výstižne a veci v ňom sú zaslúžené. Áno, presne hentak by sa mali vyškoliť sniperi. Prípadne prečo DICE nevymyslia nejaký script pre sniperov, že pri kempení napr. minutu by mu zahmlilo hľadáčik a odhmlí tak za 20 sekund. Niečo ako bolo v CS 1.6 to chrápanie :D
To video je o kempeni... ano camperi by tak skoncit mali, to uznavam, no celkovo sniperi nie! Sniper na blizko ma ooooovela mensiu sancu na prezitie ako niekto s Neostadom/870/Spaskou. No mozno je rovnocenny s assaultom ak je lepsi. Sice niesom dobry hrac ale s brokarnou to vie podla mna kazdy. Ja nestojim viac ako sekundu na mieste aj preto ze sa stale hybem aby mi niekto neodfrcol palicu ale aj preto ze sa neustale presuvam (rushujem - vid moj gameplay). Uz vidim kazdeho z vas ako by sa vam hralo keby vam na MCOM nelietali motion sensory. Sice hovorim o reconovi co moze byt aj G3, no SV98 je SV98. Kazdemu sa hraje inak. A kazdy ma iny nazor. Len sa k vam s casti pridam, ze ti kemperi si to zasluzili, pretoze nieje nic noobovskejsie ako sediet zasity a palit na nepriatela, ktory ani nevie odkial to dostava a potreboval by lekciu Mucovej vrtacky :D. Mozno je sniper diskutabilny v niektorych pripadoch, lenze preco by s tym nemohol hrat ked to vie? Napr. sgt.Enigma...
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Lithil »

Preto hovorím, dať to od 50teho levelu, prípadne od počtu killov, veku a podobne. Len to nedávať do rúk retardom a postihom tejto planéty.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Za snipera hravam iba malo, ale vzdy ked hram, tak mam styl, ze ked dam dole jednoho, dvoch nepriatelov, menim poziciu aby ma nevedeli najst pomocou kill-cam. Kill-cam je obcas dobra vec na camperov, ak sa vyznate v mapach.

Inak OKI pekny clantag si nahodil, tusim si ho dam aj ja, aby som zmazal ten invalid.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Blackhawk napísal:Inak OKI pekny clantag si nahodil, tusim si ho dam aj ja, aby som zmazal ten invalid.
A kde je problem zmazat [Invalid] ? Zapni hru, pri prihlasovani si zadaj akykolvek random tag, odhlas sa, daj sa znova prihlasit, vymaz tag, dokonci prihlasovanie. [Invalid] je prec, mas meno bez tagu.
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5237
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa elementar »

Co je s tym invalidom vlastne ? ja osm si myslel ze to len na serveri ti pripisu
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Pri patchi sa kontrolovali tag clany, a prazdny tag clan sa z nejakeho dovodu vyhodnotil ako nekorektny, a preto sa nahodil [Invalid], akoze "nepovolene znaky v clan tagu". Staci ho vyssie uvedenym sposobom odmazat a mas znova cisty nickname.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ako si nahodim klan tag ?
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa hulo92 »

ked sa prihlasujes a vybera vojaka
Používateľov profilový obrázok
OkiGraphics
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1252
Dátum registrácie: So 18. Sep, 2010, 11:20
Bydlisko: Veľké Leváre

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa OkiGraphics »

Keby som aml nejakych nasledovatelov ( :laugh: ) tak len tam napisat pc.sk a ono si to da uz automaticky do tych hranatych zatvoriek... Co sa mi dost nepaci, ale s tym nic nespravim :)
MB: ASUS P5Q SE, CPU: Q9400 2.66 GHz -> 3.60 GHz + Arctic Freezer 7 Pro, VGA: ATI sapphire 3870 MSI GTX 560 Ti Twin frozr II PSU: FORTRON Bluestorm II 500W, RAM: Corsair 2x2 GB + 2x1GB 901 MHz DDR2, CASE: Thermaltake M5
Monitor: Dell Ultrasharp U2311H 23 Notebook: HP ENVY 15-j000ec
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

Lithil napísal:To video je výstižne a veci v ňom sú zaslúžené. Áno, presne hentak by sa mali vyškoliť sniperi. Prípadne prečo DICE nevymyslia nejaký script pre sniperov, že pri kempení napr. minutu by mu zahmlilo hľadáčik a odhmlí tak za 20 sekund. Niečo ako bolo v CS 1.6 to chrápanie :D
ved uz zase vsetci nemelte jedno a to iste, nie vsetci sniperi robia svoju ulohu zle a tiez by som nepovedal ze su zbytocny!ja by som prave na oplatku niektorym assaultom zakazal tuby a hlavne dymove co cihaju a demoluju baraky kde potom sa nemozu ukryt ani vlastny kolkokrat a takties pouzivaju svoje kukere na odbachnutie 300 metrov vzdialenych utocnikov...Po kopcoch rozlezeny sniperi neznamena prehru zakonite pre atakerov. na niektorych mapach dokazu ucinne povytlacat obrancov a aj takych co pred skonceni bazy ujebu tank a a kym ho sniperi nevytlacia mortarmi tak zoberu v hluchom mieste po nacitani bazy 25 tiketov pre utocnikov (potom si polozme otazku stihneme dobyt hore elektraren na Valparaise-asi sotva!), to je podla niekoho tiez v poriadku??? sa pytam? kazde povolanie je dobre ked sa vyuziva tam kde ma, samozrejme nie som za kempenie :wallbash:
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Lithil »

spravím ti radosť, áno, všetko je normálne okrem recona.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa killswitch »

vadi vam, ze sniperi snipuju, medici ozivuju, assaulti utocia... spytam sa takto: hrate spravnu hru? nebolo by lepsie pre vas hrat singleplayer, kde sa vam nikto iny motat nebude?
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

:cool: presne tak,ked vam to vadi tak to nehrajte! ;)
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

tiez som toho nazoru :) ja som sa este ani raz nestazoval :)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"