Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

ja hram dobre,nemam s tym problem ale ked uz 45 clovek pise tu istu vetu ako by zakilloval aj nazivo hraca ktory hra za snipera potom je takyto prispevok off topic. ale mas pravdu.
ani ja som sa nikdy nestazoval ze mame v tyme po kopcoch sniperov, proste to hram ako to pride.
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

killswitch napísal:vadi vam, ze sniperi snipuju, medici ozivuju, assaulti utocia...
Osobne so sniperom ako takym nemam problem - ked je u 16-clenneho teamu realne nastaveny limit pre ten class, tak na urovni max 2 sniperov na team (pozor, to nevylucuje moznost hrat za recona s inou nez sniper zbranou). Ale ked je drviva vacsina teamu sniper, tak je problem prave v tych sniperoch, kedze oni hraju nespravnu hru. Ked sa im chce snipovat, tak nech zalezu na nejaky CoD ci CS1.6 server a tam nech si lezia v krikoch a vystrelia raz za 2 minuty. Ale ked je cielom hry znicenie alebo obsadenie MCOM, tak nemoze predsa vysedavat 80% teamu na okraji mapy...
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa killswitch »

ale ta hra to proste dovoluje. je tak koncipovana. treba to brat ako sucast hry. nie je nic jednoduchsie ako ist na iny server, kde maju bud nastaveny limit, alebo to tam ludia chapu tak nejak prirodzene. stazovat sa, ze mam v teame 10 sniperov a stale hrat na tom serveri je dost LOL, by som povedal.
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

to ze to dovoluje neznamena ze je to normalne ... aj auto ti dovoluje ist po dedine 180Km/h a normalne to nieje .. zrejme to asi moc nehras .. inak by si vedel ze tak mozes vymenit 5 servrov po sebe a vzdas to ... lebo vsade sa dementi .. by som povedal
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

no tak potom to zrejme asi tak DICE chcelo aby sa to takymto stylom "obohralo" a zunovalo a moze to byt ucelove pred vydanim dalsich Battlefieldov-kto vie....bussines is bussines :D
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa killswitch »

FEAR napísal:to ze to dovoluje neznamena ze je to normalne ... aj auto ti dovoluje ist po dedine 180Km/h a normalne to nieje .. zrejme to asi moc nehras .. inak by si vedel ze tak mozes vymenit 5 servrov po sebe a vzdas to ... lebo vsade sa dementi .. by som povedal
mozem ale jazdit sam po dedine a zastavit sa kde chcem, nie? napriklad aj hore pri kostole a pozerat sa odtial aj hodinu dole?
alebo musim jazdit spolu s ostatnymi v perfektnom zastupe, tak aby sa vam to vsetkym pacilo?

DICE nam dalo tu prvu moznost. ak by chceli aby sme hrali vsetci rovnako, tak spravia jednu class a hra by bola nudna.

a asi mas pravdu, hrajem malo. som asi moc malo progejmer, aby som niekedy pochopil, ze hrat sa ma len stylom, ktory vyhovuje vam. co keby som vam nahodou skazil zazitok? :cry:
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

tak spravia jednu class a hra by bola nudna.

mas pravdu takto je zabavna ..

neviem co to taras ... ake vyhovovanie .. je ta hra robena zo sniperom ? je tak koncipovana .. ? je to teda normalne ? a nieje tiez koncipovana na obsadzovanie vlajok ? to ze ich nik neberie lebo nema kto ... tak to vychazda uz zo samotnej hry jo ? taK to je parada.. ked mi nevyhovuje tak neberiem vlajku ani bohovy .. :)
Naposledy upravil/-a FEAR v Ut 27. Sep, 2011, 20:16, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa killswitch »

a este som chcel dodat, ze som sa nechcel hadat. minule sme si tak trosku nerozumeli, tusim :laugh: nerad by som, aby to tak bolo aj tento krat. vyjadrujem len svoj skromny nazor, dufam, ze tomu rozumies. :-)
Používateľov profilový obrázok
iOio
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 375
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2011, 19:48
Bydlisko: Trenčín

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa iOio »

ono ide hlavne o to že v tej hre nie je sniper ale recon (prieskumník) ale to už ľudia (deti) akosi nepochopili :D
Spoiler: ukázať
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Dell P2414H + Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 16GB DDR3 Kingston | MSI GTX 1070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx blue
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa killswitch »

FEAR napísal:
tak spravia jednu class a hra by bola nudna.

mas pravdu takto je zabavna ..

neviem co to taras ... ake vyhovovanie .. je ta hra robena zo sniperom ? je tak koncipovana .. ? je to teda normalne ? a nieje tiez koncipovana na obsadzovanie vlajok ? to ze ich nik neberie lebo nema kto ... tak to vychazda uz zo samotnej hry jo ? taK to je parada.. ked mi nevyhovuje tak neberiem vlajku ani bohovy .. :)
musis ale pochopit, ze rozculovanie po forach ti vobec nepomoze. ludia to tak proste budu hrat, pokial to hra bude umoznovat. nic na tom nezmenis a mas len dve moznosti. bud to budes akceptovat a hrat hru taku aka je aj s jej prednostami a nedostatkami. alebo budes knurat po forach jak je to vsetko zle a na nic, ale stale budes tu hru hrat :laugh:
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

On dava hromadne najavo s cim je nespokojny, tak ako my vsetci.... spomenuti kemperi, sprosti revivovaci medici a ine mentalne a dusevne chore pripady. Aj ked s tym asi nic nedocielime ak tento zoznam neposleme priamo na DICE ustrednu :D
treba sa predsa na niekoho vyhovorit... ja som s naskriptovanim hry maximalne spokojny, no nie s hracmi... ako sme spominali chcelo by to nejaky psychotest, no to by si DICe nedovolilo, lebo by predali o 9/10 menej :D
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa killswitch »

ok a je potrebne sa na to stazovat 50 stran? alebo je vobec potrebne sa na to stazovat? ja sa tiez nestazujem, ze vonku sem tam prsi, lebo s tym nic neurobim. prisposobim sa tomu a kupim si na to oblecenie :-D
->slavo<-
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 196
Dátum registrácie: Ne 07. Dec, 2008, 20:30
Bydlisko: Bratislava ,Petržalka

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa ->slavo<- »

Jedna vec je fakt ze su servery kde je sniper zablokovany takže je vždy možnost hrat bez nich , potom su servery kde je nastaveny limit , na 2 max na team .alebo inac .
A su HC servervy a su potom normal v normal vas zabije sniper na 2 rany, v HC na 1 .
Takže sa vžite do situacie a pochopite prečo snipery kazia vela krat celu hru , Stoja niekde v krikoch na konci mapy a ne zeby radsej isli do predu nie oni zalezu dozadu a to ci vyhra alebo prehra team ich netrapy toto neni teamova hra to je absolutna demencia a kemprestvo v jednom . Nepoviem keby sa hral squad deathmatch ale rush ? :D
V jednom teame 10 sniprov ? WTF ? JE to ubohe a ked vam toto pride normalne tak vas niektorych nechapem .
Pride mi niekedy ze vela hracov si pomililo strany ty co maju utocit brania a ty ci maju branit utocia :D A ked su na kazdej strane po 10 sniperov tak to je fakt bohovska hra :D fakt nuda .


ono ani tak nejde o tych sniperov , ale o to že hrači nevedia kde je ich miesto a robia hluposti . Ešte že mame vlastny server taketo problemy nikdy nemavam :) :)
Spoiler: ukázať
:)CPU:AMD Phenom II X4 955 Black Edition (3.2GHz)+Coolink Corator DS:)MB:MSI 790FX-GD70:)RAM:G.Skill RAM 2x4096MB DDR3 1600 9-9-9-24+G.Skill RAM 2x2048MB DDR3 1333 7-7-7-21 Ripjaws Series:)VGA:GIGABYTE N670OC-2GD :)HDD:SAMSUNG 500GB SATA2 16MB HD501LJ 2x:)Zdroj:Fortron 600W+Noctua NF-P12-1300:)Sound:Creative 5+1 Inspire p5800 + Sennheiser Hd555:)OS:Windows Ultimate 64bit:)LCD:Samsung P2450 Full HD (24):)Case:CoolerMaster Centurion 5 II+140mm 1200rpm Front ,Noctua NF-S12B-FLX back:)
Používateľov profilový obrázok
Pán L
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 222
Dátum registrácie: Št 28. Júl, 2011, 09:43

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Pán L »

Sa tu furt sťažujete na recona ako klasu... Lenže si treba uvedomiť že klasa nemôže za to ako s ňou ten daný, inteligenčne menej obdarený jedinec hrá.
MB: ROG Strix B650E-F Gaming CPU: AMD 7950X3D RAM:Kingston FURY 32 DDR5 6 000
GPU:Asus 4090 TUF Cooler: Arctic Liquid Freezer II 360 Case: Fractal Meshify 2 RGB
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

No tak si to pomenuj posvojom ...

Návrat na "Hry a problémy s nimi"