Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa icefire »

Cize Ficka volis (i ked v podstate ani nepojdes volit :laugh: ).
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa valistar »

Lord takze Fico sa "paci ako osobnost"?

volba je jasna... tiez som v prvom volil Rada, 29. to bude Kiska :rolleyes:
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

icefire napísal:Cize Ficka volis (i ked v podstate ani nepojdes volit :laugh: ).
preco by som nesiel?
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa valistar »

takze este raz... v prvom kole si volil Prochadzku a v druhom volis Fica?
Obrázok
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

no tak som momentalne rozhodnuty :D

podvodnik jeden druhy, je to jedno.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Tak to teda ku*va nie je jedno. :facepalm:
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Asnod »

Ak mas ist volit Fica tak sa radsej zamkni doma v izbe v presvedceni ze je 3. svetova :D
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ako mozno ma ukamenujete, ale zmyslam rovnako ako lord. Sice nebudem volit fica lebo ma sere, ale keby ma nesral radsej ho budem volit ako kisku.
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5571
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Odar »

Dopadlo to klasicky - po slovensky. Bude sa volit proti 1 osobne a Slovači je jedno, kto to bude. Hlavne, ze to nebude ten, proti ktoremu sa voli. Takze za mna - na druhe kolo serem. Pre mna je to prast, alebo uhod. Zbytocne zabity cas. My sme taky debilny narod :laugh: Podobne, ako nasi susedia na zapad. Ti si tiez zvolili cloveka, u ktoreho by som typoval uspech na 5 %, ale uz ma asi nic neprekvapi :wallbash: :P
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

tak diki
uz nie len dochodcovia ale aj mladi ludia :facepalm:
...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

mne tiez moc nesedi Kiska, ale nevidim v nom nic extra zle. To co vysielaju v telke a co o nom vravi Fico treba brat s veeelkou rezervou a pozriet sa aj na dokazy. Fico len bucha presne na tu srpavnu slovensku strunu a vacsina oveciek mu na to skoci. Da na jeho0 prazdne slova, namesto toho, aby sa nad tym ludia skutocne zamyslely.
Ja volit pojdem Kisku, iked som ho v druhom kole nesiel. Preto abz sa Fico a Smer nedostal k uplnej moci, spravim aspon to, ze dojdem k tej posratej urne a dam hlas druhemu kandidatovi.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6769
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

HellAngel napísal:Kiska mi proste charaktorovo nesedi. Nevravim ze je to zly clovek (k uzere sa nevyjadrujem, su to len predvolebne dristy) ale celkova chrazizma jeho osobnosti mi na prezidenta nesadne. A uz sa aj prejavila jeho politicka neskusenost.
Ale k volbam pojdem a dam ten hlas Kiskovi, isto nebude hrosi ako to cudo co tam sedi
jj, presne. ja som o tom presvedceny, ze on ma srdce na spravnom mieste a dobre usporiadane hodnoty, ale ako som ho sledoval v diskusiach tak nemam pocit ze sa v realnom svete slovenskej politiky presadi. jenoducho si ho neviem predstavit ako da dole fica alebo aj ciznara a ze si vybuduje respekt v domacich strukturach. obavam sa ze ma dobre nasliapnute prebrat titul "najtrapnejsi prezident" od schustera. volit ho vsak pravdepodobne budem
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

molnart napísal: ma dobre nasliapnute prebrat titul "najtrapnejsi prezident" od schustera. volit ho vsak pravdepodobne budem
Ten titul ma dozivotne vyhradeny ujo prezident hlavy statu, Schuster mu nesiaha ani po clenky co sa trapnosti tyka.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

na momentalneho prezidenta co mame nemal ziadny :D toho predbehne len ten cesky :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

Odar: mozno mas pravdu, ale nezabudaj... ze.. ak vyhra R... tak, bude mat pod palcom vsetko,.
Z okolia viem o jednom pripade, kde nieje mozne domoct sa spravodlivost, pretoze vsetko - policia, aj sudy spolupracuju len vdaka stranovej prislusnosti tam hore. Naozaj nieje dobre, aby jedna strana/farba mala pod palcom vsetko. Ano, ani taky zlepenec nebol good, ale... ak smer vyhra dalsie volby, co zatial vyzera, ze este jedno obdobie potiahnu /podobne ako hzds... treba ratat, ze generacia co ich voli este dalsie 4r bude pri zmysloch, a zvoli ich opat... a ta generacia je pocetna, nieje to ze 100 000ludi.../, a v podstate nebude mozne domoct sa pravdy dalsich 6rokov? to je moc...
Po prepadaku pravice vo volbach by som sa necudoval, keby SMER mal 50% v dalsich par. volbach.
Sice kazdy naokolo aj teraz hovoril ze fica nevolim, a on ma aj tak 28% . sa pytam, odkial ich ma? Aj ked dobre, mohol mat viac.. Ak pojdu Kiskovi volici znovu volit, co pojdu, + priratajme dajme tomu 5% tych co ho chcu ale volit neboli (cakali na druhe kolo), + dajme tomu pozbierame 15% od dalsich troch kandidatov Knazko, Prochazka, aj ten Bardos... tak Fico nema realnu sancu vyhrat. Sa mi zda ze to vie uz aj on sam. Isto cakal, ze bude mat 40% a Kiska mozno 18. No nevyslo.. Ten rozdiel je prilis maly, aby ho Kiska nedal.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro

Návrat na "Debata o všetkom"