Diablo III
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Diablo III
neda sa, neda, stale cakam na necra

PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Re: Diablo III
Okey dobre. Pridal som si tych, co mali svoje Battletagy v podpise, ostatnych, co ho nemaju zverejneny poprosim napisat tu do fora, ma nebavi s noobmi hrat na public... minule dopc Torment 10 a mal som puzzle ring - hodis ho do kocky a vytvoris si portal do Vaultu... to mohli byt dropy... nikto z tych blbcov tam nesiel, hrali bounty... a sam som to nedal 
Mobo Asus PRIME B450 Plus CPU Ryzen 7 5800X3D (Noctua NH-U12S + dual fan Noctua NF-A12) GPU MSI GeForce RTX 3070 Ventus 3X RAM G.Skill Ripjaws V F4-4000C18D-32GVK SSD Silicon Power P34A80 CASE Lancool 205 PSU Corsair RM550x case cooling: exhaust 2x Noctua F12, in-take 2x Lian Li 120mm
NB: Dell E7470 Skylake Core i5 + 16GB RAM + FHD IPS Foun: Oppo Reno 5Z
Main server: Asus PRIME A320M-K + Ryzen 5 2600 + GTX 1660Ti + 32GB Ram
NAS: QNAP TS-128 - 2TB Seagate Iron Wolf + MikroTik RB952
Peripherals: Dual monas setup 27" Samsung Odyssey G5 and AOC I2470Sw + Steelseries Apex 5 + Steelseries Rival 3 + QcK + Logitech G435
NB: Dell E7470 Skylake Core i5 + 16GB RAM + FHD IPS Foun: Oppo Reno 5Z
Main server: Asus PRIME A320M-K + Ryzen 5 2600 + GTX 1660Ti + 32GB Ram
NAS: QNAP TS-128 - 2TB Seagate Iron Wolf + MikroTik RB952
Peripherals: Dual monas setup 27" Samsung Odyssey G5 and AOC I2470Sw + Steelseries Apex 5 + Steelseries Rival 3 + QcK + Logitech G435
Re: Diablo III
Ja som v poslednej sezone spravil novy tab, viac mi netreba.
Moji thorns cursaderi davaju T13 v pohode, aj ked to na ziadne rekordy nie je...
Ale ked tak, hravam az vecer.
Moji thorns cursaderi davaju T13 v pohode, aj ked to na ziadne rekordy nie je...
Ale ked tak, hravam az vecer.
i3570K, Asus Maximus V Formula, 4x8GB DDR3 1600MHz Crucial Ballistix Tactical, Nvidia GTX980, Samsung 850Pro 256GB + 7TB HDD, watercooled, Seasonic 1kW Platinum, LCD Philips 240PW
D3 battletag: LubikKiller#2504
D3 battletag: LubikKiller#2504
- PROMETHEUS
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 2104
- Dátum registrácie: Ne 23. Jan, 2005, 20:00
- Bydlisko: Banska Bystrica
Re: Diablo III
pridal som si ta do friend listu, ale zase az tak casto nehravam, nemam teraz cas na to velmi, ale ak ta niekedy uvidim online tak si mozme zahrat. Inak som prednedavnom spravil novu postavu witch doktora co sa premeni na sliepku a len beha po mape a vsetko na okolo zdochne same. http://www.diablofans.com/builds/86613- ... ups-2-mins , akurat ze este mam slabe veci tak chodim len T10
MB: MSI X570 Tomahawk CPU: Ryzen 5900X RAM: BL2K8G36C16U4BL 4x8GB 3733MHz 16-18-18-35 GPU: Gigabyte RTX 3080 Gaming OC Waterforce Monitor: LG Ultragear 27GL83A-B SSD: WD Black SN850 1TB, SN750 500GB, 4x1TB Samsung EVO CASE: Lian Li O11 Dynamic XL PSU: EVGA 850W G2 Klavesnica, mys: Logitech G915 TKL + Logitech G903 Chladenie: CPU block: EK Quantum Velocity D-RGB Rads: EK SE360mm + EK XE360mm Fans: 9x Noctua NF-A12x25 PWM Pump: EK QUANTUM KINETIC TBE 200 D5 PWM D-RGB
- zodiaq
- Používateľ

- Príspevky: 2290
- Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
- Bydlisko: Nové Zámky/Galanta
Re: Diablo III
zodiaq22#2550
ale ako som spominal hram len rekreacne a moj naj char da mozno t6☺
inak 16ka mi sme kedysi spolu hrali. Mam pre teba odlozen puzzle ring ☺
ale ako som spominal hram len rekreacne a moj naj char da mozno t6☺
inak 16ka mi sme kedysi spolu hrali. Mam pre teba odlozen puzzle ring ☺
Re: Diablo III
Musi byt hodne stary. Bo kazda nova legendarka ma 24 hodin na vymenu (alebo plus minus nejaky taky cas) ak si v parte. Aj to len pre tych co si s nimi bol v partii.
Ak ju mas zo solo game, tak dopo dovi, neda sa zobrat nikomu.
Ak ju mas zo solo game, tak dopo dovi, neda sa zobrat nikomu.
i3570K, Asus Maximus V Formula, 4x8GB DDR3 1600MHz Crucial Ballistix Tactical, Nvidia GTX980, Samsung 850Pro 256GB + 7TB HDD, watercooled, Seasonic 1kW Platinum, LCD Philips 240PW
D3 battletag: LubikKiller#2504
D3 battletag: LubikKiller#2504
Re: Diablo III
Ano ale on to (asi) myslel tak, ze hodis Puzzle Ring do kocky a ide partia do Vaultu 
Mobo Asus PRIME B450 Plus CPU Ryzen 7 5800X3D (Noctua NH-U12S + dual fan Noctua NF-A12) GPU MSI GeForce RTX 3070 Ventus 3X RAM G.Skill Ripjaws V F4-4000C18D-32GVK SSD Silicon Power P34A80 CASE Lancool 205 PSU Corsair RM550x case cooling: exhaust 2x Noctua F12, in-take 2x Lian Li 120mm
NB: Dell E7470 Skylake Core i5 + 16GB RAM + FHD IPS Foun: Oppo Reno 5Z
Main server: Asus PRIME A320M-K + Ryzen 5 2600 + GTX 1660Ti + 32GB Ram
NAS: QNAP TS-128 - 2TB Seagate Iron Wolf + MikroTik RB952
Peripherals: Dual monas setup 27" Samsung Odyssey G5 and AOC I2470Sw + Steelseries Apex 5 + Steelseries Rival 3 + QcK + Logitech G435
NB: Dell E7470 Skylake Core i5 + 16GB RAM + FHD IPS Foun: Oppo Reno 5Z
Main server: Asus PRIME A320M-K + Ryzen 5 2600 + GTX 1660Ti + 32GB Ram
NAS: QNAP TS-128 - 2TB Seagate Iron Wolf + MikroTik RB952
Peripherals: Dual monas setup 27" Samsung Odyssey G5 and AOC I2470Sw + Steelseries Apex 5 + Steelseries Rival 3 + QcK + Logitech G435
Re: Diablo III
Sobota poobede, od 13:00 som volny az do cca 20:00 tak sa mozme styria zist popripade ak niekto zacina (alebo chce zalozit novy char) pomozeme polevlit a nagearovat!
Co vy na to ?
Co vy na to ?
Mobo Asus PRIME B450 Plus CPU Ryzen 7 5800X3D (Noctua NH-U12S + dual fan Noctua NF-A12) GPU MSI GeForce RTX 3070 Ventus 3X RAM G.Skill Ripjaws V F4-4000C18D-32GVK SSD Silicon Power P34A80 CASE Lancool 205 PSU Corsair RM550x case cooling: exhaust 2x Noctua F12, in-take 2x Lian Li 120mm
NB: Dell E7470 Skylake Core i5 + 16GB RAM + FHD IPS Foun: Oppo Reno 5Z
Main server: Asus PRIME A320M-K + Ryzen 5 2600 + GTX 1660Ti + 32GB Ram
NAS: QNAP TS-128 - 2TB Seagate Iron Wolf + MikroTik RB952
Peripherals: Dual monas setup 27" Samsung Odyssey G5 and AOC I2470Sw + Steelseries Apex 5 + Steelseries Rival 3 + QcK + Logitech G435
NB: Dell E7470 Skylake Core i5 + 16GB RAM + FHD IPS Foun: Oppo Reno 5Z
Main server: Asus PRIME A320M-K + Ryzen 5 2600 + GTX 1660Ti + 32GB Ram
NAS: QNAP TS-128 - 2TB Seagate Iron Wolf + MikroTik RB952
Peripherals: Dual monas setup 27" Samsung Odyssey G5 and AOC I2470Sw + Steelseries Apex 5 + Steelseries Rival 3 + QcK + Logitech G435
Re: Diablo III
A co s tymi peniazmi ?
Sezonny char ma 400 mega a zvysok zdiela 2,3 miliardy.
Boon of hoarder a goldskin a za chvilu mas tolko prachov, ze nevies co s nimi.
Potrebujes ich na opravy, vylepsovat kamene a ked chces rychlejsie levelovat gemy pri GR.
A aj to je obmedzene. max 8 kamenov, 3 gemy do sperkov a 13 gemov do statistik pre legendarky. a este znasobit krat 10 postav
Sezonny char ma 400 mega a zvysok zdiela 2,3 miliardy.
Boon of hoarder a goldskin a za chvilu mas tolko prachov, ze nevies co s nimi.
Potrebujes ich na opravy, vylepsovat kamene a ked chces rychlejsie levelovat gemy pri GR.
A aj to je obmedzene. max 8 kamenov, 3 gemy do sperkov a 13 gemov do statistik pre legendarky. a este znasobit krat 10 postav
i3570K, Asus Maximus V Formula, 4x8GB DDR3 1600MHz Crucial Ballistix Tactical, Nvidia GTX980, Samsung 850Pro 256GB + 7TB HDD, watercooled, Seasonic 1kW Platinum, LCD Philips 240PW
D3 battletag: LubikKiller#2504
D3 battletag: LubikKiller#2504
- PROMETHEUS
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 2104
- Dátum registrácie: Ne 23. Jan, 2005, 20:00
- Bydlisko: Banska Bystrica
Re: Diablo III
no ked chodis improved gr tak sa to rychlo minie, 400mega to mas len zopar gr a je to prec.
MB: MSI X570 Tomahawk CPU: Ryzen 5900X RAM: BL2K8G36C16U4BL 4x8GB 3733MHz 16-18-18-35 GPU: Gigabyte RTX 3080 Gaming OC Waterforce Monitor: LG Ultragear 27GL83A-B SSD: WD Black SN850 1TB, SN750 500GB, 4x1TB Samsung EVO CASE: Lian Li O11 Dynamic XL PSU: EVGA 850W G2 Klavesnica, mys: Logitech G915 TKL + Logitech G903 Chladenie: CPU block: EK Quantum Velocity D-RGB Rads: EK SE360mm + EK XE360mm Fans: 9x Noctua NF-A12x25 PWM Pump: EK QUANTUM KINETIC TBE 200 D5 PWM D-RGB
Re: Diablo III
GR lvl74 je za 38,4M. Gem musi byt minus xxx aby sa to oplatilo.
Cize s mojimi 400M dam 11x run, co je 44 upgradov. Ak nemam tolko 60tkovych gemov, tak naco ???
A je problem ziskat 50M za jednu lokaciu ? Nie je. Dat 13k% gold drop na geare + T13 je aky problem ?
Vault ti neda viac legendariek ako hociktory GR50+
Uz mi viac ludi pisalo, ze sa kaslem s T13, ked mam 300k dmg. Ale to, ze idem thorns, kedy je CC a CD irelevantne im nedochadza...
Cize s mojimi 400M dam 11x run, co je 44 upgradov. Ak nemam tolko 60tkovych gemov, tak naco ???
A je problem ziskat 50M za jednu lokaciu ? Nie je. Dat 13k% gold drop na geare + T13 je aky problem ?
Vault ti neda viac legendariek ako hociktory GR50+
Uz mi viac ludi pisalo, ze sa kaslem s T13, ked mam 300k dmg. Ale to, ze idem thorns, kedy je CC a CD irelevantne im nedochadza...
i3570K, Asus Maximus V Formula, 4x8GB DDR3 1600MHz Crucial Ballistix Tactical, Nvidia GTX980, Samsung 850Pro 256GB + 7TB HDD, watercooled, Seasonic 1kW Platinum, LCD Philips 240PW
D3 battletag: LubikKiller#2504
D3 battletag: LubikKiller#2504
Re: Diablo III
Vcera sme dali so 16tkou jeden GR60. Za mna v pohode, ja pomozem. Kolkokrat som potreboval pomoc ja...
Aj nabuduce, ale asi pockam na novu sezonu, mozno nerca ked daju...
BTW, vecer sme v parte davali GR73-74. Crusader nalakal na seba potvory a zvysok ich z dialky zabil...
A som aspon upgradol gemy...
Aj nabuduce, ale asi pockam na novu sezonu, mozno nerca ked daju...
BTW, vecer sme v parte davali GR73-74. Crusader nalakal na seba potvory a zvysok ich z dialky zabil...
i3570K, Asus Maximus V Formula, 4x8GB DDR3 1600MHz Crucial Ballistix Tactical, Nvidia GTX980, Samsung 850Pro 256GB + 7TB HDD, watercooled, Seasonic 1kW Platinum, LCD Philips 240PW
D3 battletag: LubikKiller#2504
D3 battletag: LubikKiller#2504
- eSsay
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4060
- Dátum registrácie: St 01. Okt, 2014, 20:04
- Bydlisko: Košice
Re: Diablo III
MB: MSI Z490 Gaming Plus CPU: i7-10700KF @5.1GHz 1.3V CPU cooler: Bequiet! Dark Rock 4 + TG Kryonaut RAM: G.Skill Trident Z Orange 16GB (2x8GB) @3200Mhz CL15 1.35V GPU: Asus RTX 3080 TUF O10G Gaming SSD: Samsung 970 EVO Plus NVMe 2000GB PSU: Bequiet! Straight Power 11 Platinum 1000W CASE: Fractal Design Define 7 Compact Black + Bequiet Silent Wings 3 (2x140mm + 1x120mm) MONITOR: LG 32GQ850-B (2560x1440p/260Hz (OC), 1ms, G-Sync, nano IPS) KEYBOARD: Sony VGP-UKB3 MOUSE & PAD: Razer Basilisk v2, SteelSeries QcK+ AUDIO: M-Audio Air Hub + Mackie MR524, Schiit Fulla E + Sennheiser HD 660S + AntLion ModMic



