Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5216
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

stefan: ale predtav si :) co ste nevydzali po najblizsiu benzinku ? :D

inak tieto MPV alla Touran maju aj take vyklopne stoliky
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6991
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

Hej. Ale veducemu sa vw interier nelubi. To zas berem. A ten vyvar bol praveze kupeny na benzinka :D a uz mi aj zena nasledne nalozila ze som lol a mohli sme na mieste zjest ale celkom som sa plasil. Inac ak niekomu pomoze hned za povazksou bystricou smer Ba je super shell cerpacka s fajnou restikou. A na smolenickej v petrzalke na slovnaftke dlho mega vysavac ide za 50centov a saje ako rumunka na dialnici, az som nemal co sat z auta.dakde zhltne 50centov a nadavam ze to sam som mohol vysat spinu
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5786
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Stefan nevies ocividne o tom ze je vonku nove berlingo rifter combo life. uplne ine auto ako predosle verzie, nie je to len dodavka uz je to idealne rodinne auto, cely predok je zdielany z 508 novou, pohodlim je to uplne inde ako predosle dodavkove verzie.

Blackhawk, kolega ma ten B max, ono to ide fajnovo mne jednoducho nevonia 3 valec, jasne ze by som v tom jazdil veselo ak mi to niekto da ale ak to mam kupit radsej nieco ine si vyberiem. 1,5 ecboost C max by sa mi velmi pacil ale tie su drahe na mna.

Je to na koniec vsetko o pocitoch, teda u mna :) Tourany su fajn ako sme si pisali ale to je.... neviem, nemastne neslane :D ozaj mam radsej francuzov aj zo vsetkymi ich slabostami ale clovek sa smeje len ku tomu autu ide. hh.

EDIT:
dnes som bol zo swiftom u mechanika, hneva ma uz vymenema lambda a nasledna kontrolka motora na com som uplne alergicky kedze auto nic nie je, je toho aj plne suzuki forum ale priamu odpoved som nenasiel. a silentbloky vrzgaju predne ked mrzne, to uz nebudem menit novy majitel sa t oale pri kupe samozrejme dozvie nech je rdy. uz teraz mi je luto :D
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

stefan222 napísal: Po 17. Dec, 2018, 22:37 a saje ako rumunka na dialnici
:?





.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6991
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

To bol ftip ze ten vysavac saje ako neaka prostituka veduci. A ten rifter je stale len dodavka. Ale prakticka dodavka.ja ti chcem matko dobre aby si za volantom netrpel.2.1 robis?
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Had to podla mna pochopil, len sa cudoval, ze mas asi realne skusenosti ked to vies porovnat.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5786
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

No Stefan nie je to dodavka. sadni si do toho a potom napis :) bez urazky, ale interier je na vyssej urovni ako Karoq.

2.1 asi robim, ale neviem ci pojdem do officu.
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa lacika »

Sedenie je niekde kde kaktus alebo c3..
Na spacetourer to ale nema.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5786
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

mozno co sa tyka citroenu, peugeot ma svoj malu volant a celkovo mi pride najluxusnejsi interierom. ale je aj najdrahsi veru.
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 6074
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa wingo »

Peugeot riadne podražel posledné roky, s kvalitou dvihli aj cenu.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB Plus
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5216
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

neviete ako je to s pokutami za parkovanie zo zahranicia ? parkovanie na sukromnom pozemku,bolo free len trebalo listok... :facepalm:
Naposledy upravil/-a Chris v Ne 23. Dec, 2018, 00:56, upravené celkom 1 krát.
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6991
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

No neopravnene statie na cudzom pozemku asi posunu klasickej fizlarni ale mozno chcu teba aj seba usetrit od papierovaciek. :D daj foto more kde si stal?
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa killswitch »

Zo Scenica som zvyknutý na druhé zrkadlo, ktorým môžem sledovať, čo robí vzadu dieťa. Aký typ poradíte, keď to nie je v aute od výroby? Niečo nastaviteľné na clonu?
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6226
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa icefire »

Odporucam dokupit modul manzelka/milenka 2.0, ten dokaze spravit presne to, co vyzadujes. Nevyhodou ale su vyssie prevadzkove naklady (hlavne modul milenka) a celkovo sa tento modul lubi kazit (naladovost elektroniky) a niekedy treba natvrdo restart (na nete radia restart pomocou najcastejsie darcekovych modulov, vo forme SW updatu).
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5751
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

ako sa co najlacnejsie dostat k funkcnej diagnostike? TCS CDP?

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"