Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality...

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5647
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Will it bend? yes it will!

Poohynal som si 830 tak ze mi bocne volume tlacidla zaliezli dnu a obe su non stop stlacene telefon je z toho sialeny.

Idem to rozobrat dnes poobede, je mi jasne ze zaruka je suma fuc kedze je ohnuty hlinik (v podstate iph. 6 problem hh).

Nemali ste niekto podobny problem? Ze je to problem hlavne mojich krivych ruk je mi jasne :D
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

to icq zial nejde. po kliknuti na google talk pridanie uctu, icq hodi na nejku stranku, ze neplatna url a jedina moznost je ist na icq official web kde je len na stiahnutie icq.
pravdepodobne google robi vsetko pre to, aby zabranil akejkolvek inej moznosti pristupu k hangouts inak ako cez ich android.
ah.
Spoiler: ukázať
::: ...
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 867
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Muhyng »

Skusal som to icq, ale nefungovalo mi. Takze mam IM plus, ale viacmenej ho uz nepouzivam, skoro vsetci znami prave kvoli cudnej politike googlu presli na Viber. A to nevravim len o WP mobile alebo iOS ale aj zaprisahani androidisti ho pouzivaju coraz viac. Nechapem ten google, asi vedia, ze musia ludi vidierat tym, ze oficialne aplikacie na WP nebudu a tym si ich udrzia na androide.

Dropbox tiez kedysi spekuloval a kym sa rozkyval, vsetci s WP si davno zvykli na Onedrive. Celkove dropboxu moc nerozumiem, stale ponukaju smiesne 2-2.5GB free, pritom google, apple aj microsoft ponukaju viac a este to aj maju sikovne intergrovane do systemu...
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

update na wp10, mi zacalo fungovat pridavanie aj inych uctov do icq, konkretne gtalk. uz zlost, ze som tam musel zadavat svoje real tel cislo na overenie cez sim + zadavanie hesla k mojmu google uctu inej strane ako google ma dostatocne dostala do nalady a potom grande finale, ked zistim, ze to co napisem do gtalku cez pc (a naopak, to co napisem do icq na wp nevidim cez web v hangouts) sa neaktualizuje do icq rovnako ako pri im+ tak hned rage 900000000000 :wallbash: :furious: :furious2:

co uz.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Blackhawk »

satyr_ik napísal:Skusal som to icq, ale nefungovalo mi. Takze mam IM plus, ale viacmenej ho uz nepouzivam, skoro vsetci znami prave kvoli cudnej politike googlu presli na Viber. A to nevravim len o WP mobile alebo iOS ale aj zaprisahani androidisti ho pouzivaju coraz viac. Nechapem ten google, asi vedia, ze musia ludi vidierat tym, ze oficialne aplikacie na WP nebudu a tym si ich udrzia na androide.
...
Hangouts na iOS funguje bez problemu a nemyslim si, ze Google by sa bal prechodu android uzivatelov k WP viac ako k iOS. Googlu moze byt jedno o akeho uzivatela ide pokial vyuziva ich sluzby.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

google na wp kasle..nema tam ani jednu svoju oficialnu app v obchode
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

s prechodom na wm10 dost klesla vydrz baterie na lumii 640 lte.
dufam, ze to este odladia
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Per napísal:google na wp kasle.....
Asi tak ako nespocetne mnozstvo dalsich vyvojarov aplikacii/hier/... :(
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

paranoid.asian napísal:s prechodom na wm10 dost klesla vydrz baterie na lumii 640 lte.
dufam, ze to este odladia
to si sadne..ja mam vydrz rovnaku
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa shajek »

ja nemam, ani na jednom telefone .. neviem co by si malo sadat .....
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7286
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Papek »

Mne tiez prve 2-3 dni letela baterka za pol dna dolu. Predpokladam, ze furt nieco syncovalo na pozadi. Momentalne bez problemov cely den. Dnes telefon dostal slusny zahul, cely den emaily, internet a telefonaty, do toho priebezne online scrabble a vecer som sa hral s iFruit appkou :) Teraz mam 18%. Od .63 updatu sa ta baterka zlepsila. Predtym som dal s odretymi usami do polnoci a sem tam sa stalo, ze telefon uz zdochol o osmej vecer.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Da sa znizit insider spatna väzba. To možno trochu pomoze
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 867
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Muhyng »

Mám otázku: L620 odišla, kúpil som L830. Teraz pozerám, že veľa aplikácií sa nenainštalovalo, resp. aj v obchode je pri nich uvedené, že sú nedostupné. Príklad Stream.cz, iBomber Defense - ten som mal dokonca kúpený, tak ma to serie o to viac. Viete mi to nejako vysvetliť? A to už nespomínam aplikacie od Nokie/MS, zo začiatku ich bola kopa, aj zaujímavé (Photobeamer...) a ostalo len zopar :(
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa CageJ »

niektore uz nie su v obchode.. najlepsie popozeraz priamo cez PC, ktore v store uz chybaju... Peniaze za odstranene appky, MS refunduje.
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 867
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Muhyng »

Mne ani tak nejde o tie 3€ alebo koľko stála, ale nechápem prečo zmizla. Ved systém sa nijako nezmenil že by s tým bola robota... Fakt nerozumiem :?

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"