Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

ja hram momentalne len za engineera...trosku som hral aj za recona ked trebalo vycvicit zopar jedincov na kopcoch a tak ale zvsnych class som sa este ani nedotkol :D
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

tak ja striedam podla potreby vse okrem snipera .. tiez som ho zobral len ked mi uz niekto v kriku na kopecku pil kref ... teraz najcastesie obsadzujem vzdusny priestor :-D
Používateľov profilový obrázok
vmm
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 458
Dátum registrácie: Št 15. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Namestovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa vmm »

Hmm - TS som ani nevedel aka to je zabava :D - len vsetko pocujem potichu - neviem ci to nadchou alebo tak ticho vravite :D
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

ja som hovoril po tichu, tatko spi po nocnej :D ale sak si nastav v programe, nech pocujes hlasy hlasnejsie...
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa faugusztin »

FEAR napísal:tak ja striedam podla potreby vse okrem snipera .. tiez som ho zobral len ked mi uz niekto v kriku na kopecku pil kref ... teraz najcastesie obsadzujem vzdusny priestor :-D
Ak vo vzdusnom priestore iba strielas po inych vzdusnych cieloch, tak nie si o nic lepsi nez kemper v kriku. Primarnou ulohou leteckej techniky nie je strielat po sebe, ale kosit tanky (v pripade lietadiel), resp. pesiakov (v pripade helikopter). Ale takto sa sprava iba velmi malo hracov, vacsina si zoberie lietadlo a hra bojovy letecky simulator.
Používateľov profilový obrázok
vmm
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 458
Dátum registrácie: Št 15. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Namestovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa vmm »

Vecer mozme dat na TS :D ak bude nas dost :cool:
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

FEAR napísal:tak ja striedam podla potreby vse okrem snipera .. tiez som ho zobral len ked mi uz niekto v kriku na kopecku pil kref ... teraz najcastesie obsadzujem vzdusny priestor :-D
:D chvilu sme si zalietali, potom som ti pisal aby si ma vyzdvihol. kedze sme sa rozdelili a ty si spawnol znova chopper. cumim ze nemas copilota a ty sa tam bavis niekde dalej so stihackami a helikopterami a ja mozem marne requested pickup cez Q spamovat :laugh:
Spoiler: ukázať
::: ...
DoGy13
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 435
Dátum registrácie: Pi 12. Dec, 2008, 01:36
Bydlisko: UK

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa DoGy13 »

faugusztin napísal:
FEAR napísal:tak ja striedam podla potreby vse okrem snipera .. tiez som ho zobral len ked mi uz niekto v kriku na kopecku pil kref ... teraz najcastesie obsadzujem vzdusny priestor :-D
Ak vo vzdusnom priestore iba strielas po inych vzdusnych cieloch, tak nie si o nic lepsi nez kemper v kriku. Primarnou ulohou leteckej techniky nie je strielat po sebe, ale kosit tanky (v pripade lietadiel), resp. pesiakov (v pripade helikopter). Ale takto sa sprava iba velmi malo hracov, vacsina si zoberie lietadlo a hra bojovy letecky simulator.
Tak vždy keď vezmem stíhačku, tak akonále sa odlepím od zeme, tak mám protihráča v stíhačke za chrbtom a mám čo robiť, aby som sa ho zbavil. Ako mám popri tom ešte aj tanky kosiť? :D A nehovorím o tom, že tie tanky sa hrozne zle triafajú s guľometom. Keby aspoň tie stíhačky majú bomby ako to bolo v BF2, tak to by bolo iné kafe...
Spoiler: ukázať
MB: GIGABYTE P55A-UD4 (rev. 2.0)
CPU: Intel® Core i5-760 (2.80GHz) @ 4.0GHz 200x20 1.3V
CPU COOLER: Noctua NH-D14
GPU: GIGABYTE GTX 970 G1 GAMING 4GB 1178/1329/7010MHz
RAM: Kingston HyperX Blu Series 8 GB 1600 MHz DDR3 CL9 DIMM Gaming Memory Kit (2 x 4 GB) - XMP Ready + 4GB DDR3-1600MHz Kingston HyperX CL9 kit 2x2GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200.12 SATAII
CASE: Thermaltake ELEMENT G
PSU: Corsair TX850W
VOLANT: Logitech G27
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

faugusztin napísal:
FEAR napísal:tak ja striedam podla potreby vse okrem snipera .. tiez som ho zobral len ked mi uz niekto v kriku na kopecku pil kref ... teraz najcastesie obsadzujem vzdusny priestor :-D
Ak vo vzdusnom priestore iba strielas po inych vzdusnych cieloch, tak nie si o nic lepsi nez kemper v kriku. Primarnou ulohou leteckej techniky nie je strielat po sebe, ale kosit tanky (v pripade lietadiel), resp. pesiakov (v pripade helikopter). Ale takto sa sprava iba velmi malo hracov, vacsina si zoberie lietadlo a hra bojovy letecky simulator.

a to som si cim toto vysluzil .. :)

to paranoid.asian ... sorac ak som si nevsimol ...
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

FEAR napísal:to paranoid.asian ... sorac ak som si nevsimol ...
:OK: :peace:
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
OkiGraphics
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1252
Dátum registrácie: So 18. Sep, 2010, 11:20
Bydlisko: Veľké Leváre

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa OkiGraphics »

faugusztin napísal: Ak vo vzdusnom priestore iba strielas po inych vzdusnych cieloch, tak nie si o nic lepsi nez kemper v kriku. Primarnou ulohou leteckej techniky nie je strielat po sebe, ale kosit tanky (v pripade lietadiel), resp. pesiakov (v pripade helikopter). Ale takto sa sprava iba velmi malo hracov, vacsina si zoberie lietadlo a hra bojovy letecky simulator.
Mozem ti potvrdit ze FEAR patri k tankobijcom vseho druhu, no samozrejme aj otravne stihacky a helikoptery treba strielat :-)

Inak recona som doteraz tiez nehraval, ale som sa k tomu dokopal a vcera na caspiane s S98 ina parba :) Chvilu mi trvalo nez som dostal tu vzdialenost do ruky a potom padali na 1 pokus hoci im trcala len stvrtka hlavy :D Samozrejme glock 18 k tomu a pekne vlajky obsadzovat :)
MB: ASUS P5Q SE, CPU: Q9400 2.66 GHz -> 3.60 GHz + Arctic Freezer 7 Pro, VGA: ATI sapphire 3870 MSI GTX 560 Ti Twin frozr II PSU: FORTRON Bluestorm II 500W, RAM: Corsair 2x2 GB + 2x1GB 901 MHz DDR2, CASE: Thermaltake M5
Monitor: Dell Ultrasharp U2311H 23 Notebook: HP ENVY 15-j000ec
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

za snipu hram jedine s M39 EMR. ina masina to je, otvara sa to cez coop. konecne mam aj otvorene G36C za engyho. dobra kosacka :cool:
Naposledy upravil/-a hulo92 v St 09. Nov, 2011, 16:02, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

Mozem tiez potvrdit s fearom lietat je radost, ale ak clovek nedava pozor tak enemy stihacky a heliny vedia pekne zaparit takze to je primarny ciel a ak je vzduch na chvilu cisty tak sa samozrejme riesi pozemny bordel. Tak dnes vecer na TS a Pretaktovanie.sk :)
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Lithil »

Ja lietam takisto, no učím sa strielať tanky, ale je to pomerne ťažké dať tank zo stíhačky...a keď mi na chrbát dýcha nejaký vyfúkaný stíhač tak mám také nervy, že radšej alt+f4 inak si tú hru znechutím úplne. A za kity hrávam hlavne Assault/Eng, občas support...recona hádžem len na mapách v úzkych priestoroch kde zoberem SV98 bez optiky, svetielko a ide sa loviť :D
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

http://www.battlefield-3.cz/takticka-sv ... i-pro-bf3/

Taktická svítilna bude upravena v následujícím patchi pro BF3

ufff, chvala bohu... :good:

Návrat na "Hry a problémy s nimi"