Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10035
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

Noname automobilka s cudnym logom. Este ked kopali za seat tak to ludia poznali.

Neviem naco su na tej malej toyotke dalsie dvere. Jedine ze by som si chcel odlozit bundu. Chvala sa vyjadril ze je to naj maly hothatch co v kategorii polo gti nie je zase nejaka pecka. Pre mna tazko nepouzitelne auto a za tie peniaze no way. A jeho uz chvilu nemusim. V podstate kliknem len ked ma auto co ma zaujima.
.
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Pietro sk »

nie je to seat, je to cupra
v dnesnej dobe, ked je bezne dizajnove vykradanie a ked po zakryti znaku na kapote, stracas istotu na ake auto sa divas.. cupra mi prijde taky mackopes. pre mna vag prestal existovat, tie pojazdne rakovinomety si mozu strcit niekam.
Spoiler: ukázať
5800x ..b550aorus_pro 180€...6800xt stock 670€..nh-u12 am4...viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Xeigen »

Seat všeobecne, aspoň teda mne, príde dizajnom to najkrajšie, čo sa dá kúpiť od grupy.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4559
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scream »

d3Xter napísal: Ut 05. Jan, 2021, 23:43 po mediálnej masáži moze byt hitom cokolvek...ale toto ma od toho este daleko
a suhlasim, seat to nie je ale ani plnohodnotná automobilka :D

toyota ma smolu, ze v reálnom zivote sa rally nejazdi a to auto nikto nepotrebuje za danu cenu a v dobe v akej sme si dvakrat rozmysli naco da 40k, ked sa s tym bude jazdit ostro bude to stat vecne v servise vid Karpat na RS kde zdochla rucna a to za tie peniaze nieje velmi dobry deal, ako vikendovka zrejme fajn :D chvala uz nie je co byval ani obsahom ani kvalitou, staci mu dat kopu penazi a aj dacia bude perfektna
V dobe akej sme ma to auto brutalne predaje, toto sa kupuje ako vikendovka, pripadne si to moze dopriat nejaky mlady clovek, ktory nepotrebuje vacsie auto ale ma dost penazi.
To auto je poctivo spravene, kolko vydrzi agregat je zatial otazne.
4 dvere alebo lepsi dizajn by trochu viac ospravedlnili cenovku - ono ani nie je drahe na to, co tam je nalozene, len je to dvojnasobna cena bezneho rodinneho auta.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1633
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa d3Xter »

no daj cisla, mne sa to nechce hladat lebo ma ta taska moc nezaujima 😀 a kombinacia mlady, bez limitu na karte a toto auto na okreske je presne to co fungovat nikdy nebude, ale takym je to fuk ze to dakde opru a vlastne to ani nepotrebuju 😀 ti ostatni to radsej zvazia a kupia cosi rozumne
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Mozno podla seba sudim teba? :)

Aka dalsi do zoznamu co presne vie ake auto komu treba a kedy...
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1633
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa d3Xter »

ano vitaj, vsetci sme tu rovnaki
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10035
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

Neviem ci sa GR da brat za auto co by niekomu niekedy trebalo. :D

Mat 40 na male auto tak dosetrim na nejaky hothatch velkosti co donho sadnu dvaja. Cize novy golf R.
.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6873
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

honda type r a sadnete aj 4ja.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11508
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Andre »

golf haldex meh, neporovnatelne s gr
jeden typek predal aj focus rs, ze oproti gr tazke telivo
zaujimava je asi len fiesta st

5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ten vysoky posed som tiez pocul ze je tam, bude priestor na aftermarket.

Tak tak veru, aj 40k by clovek vedel dat za auto ale nie tak jednoucelove, napriek tomu plesam.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4559
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scream »

d3Xter napísal: St 06. Jan, 2021, 14:59 no daj cisla, mne sa to nechce hladat lebo ma ta taska moc nezaujima 😀 a kombinacia mlady, bez limitu na karte a toto auto na okreske je presne to co fungovat nikdy nebude, ale takym je to fuk ze to dakde opru a vlastne to ani nepotrebuju 😀 ti ostatni to radsej zvazia a kupia cosi rozumne
V CZ sa predalo aktualne cca 100KS, tam bol o to enormny zaujem, stahovali sa tam alokacie z okolitych statov. Ma ich byt vyrobenych minimalne 25000 kusov.

Porovnavat to s TypeR a GTICkom je usmevne :) ..to sa da tak za sucha. Mne sa na nom nepaci len dizajn 3 dvere, cena a to ze to je trojvalec... Masakralne brzdy, adekvatny vykon, poctive LSD diferaky, 4x4 s 1280kg, perfektne naladenie podla recenzii... kolotoce.

BTW ( aluminium body + carbon fiber roof za tie peniaze)

https://www.youtube.com/watch?v=22WPPTdu4A4
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6873
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

no ale sam si napisal takmer hlavne atributy pri vybere auta. tri dvere,cena,priestor,trojvalec. ze to ma plusy uz neobstoji (u mna) ale zakaznikov si najde.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1633
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa d3Xter »

no mna by zaujimalo kolko z nich bude jazdit po cestach a kolko po lokalnych pretekoch, tiez by to bol zrejme zaujimavy udaj ktory by povedal cosi o dopyte, az cas ukaze co bude z toho trojvalca, zrejme sa im podaril dobry kusok ako auto samotne, no nie pre kazdeho ako daily car, ale len pre zabavu
zaujimali by ma aj reklamacne podmienky na co vsetko sa to nevztahuje lebo s tym jazdis jak pretekar 😀
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4559
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scream »

Ano ked sa na to clovek pozera z praktickeho hladiska, tak priplati 5K a kupi si napriklad STIcko alebo focus RS ... lenze tie maju uz 1600kg a STI aj archaicku motorizaciu. Ten yaris je vahovo na urovni stvorkoliek z 90s a to ho predava.
Toyota je jedna z najlepsich ( najkvalitnejsich) automobiliek sucasnosti, trochu dovery si zasluzi :)
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"