Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

mozu mat aj mesitu, bohuzial. nas zakon toto povoluje
ja davno vravim, budto nas kupi cinan alebo arab.
NB: Asus ROG Strix G16
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7784
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

takze proti nim nic nemas, ale nemozu mat ani webstranku, ze co?
A co to ma so slovenskom nic, bol by som rad keby ani krestanstvo nemalo so slovenskom nic a aj tak ma, co uz.
Ale, ze vam vadi webstranka tak to uz ma dorazilo teraz.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Nie je náhodou mešita alebo niečo podobné v BA?
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

LordKJ napísal:takze proti nim nic nemas, ale nemozu mat ani webstranku, ze co?
A co to ma so slovenskom nic, bol by som rad keby ani krestanstvo nemalo so slovenskom nic a aj tak ma, co uz.
Ale, ze vam vadi webstranka tak to uz ma dorazilo teraz.
vadi mi akakolvek propagacia islamu, moslimov atd na slovensku! to ze sa zhlukuju, zgrupuju len upevnuje ich vieru a cim ich je viac, myslia si ze mozu viac. na zapade su s nimi po<> problemy, len u nas o nich nikto nehovori, media o nich neinformuju, drzia huby.
staci si posediet s ludmi co boli v afganistane, v cecensku, videli ako moslimovia ziju, ake su ich hodnoty a hlavne coho su schopny! ich najvacsim hrdinskym cinom je zabitie neznaboha, len tak medzi inym.
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Príliš to vidíš čierne. Jazdil som pol roka po domácnostiach zapájať net + Tv, najlepší zákazníci boli moslimovia.
Svokrovci prenajímali byt moslimovi, vždy zaplatil všetko. Nesmieš si mýliť extrémistov s normal luďmi.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

tak tak. to uz zavana rasizmom.
chod do londyna, pariza, zvez sa metrom,. tam by si asi zit nechcel co?

a predsa tam dokazu zit spolu rozne kultury, a nemaju problem. lenze to su normalni ludia, a nie extremisti. ti neziju, alebo teda ano, ale ich ciel je casto ten ze konci ich smrtou.

oni sa len vdaka tym normalnym dokazu infiltrovat do velkych miest, pretoze keby tam nebola komunita moslimov normalna, tak sa tam extremista "nedostane".
miliony moslimov ziju vo velkomestach, a smeruje to aj na slovensku, aj ked tu su take platy, ze sem sa asi neoplati ist :D
aj ked ano, nakoniec mozme obvinit normalnych moslimov ze vdaka nim sa tam dostanu aj expremisti.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7784
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

ano extremistov je minimum, len je o nich viac pocut lebo robia bordel.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

jergus napísal:felipe: tiez si myslim ze z fico kruhu sa tak rychlo nedostaneme, ludia so strednym iq su uz unaveni z politikov a volit ani nejdu, ludia s nizkym iq chcu robertka. aj ked je tu este taka moznost ako sa stala v BB v zupnych volbach, kde sa rozhodovalo medzi pedofilnym mankom a kotlebom a ludia volili kotlebu len preto, aby sa tam nedostal manka smer. osobne sa mi dost vela z kotlebovych nazorov a hesiel pacia, viem si predstavit ich zavedenie do praxe, ale kotleba ako celok je nepouzitelny. a obavam sa ze ludom dojde trpezlivost a budu ho volit zas len z trucu a potom pan boh pomahaj ked by sa dostal do parlamentu.

..
sice par stran dozadu, ale napisem moj nazor..

kotleba je ok, ale sposob akym "robi" politiku je taky, ze sam zakope. vyholene hlavy, silne protiromske nalady, pochody a pod. a zaroven pochody za zivot, krestansky sposob zivota? to mi vazne chce povedat, ze ti jeho privrzenci ziju tak ako pan farar kaze? cele zle, cela jeho strana je len mix niecoho, co vobec nejde dokopy /ako kdh a sas so sulikom/. jednak na fb page ma x krestanskych citeni, a potom vyjde do ulic, a jeho privrzenci by mladili alebo rovno zabijali romov? to nieje v sulade s krestanskym citenim, alebo hej? tazko povedat kto mu zarucil tie hlasy vdaka ktorym vyhral, ja si nemyslim ze to boli len vyholeni nackovia /nic proti nim, ale jeho spolupraca s nimi ho politicky pochova/, alebo ano?
myslel som, ze tu vyhru vyuzije inac, nehovorim ze nema vyhadzovat ludi a brat tam svojich - to by snad urobil kazdy, kazdy potrebuje na okoli ludi ktorym moze verit /aj manka ked kotleba v dalsich volbach vyhra nahradi vsetkych... sak to kazdy vie/, ale myslle som ze jeho politika bude cistejsia a "krajsia". tazko povedat ci jeho odmietanie eurofondov BB kraju prospeje, ja sice do toho nevidim na 100%, ale ked ma EU dotovat nieco 95% a kraj ma prispiet 5% a on odmietne, za vlastne si to v zivote sam nespravi, nie pritom, kto tu vladne. takze, jedna vec je ukazovat a branit: ja eu fondy nechcem, ale druha je aj realne zhodnotit, ci tu ludia tam o nieco nepridu. ja osobne si myslim, ze nebyt EU fondov, x veci by sme nemali zrekonstruovanych a pod. Ano, penioaze ktore dostaneme z fondov im na zaciatku aj dame, ale vsetky projekty robene cez EU fondy su prisne kontrolovane. Inymi slovami: daj slovenskemu politikovi 10 mil. eur na projekt.. urobi projekt za 2,5mil. a zvysok sa presutruje do vrecak a na ucty, kdezto pri EU projektoch to take lahke nieje kedze sa vsetko kontroluje. To je moj nazor, ze aspon tie peniaze cez fondy co k nam prudia su kontrolovanejsie ako tie, co da stat bez akejkolvek kontroly.
Kotleba si to podla mna pokaslal u istej skupiny volicov, ale ktovie. Nehovorim distancovat sa od vyholenych, ale to je skupina ludi, ktoru urcite jeho volicska zakladna nepotrebuje vidiet pri kazdom jeho verejnom vystupeni. Myslim si ze on premhral svoje sance na vstup do NR SR, aj ked clovek nikdy nevie. Kazdopadne, on musi chciet 15% /jeho strana/, ak ma zaujem nieco seriozne zmenit, nie 5%. Mne osobne je jedno kto nieco zmeni, hlavne nech sa uz nieco zmeni, ale neverim. Bola tu gorila, a volby dopadli takmer rovnako mako v 2010 (ludia proste vobec nepochopili, ze volia opat zlodejov a pod.), az na male zmeny - vypadlo SNS sa nezmenilo takmer nic a slovensky volic akokeby bol hluchy a slepy.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

dobre nebudem chodit daleko a myslim ze sa to bude dat najst aj na nete. par rokov dozadu sa stal v BA pripad, moslimka bola tehotna, prisla po nu zachranka a nakolko to bolo akutne a porod bol na spadnutie, doktor v zachranke robil bezne predporodne vysetrenia medzi jej stehnami, alebo sa teda o to pokusal, ale nakolko to bolo proti ich viere, jej manzelovi sa to nepacilo, vytiahol dyku a lekarovi ju potiahol od praveho ucha k lavemu. podla moslima sa nedopustil nicoho, pretoze na jeho zenu cudzi muz siahnut nemoze. podla nasich zakonov to bola ukladna vrazda. a to nebol ziadny extremista, ale podnikatel.
spajat nasu civilizaciu a ich dokopy sa proste neda, nikdy to fungovat nebude. keby sem prisli a normalne sa zaclenili do spolocnosti by bolo este ok, ale to ze tu maju mesity, spolky a internetove stranky, to v nich len podporuje ich zmyslanie, ich civilizaciu, ich povod...
a ano na zapade su ich mraky, a kazda krajina ktora si ich pustila dnu, teraz nevie co s nimi

felipe: a ano kotleba ma mozno ideu dobru, ale je obklopeny nespravnymi ludmi. ale v jednom ma pravdu, eurofondy nie su fondy, je to uplacanie, alebo lepsie platenie si poslusnosti. a rozkradaju sa tak ako vsetko ostatne v nasom state :rolleyes:
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Bumpy_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2490
Dátum registrácie: Ne 14. Feb, 2010, 11:06
Bydlisko: Praha

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Bumpy_SK »

hm, tak toto sa sem asi hodi: kuk
levice, vcera, kto tu bol tak vie, ze na namesti je komplex fontan a vodotryskov a tiez, ze teplota v poslednom case nema problem dosiahnut 30C
| Intel Core i5-2500K @ 4,5GHz + NOCTUA NH-D14 | ASUS P8P67 | 2x4GB Kingston 1333 CL9 | ZOTAC 1060 6GB | Samsung 850 250GB | SeaSonic X-560 | Fractal Design Define R3 BlackPearl | BenQ BL2420PT | Lenovo Explorer | ZOWIE EC1-A | TAITO | SideWinder X4 | Playseat Challenge | Logitech DFGT |
MBP 13" A1502
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

Bumpy_SK napísal:hm, tak toto sa sem asi hodi: kuk
levice, vcera, kto tu bol tak vie, ze na namesti je komplex fontan a vodotryskov a tiez, ze teplota v poslednom case nema problem dosiahnut 30C
aky maly pekny blondacik :laugh:
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

felipe: a ano kotleba ma mozno ideu dobru, ale je obklopeny nespravnymi ludmi. ale v jednom ma pravdu, eurofondy nie su fondy, je to uplacanie, alebo lepsie platenie si poslusnosti. a rozkradaju sa tak ako vsetko ostatne v nasom state :rolleyes:

nemas pravdu. preto ako zamestnanec na dohodu v projekte, ktory je financovany z EU musim prepisovat kazdu malu chybicku a odznovu tlacit 15stranove vykazy? napisem 15.062015 a kvoli bodke to tlacim opat? apreco? lebo ak pride kontrola z EU, pride projekt o dotacie.
rozkradalo sa tu vzdy, a tie EU fondy su aspon kontrolovane, a aspon tym ludom lepi a snazia sa aby vsetko sedelo. tu sa velmi kradnut neda.
ja som presvedceny, ze:
1. ak ma stat 30mil eur a ma za to nieco kupit, kupi veci v realnej hodnote tak mozno 10 mil. eur, zvysok sa strati.
2. ak da stat 30mil. eur do bruselu, a brusel nam da 35mil eur vo forme dotacii, urcite viac verim, ze slovensko z toho ziska "veci, sluzby a pod." v hodnote aspon 25-30mil. eur, pretoze tam sa fakt neda kradnut tak ako v prvom pripade.
prvy pripad - nulova kontrola
druhy pripad, brusel kontrola, odobratie dotacii. tieto pripady tu uz boli a neboli ojedinele, ked zrusili celu dotaciu.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7784
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Co ja viem, co som ja pocul tak ked ziadas o eurofondy tak uz musis priamo hovorit s urcitymi % preto aby to vobec preslo
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

LordKJ napísal:Co ja viem, co som ja pocul tak ked ziadas o eurofondy tak uz musis priamo hovorit s urcitymi % preto aby to vobec preslo
presne tak to aj je, bohuzial

felipe: ked vies ako funguje system, dokazes ho obskakat z kazdej strany vratane eurofondov.
pozri sem:
http://slovenskapolitika.sulik.sk/rozkr ... slovensku/

eurofondy sa tuneluju s pozehnanim EU a za to si EU kupuje nasich politikov, ktori pro europske zakony prijmaju ako na beziacom pase. spatne sa pozri co trepal robertko o eurovale ked sa prijmal. keby sa nebol prijal, na svk by nedosli eurofondy a tie by potom nemohol tunelovat siroky, a robertko by prisiel o bonaparte...
"ruka ruku myje"
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

fellipe" ak yiadas ako obycajnz posuk o EU fondy, tak presne sa deje to co popisujes. Na slovensku sa EU fondy tuneluju a su urcene vo vacsine pripadov pre istych ludi. Tych par euromilionov co sa dostane na osozny projekt je len kvapka v mori. Samotny brusel nas hodne kritizuje za birokraciu pri ziadani o EU fondy
Z kotlebu je uz len saso, ako aktivista dokazal podstatne viacej, hlavne oslovit ludi
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Debata o všetkom"