Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

marcus-16
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 938
Dátum registrácie: Ut 18. Jan, 2011, 22:11
Bydlisko: Pezinok

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa marcus-16 »

ja mam po 20 odohranych hodinach longest headshot 99m a to som sa vytesoval ked som ho dal ze aky dlhy :D
CPU: i3 2120 + Gelid Tranquillo + UCTB12P MB: ASUS P8Z77-V LX VGA: Sapphire HD 7770 GHz Edition RAM: 8GB Crucial DDR3 1600MHz HDD: Seagate Barracuda 7200.12 500GB PSU: Arctic Cooling Fusion 550W LCD: Benq G2420HDBL Case: Fractal R3 + UCTB12P
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Brandoo »

Kemperov tiez nenavidim ... zakempenych v kriakoch a cakajucich na "srnky". No dat dole optiku (alebo nechat len slabe priblizenie) zo snikerky a ist do utoku. To je pre mna celkom uz v poho ... sam to tak robim, SKS + IRNV.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
DoGy13
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 435
Dátum registrácie: Pi 12. Dec, 2008, 01:36
Bydlisko: UK

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa DoGy13 »

faugusztin napísal:Inac povedane - snipoval si niekde zakempeny na hore (hillwookie) alebo na zeriave (cranewookie). Gratulujem ku kemperskemu uspechu.

PS: Ak citis z mojho prispevku ironiu, tak ano, bolo to myslene ironicky. Sniperov zo srdca nenavidim, nakolko v hre su iba zbytocny a teamu v 95% pripadov vobec nepomahaju. Pozor, nemylit si snipera s reconom. Recon je uzitocny, sniper nie.
No tak odpoviem ti takto... sniper/recon, je jedno ako to nazveme, je užitočný keď za neho hrá rozumný človek. Teda, áno, zakempím sa niekde na hore, alebo na žeriave, ale mám stále čo robiť, lebo neustále sledujem hru, označujem ciele, strážim vlastných vojakov a označujem im nepriateľské jednotky okolo nich, aby sa vedeli zorientovať. A keď je to potrebné/možné, tak zasiahnem a zastrelím vojaka, ktorý ohrozuje jednotky môjho týmu. Odstreľujem hlavne sniperov/reconov a AA infantry. Do času som používal aj SOFLAM, ale keďže nikto z hráčov v týme to nevyužíval, tak na nich kašlem a nosím TUGS. No a niekedy sa mi popritom podarí niekoho prásknuť na dlhú vzdialenosť a len som sa chcel z vlastnej namyslenosti pochváliť, že aký dlhý headshot som dal a zistiť, či tu je niekto, komu sa podarilo niečo podobné, prípadne lepšie.
Stačí? :)
PS: ak nie je v hre riadny sniper/recon, tak tá hra stojí za hovno, lebo nikto nič neoznačí, vo vzduchu, na zemi, ani na mape nič nevidno a prehľad o boji je tak na 5m pred seba...
Spoiler: ukázať
MB: GIGABYTE P55A-UD4 (rev. 2.0)
CPU: Intel® Core i5-760 (2.80GHz) @ 4.0GHz 200x20 1.3V
CPU COOLER: Noctua NH-D14
GPU: GIGABYTE GTX 970 G1 GAMING 4GB 1178/1329/7010MHz
RAM: Kingston HyperX Blu Series 8 GB 1600 MHz DDR3 CL9 DIMM Gaming Memory Kit (2 x 4 GB) - XMP Ready + 4GB DDR3-1600MHz Kingston HyperX CL9 kit 2x2GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200.12 SATAII
CASE: Thermaltake ELEMENT G
PSU: Corsair TX850W
VOLANT: Logitech G27
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

ale nehovor? ja oznacujem vsetko a to beham. posrate lietadlo co mi obehlo nad hlavou oznacim...
Používateľov profilový obrázok
ReMm1
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 290
Dátum registrácie: Št 02. Sep, 2010, 21:12
Bydlisko: Lednické Rovne/Púchov

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa ReMm1 »


V decembri sa neteším na vianoce, teším sa na Back to Karkand :D
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Brandoo »

Ja sa tesim na buginu + C4 :D
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Endy »

hulo92 napísal:ale nehovor? ja oznacujem vsetko a to beham. posrate lietadlo co mi obehlo nad hlavou oznacim...
boze sa tu chytate za slovicka... povedz mi kto lepsie oznaci ciel, ty co si niekde obsadzujes jednu vlajocku, alebo DoGy13 co je hore na vezi a ma podstatne lepsi vyhlad ako ty ?
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa faugusztin »

Mozno neuveris Endy, ale paradoxne to bude hulo92, resp. pesiak na zemi kto oznaci viac cielov. Ani superi nie su blbi a ked je to mozne, tak ho sniper nevidi. A takych nepriatelov je radovo viac nez takych, ktorych z kopca ci zeriavu uvidis.

A "Odstreľujem hlavne sniperov/reconov a AA infantry. " - nuz, to je teda uzitocna praca. Keby ste obaja na oboch stranach nesedeli na kopci tak by ste sa nemuseli ostrelovat na dialku a mohli by ste pomoct teamu v obsadzovani vlajok.

Lietadielka su to iste v ruzovom - ich ucelom je nicit tazku techniku, tj tanky a pripadne helikoptery. A co robia lietadielka ? Nahanaju sa a kaslu na nejake tanky, na nejake vlajky,...
Používateľov profilový obrázok
OkiGraphics
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1252
Dátum registrácie: So 18. Sep, 2010, 11:20
Bydlisko: Veľké Leváre

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa OkiGraphics »

Tak tak, naj kombinacia co moze byt je stihacka s raketami, a pekne z vrchu na tanky nalietavat = masaker :P Samozrejme treba si strazit priestor za chvostom a to dost zdrzuje...
MB: ASUS P5Q SE, CPU: Q9400 2.66 GHz -> 3.60 GHz + Arctic Freezer 7 Pro, VGA: ATI sapphire 3870 MSI GTX 560 Ti Twin frozr II PSU: FORTRON Bluestorm II 500W, RAM: Corsair 2x2 GB + 2x1GB 901 MHz DDR2, CASE: Thermaltake M5
Monitor: Dell Ultrasharp U2311H 23 Notebook: HP ENVY 15-j000ec
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5235
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa elementar »

Jediny zmysel ma sniper asi len na zaciatku rushu... dokazu oddialit infiltraciu nepriatela... tak to robim ja potom samozrejme presedlam ked uz nam skacu po m-comoch
zalezi od mapy
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
Používateľov profilový obrázok
vmm
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 458
Dátum registrácie: Št 15. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Namestovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa vmm »

faugusztin napísal:Mozno neuveris Endy, ale paradoxne to bude hulo92, resp. pesiak na zemi kto oznaci viac cielov. Ani superi nie su blbi a ked je to mozne, tak ho sniper nevidi. A takych nepriatelov je radovo viac nez takych, ktorych z kopca ci zeriavu uvidis.

A "Odstreľujem hlavne sniperov/reconov a AA infantry. " - nuz, to je teda uzitocna praca. Keby ste obaja na oboch stranach nesedeli na kopci tak by ste sa nemuseli ostrelovat na dialku a mohli by ste pomoct teamu v obsadzovani vlajok.

Lietadielka su to iste v ruzovom - ich ucelom je nicit tazku techniku, tj tanky a pripadne helikoptery. A co robia lietadielka ? Nahanaju sa a kaslu na nejake tanky, na nejake vlajky,...

Hravam sniper-a na blizko ( len obcas na dialku) sv98 a HS padaju jak švestky :D nie je pravda ze sniper je len na dialku :D

K lietadlam, ak nemas podvesy raket - tak tank znicis velmi tazko :-)

To lietadielko co ma sniper je na nic - oznaci len na blizko a vtedy ho aj zostrelia :D
Naposledy upravil/-a vmm v Št 10. Nov, 2011, 15:30, upravené celkom 1 krát.
DoGy13
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 435
Dátum registrácie: Pi 12. Dec, 2008, 01:36
Bydlisko: UK

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa DoGy13 »

faugusztin napísal:Mozno neuveris Endy, ale paradoxne to bude hulo92, resp. pesiak na zemi kto oznaci viac cielov. Ani superi nie su blbi a ked je to mozne, tak ho sniper nevidi. A takych nepriatelov je radovo viac nez takych, ktorych z kopca ci zeriavu uvidis.

A "Odstreľujem hlavne sniperov/reconov a AA infantry. " - nuz, to je teda uzitocna praca. Keby ste obaja na oboch stranach nesedeli na kopci tak by ste sa nemuseli ostrelovat na dialku a mohli by ste pomoct teamu v obsadzovani vlajok.

Lietadielka su to iste v ruzovom - ich ucelom je nicit tazku techniku, tj tanky a pripadne helikoptery. A co robia lietadielka ? Nahanaju sa a kaslu na nejake tanky, na nejake vlajky,...
Tak z vlastnej skúsenosti viem, že pokiaľ som na zemi a útočím, tak nemám čas klikať Q, lebo sa mám dosť čo obracať pri krytí a strieľaní. Proste ten recon tam na to je a hotovo. Ty to nezmeníš, ani nikto iný. Čo môžete byť radi, že sú aj ľudia, ktorí to hrajú poctivo (ako Recon robím čo mám, to som už písal, ako Engineer kladiem míny, ničím techniku), tak vy tu hneď každému nadáte, že nehrajú presne tak ako chcete vy... nechápem.
Spoiler: ukázať
MB: GIGABYTE P55A-UD4 (rev. 2.0)
CPU: Intel® Core i5-760 (2.80GHz) @ 4.0GHz 200x20 1.3V
CPU COOLER: Noctua NH-D14
GPU: GIGABYTE GTX 970 G1 GAMING 4GB 1178/1329/7010MHz
RAM: Kingston HyperX Blu Series 8 GB 1600 MHz DDR3 CL9 DIMM Gaming Memory Kit (2 x 4 GB) - XMP Ready + 4GB DDR3-1600MHz Kingston HyperX CL9 kit 2x2GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200.12 SATAII
CASE: Thermaltake ELEMENT G
PSU: Corsair TX850W
VOLANT: Logitech G27
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa faugusztin »

vmm napísal:Hravam sniper-a na blizko ( len obcas na dialku) sv98 a HS padaju jak švestky :D nie je pravda ze sniper je len na dialku :D
Ale to je presne ten rozdiel medzi reconom a sniperom. Sniper si sadne na urcite miesto na mape na zaciatku kola a sedi tam pokym kolo neskonci alebo ho nezabiju. Recon utoci, bezi za vlajkami, pomaha motion sensormi svojmu squadu/teamu.

DoGy13 napísal:Tak z vlastnej skúsenosti viem, že pokiaľ som na zemi a útočím, tak nemám čas klikať Q, lebo sa mám dosť čo obracať pri krytí a strieľaní. Proste ten recon tam na to je a hotovo. Ty to nezmeníš, ani nikto iný. Čo môžete byť radi, že sú aj ľudia, ktorí to hrajú poctivo (ako Recon robím čo mám, to som už písal, ako Engineer kladiem míny, ničím techniku), tak vy tu hneď každému nadáte, že nehrajú presne tak ako chcete vy... nechápem.
Tak na zemi hras zle :). Napriklad ja to hram tak ze ak nie je priamo viditelny super, tak si zbehnem za nejaky kryt, pokukam cez scope okolie, pricom priebezne stlacam Q. To mi samozrejme oznaci superov, takze pri druhom vykuknuti uz mam ulahcenu pracu a pekne mozem superov odlovit, ak som nejakych videl. Ak nie su ziadny, tak pekne postupujem dalej k vlajke, pricom pri dalsom kryte znova zopakujem vyssie uvedeny postup. Samozrejme Q nestlacas vtedy ked su nepriatelia hned vedla teba - lenze ak si sa dostal do takej situacie, tak si niekde spravil chybu :). Klavesa Q nie je az tak daleko od W, ktore urcite stlacas cely cas :).
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Sky »

vmm napísal:To lietadielko co ma sniper je na nic - oznaci len na blizko a vtedy ho aj zostrelia :D
funguje aj na väcsiu vzdialenost, automaticky ho oznaci len na blizsiu a aj to zalezi od kamuflaze co ma hrac na sebe. Niekedy mozes byt meter od neho stlacat Q a neoznacis ho ani manualne az po nejakom case. To lietadielko je dobre, hlavne v metre v prvej casti, za kolo som dostal 9 stuh pozorovatela (9x5 asistenci s nim = 45 oznacenych nepriatelov ktori boli zabity).
Ale ked trafis blby tym tak ho darmo "vysviecujes" a tvoj hrac prejde kludne vedla neho a nepriatel ho nasledne zabije tak to :facepalm: (sa chytam za chlavu)
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
DoGy13
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 435
Dátum registrácie: Pi 12. Dec, 2008, 01:36
Bydlisko: UK

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa DoGy13 »

faugusztin napísal:Ale to je presne ten rozdiel medzi reconom a sniperom. Sniper si sadne na urcite miesto na mape na zaciatku kola a sedi tam pokym kolo neskonci alebo ho nezabiju. Recon utoci, bezi za vlajkami, pomaha motion sensormi svojmu squadu/teamu.
Tak to už ale záleží aj od mapy, niekde je výhodnejšie držať sa s týmom (ak je ten tým ako tak schopný), niekde zase radšej sa držať ďalej. Ale tak skús bežať za lamami, ktorým sa snažíš pomôcť čo sa dá a oni nerobia niť iné len slepo behajú a zháňajú techniku...
Hm inak, načo vlastne má ten recon tak výkonné ostreľovacie pušky? :)
Spoiler: ukázať
MB: GIGABYTE P55A-UD4 (rev. 2.0)
CPU: Intel® Core i5-760 (2.80GHz) @ 4.0GHz 200x20 1.3V
CPU COOLER: Noctua NH-D14
GPU: GIGABYTE GTX 970 G1 GAMING 4GB 1178/1329/7010MHz
RAM: Kingston HyperX Blu Series 8 GB 1600 MHz DDR3 CL9 DIMM Gaming Memory Kit (2 x 4 GB) - XMP Ready + 4GB DDR3-1600MHz Kingston HyperX CL9 kit 2x2GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200.12 SATAII
CASE: Thermaltake ELEMENT G
PSU: Corsair TX850W
VOLANT: Logitech G27

Návrat na "Hry a problémy s nimi"