LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

...kua ja neviem, co sme to palili za drevo, alebo grilovali radioaktivne klobasy... ale ja uz si treti den umyvam vlasy samponom a furt mi smrdia po dyme :laugh:
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa GABO »

Nejaké hruškové, alebo jablkové :D to sa dostane až pod kožu Smooxo. Inak podľa mňa by sme ďalšiu akciu next year mohli niekde vo väčších priestoroch a niekde bližšie k stredu SK (aj keď mne je to v podstate tak či tak jedno).
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa A2C »

neboj akcia budúca bude inde lebo sa tu už nevieme pomestiť a už zvyšujú cenu čo je nevýhodné okrem toho niečo Scorp spomínal že našiel dajakú chatu pri DS s 12 izbami na poschodí a + veľkou halou dole ;)
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa jaffar »

A2C napísal:neboj akcia budúca bude inde lebo sa tu už nevieme pomestiť a už zvyšujú cenu čo je nevýhodné okrem toho niečo Scorp spomínal že našiel dajakú chatu pri DS s 12 izbami na poschodí a + veľkou halou dole ;)
a so sprchou do ktorej keď vlezieš nemáš hneď syfilis a čo ja viem čo ešte? :D

Btw nabudúce vezmem nejaký seriózny stroj, ten ntb nebola dobrá voľba zjavne... :-)
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa Gogi »

cim dalej tym lepsie
nabuduce sa beru aj kompy?

tu su fotky ako sme chladili pivo a vodku
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa Scorp »

No ja som ju nenašiel, ja tú chatu po tých akciách tam dosť dobre poznám... je to dosť v prdeli od civilizácie, najbližšie je Okoč, asi 6km... majiteľ býva dole celý čas, ale nikdy do ničoho nekecal...
okolo je pole, okrem pola je tam ešte 20 ďalších polí a nejaké domy...
na poschodí je tuším 10-12 izieb po 2-3 posteliach
sprchy sú celkom použiteľné...
autá zaparkujú na parkovisku np
vonku je betónový gril, ohnisko a plno dreva
dole je veľká spoločenská miestnosť, pomerne veľa stolov a stoličiek
je tam aj normálna kuchyňa
akurát neviem, či by tam sieť utiahla 20 strojov, podľa mňa nehrozí
že niečo zorganizujem tiež nehrozí, ja neviem zorganizovať ani sám seba, môžem s tým pomôcť ak má niekto chute byť zodpovedný
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa GABO »

Ak chceme serióznu akciu kde sa zmestí do 50 ľudí tak to chce niečo ako kultúrny dom s 380 prípojkou :), niečo ako sa používa pri akciách oc.cz kde je v kulturáku v Brne (klimatizovanom :) ) aj 60 ľudí. Spí sa priamo v bočných priestoroch kulturáku na karimatkách + spacák. Ideálne je, že ak človek vyjde z toho kulturáku tak 5m ma reštiku kde výborne varia a to nehovorím o pive, čo tam čapujú. Samozrejme ohník sa založiť nedá. Čiže chcelo by to skôr niečo takého zohnať + osloviť sponzorov, natočiť nejaké to brutál OC, pofotiť a podobne...akcia ako sa patrí proste.

Ja sa po takom objekte môžem popozerať...
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa Scorp »

GABO napísal:Ak chceme serióznu akciu kde sa zmestí do 50 ľudí tak to chce niečo ako kultúrny dom s 380 prípojkou :), niečo ako sa používa pri akciách oc.cz kde je v kulturáku v Brne (klimatizovanom :) ) aj 60 ľudí. Spí sa priamo v bočných priestoroch kulturáku na karimatkách + spacák. Ideálne je, že ak človek vyjde z toho kulturáku tak 5m ma reštiku kde výborne varia a to nehovorím o pive, čo tam čapujú. Samozrejme ohník sa založiť nedá. Čiže chcelo by to skôr niečo takého zohnať + osloviť sponzorov, natočiť nejaké to brutál OC, pofotiť a podobne...akcia ako sa patrí proste.

Ja sa po takom objekte môžem popozerať...
to máš z toho, že nechodíš na lanparty
seriózne lanparty sú pre deti a pre barca... som chlapca dvíhal na stoličke a on nalepený na monitore... nohy hore dole a hlava na mieste, pri monitore... akcia ako sa patrí bolo toto... nevyzerali sme ako FEI intrák a pritom sme si zahrali

zavrieť sa na tri dni do kulturáku, pozerať na monitor, žrať chrumky a spať pri počítačí s myškou v ruke (a mať zakázaný alkohol) mi nepripadá normálne... to jak moderný krátkodobý koncentrák
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

GABO napísal:...Čiže chcelo by to skôr niečo takého zohnať + osloviť sponzorov, natočiť nejaké to brutál OC, pofotiť a podobne...akcia ako sa patrí proste.
...na niecom takom sa, samozrejme, pracuje. sponzori (zopar vyznamnych IT spolocnosti) su ochotni tuto akciu podporit, aj financne.
...uvidime, co z toho bude. viac nebudem prezradzat.
...stay tuned :-)
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa A2C »

Takže dnes napriek tomu že už bolo odosielanie výsledkov uzavreté a maly byť dnes vyhodnotené na http://www.svethardware.cz" onclick="window.open(this.href);return false; namiesto toho ohlásili predlženie súťaže o 8 dní :x
normálne my z toho vyskočil tlak až po strop
takže ak náhodou niekto máte CPU na s775 ktoré dá aspoň 2 násobok svojej defaultnej frekvencie prosím ohláste sa
nenávidím podvody ale rozhodne si toto nenechám urobiť po tom čo som už musel preskákať :furious:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
ANDYMAN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: St 09. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Senec (33)

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa ANDYMAN »

Scorp napísal: zavrieť sa na tri dni do kulturáku, pozerať na monitor, žrať chrumky a spať pri počítačí s myškou v ruke
kedysi ked som zacinal chodit na LP tak to vyzeralo presne tak ako si to popisal, a poviem ti, ze na tie casy mam najkrajsie spomienky... teraz ked dojdem na LP tak len kecame kecame, chlasceme (ja uz moc nie) a dokopy nic nehrame... o ucast na LP sa uz nikto nebije, mam pocit ze to uz neni "ono".
Intel i7 4790K Delid [ 8-RADS!!! Water Cooling ] Kingston HyperX 32GB ASRock Z87 OC Formula EVGAGTX980Ti Superclocked EK Water Samsung 850EVO RAID-0 HDD cca 10TB Creative SB-Z Asus 4K 32" LED RAZER Deathstalker UltimateLogitech Z5450 THX Enermax Platimax 1500W Corsair 900D ...
WATER COOLING : CPU EK - Supreme LTX CSQ D5 X-Res CSQ Pump Phobya DC12-400 1x Phobya G-Changer 480 V1.2 1x Black Ice GT Stealth 360 1x XSPC RX240 1x AC NexXxoS PRO II 3x AC NexXxoS PRO I 1x HX-CU1401V Hose 13/10mm UV Liquid ...
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa A2C »

GABO napísal:...osloviť sponzorov, natočiť nejaké to brutál OC, pofotiť a podobne...akcia ako sa patrí proste...
Gabo s týmto s tebou plne súhlasím avšak chcelo by to tú zostavičku tak týždeň pred akciou a mať aj náhradnú nie ako v Nedelu že doska poloodpálená a my sa môžme radovať z toho že vôbec nabieha ;)
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa barco »

Scorp napísal:seriózne lanparty sú pre deti a pre barca... som chlapca dvíhal na stoličke a on nalepený na monitore... nohy hore dole a hlava na mieste, pri monitore...
Lol, no som úplný debil, išiel som si zapariť (pod vplyvom) o 3 ráno nachvíľu CSko, predtým, lež som to už odpískal a išiel spať ... Od Teba, ako bývalého hráča MMORPG to znie minimálne úsmevne ;-)
Na tejto LANke som dokopy hral možno 6 hodín a nevadilo mi to, lebo viem, že klasické LANpárty, tjst. 24/7 gaming sú už dnes v podstate mrtvé, viď. Andy ...

Keď LANka, tak organizovať niekde v kulturáku, ako vravel Gabo, nemám nič proti. Keď "stretnutie", tak stačí akákoľvek chata :-)


//edit
Naposledy upravil/-a barco v Ut 22. Júl, 2008, 19:55, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa Thief »

Tak ked mam pravdu povedat, ja rad aj pokecam. Mne to prislo akurat. Mozno sa teda este mohla dat nejaka strategia navrch, ale pohodicka. Debata nadranom pri ohniku s pivom v ruke ma nieco do seba. :cool:
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Re: LanParty #5 Malacky [18.7. - 20.7.]

Príspevok od používateľa Gogi »

sm_oOx^ napísal:...na niecom takom sa, samozrejme, pracuje. sponzori (zopar vyznamnych IT spolocnosti) su ochotni tuto akciu podporit, aj financne.
...uvidime, co z toho bude. viac nebudem prezradzat.
...stay tuned :-)
aaaa, zeby toto bol dovod smoox-ovho vecsieho zaujmu o to ako islo a2c-mu taktovanie - dobra reklama pre sponzorov?

k teme dalsej lanky : tento krat to bolo take aj aj - v piatok vecer viac hrania, v sobotu viac party
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže

Návrat na "Debata o všetkom"