Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

tak stastny to clovek, osobne si myslim, ze ja sa nedozijem ani 60tky
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Leon »

dôvod? ak máš nejakú chorobu, tak nič nevravím,... ale kvôli všelijakým liekom, zdravotnej starostlivosti, atď atď sa štatisticky ľudia dožívajú každých 10 rokov o 2 roky viac.
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

kks ved dnesna doba ta pochova alebo sa zblaznis ako vravi kolega do 60tky s prehladom tiez to nevidim dako na dlhsie i ked by som bol rad ;)
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Leon »

Nieje to tu ružové, ale nikto tu končatiny nikomu nereže, ani nič. Viem čo myslíte, ale proste nato sa neumiera, či sa Vám to páči alebo nie. Kým sa na 60ku sami neobesíte, dožijete sa viac. Ja by som skôr rozmýšľal opačne. Dožijem sa 70-75-80 rokov. Z čoho budem žiť ?
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Denník N napísal:Patrik Tkáč, podpredseda predstavenstva J&T Finance Group, reagoval na Facebooku na poslanca Beblavého, ktorý upozornil, že J&T Banka poskytla cyperským firmám priveľa úverov: “Takže: 95 percent vlastníkov cyperských firiem, ktoré financujeme, sú české a slovenské fyzické osoby. Tie firmy nemajú účty na Cypre, ale u nás. Podľa platnej legislatívy každý Slovák a Čech, ktorý očakáva kapitálový zisk vyšší ako 200-tisíc eur a neinvestuje prostredníctvom štruktúry podobnej Cypru, tak okráda vlastnú rodinu!
:rolleyes:
motejlek.com napísal:Patrik Tkac
".... vládnuť a kontrolovať majú ľudia čo nemajú holú riť ale tí , čo už preukázali, že vlastnou hlavou pomohli a pomáhajú aspoň stovkám keď už nie tisíckam ľudí. Pomocou je aj to , keď dostanú stabilnú pràcu. Alebo vlastne hlavne to . "
Bumpy_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2490
Dátum registrácie: Ne 14. Feb, 2010, 11:06
Bydlisko: Praha

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Bumpy_SK »

dedinska debata na vikend, kto sa chce dogrcat sup sem: http://imgur.com/a/xKDdK
lokalna skupina na fb kam sa pridavaju hlavne historicke fotografie mesta, pri fotke uradu so soc. heslom na streche nejaka tetuska (podnikatelka v cestovke) napisala, ze vtedy bolo lepsie, ked som sa slusne opytal na dovod jej nazoru, dostal som asi od 5 ludi debakel, ze nemam profilovu fotku a nechcu sa so mnou rozpravat :D
| Intel Core i5-2500K @ 4,5GHz + NOCTUA NH-D14 | ASUS P8P67 | 2x4GB Kingston 1333 CL9 | ZOTAC 1060 6GB | Samsung 850 250GB | SeaSonic X-560 | Fractal Design Define R3 BlackPearl | BenQ BL2420PT | Lenovo Explorer | ZOWIE EC1-A | TAITO | SideWinder X4 | Playseat Challenge | Logitech DFGT |
MBP 13" A1502
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

leon: mozno mi nikto ruku neusekne, ale zdravotny stav 30-40 je ubohy. infarkty, rakovina .... a vacsinou je za tym len stres, ktory vplyva na zivot daneho jedinca. TO co zdravotne zacalo ludi postihovat v 60tke, dnes postihuje ludi v 30/40tke. Moze byt lekarstvo akokolvek vyspele, ale ked ta jeb*ne, tak ta jeb*e, alebo dostanes mozgovu alebo ....
Clovek je v strese vsade, praca, rodina.
NB: Asus ROG Strix G16
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Ano tu je ten problem podla mna taktiez, zdravotny stav uz 20-40 je vacsinou zly, statistiku dvihaju dochodcovia ktori zili inak, moja babka ma 90, a lekarske vysledky ma uplne v poriadku... co uz nemam ani ja.

Aby sme sa necudovali ked sa zacne statistika otacat
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

no debata sa tu dost pekne rozbehla ako vidim, dam aj ja do nej nieco.
v prvom rade poprosim aby sa do debaty o socialnych istotach nezapajali osoby zijuce u rodicov, cicajuce rodicov alebo inak nesebestacny obcania tejto republiky.

niekto tu ide mliet ako sa maju slovaci dobre? to vazne niekto je schopny vypustit z ust?
nechcel som tu pisat o svojej osobe, chcel som byt trochu anonym, ale tak...som sucastou stredneho menezmentu v cisto slovenskej strojarskej firme, so slovenskymi majitelmi, firma nikdy nedostala od statu a EU ani jeden cent. ja mam na starosti jednu prevadzku s 14timi podriadenymi. maju vsetci 13,5 vyplaty v roku, cca 650E v cistom. ked to porovnam so strednym slovenskom alebo vychodnym, sme znacne nad standard. styria maju okolo 30r a po dve male deti, zeny maju bud na materskej, ale cerstvo po materskej, som s nimi kazdy bozi den, a kazdy bozi den preberam s nimi aj ich osobne problemy, rodinne, financne. nakolko su to rozumni ludia, vedia sa prikryt takou perinou na aku maju. rovno vam poviem, pokial chcu byvat na urovni vo vlastnom, pokial chcu mat jazdene auto, jednu dovolenku v chorvatsku s rodinou, tak bez toho aby im ich rodicia, svokrovci, surodenci, bratranci, sesternice nepomahali, to proste nedokazu. pod pojmom pomoc nemyslim len financu, ale aj take veci, potrebujem prerobit kupelnu, aha sesternicin muz je murar, spravi to za tretinu...
druhy pripad, ktory zaziva asi vacsina z vas, je ze byvate sami s manzelkou a detmi nie v rodnom meste, bez akejkolvek podpory rodiny, max tak kamosov. takto byva aj moja spoluziacka zo strednej, s ktorou sa obcas stretnem a pri kave kecame. s manzelom byvaju v najvacsom meste stredneho slovenska, obaja zarabaju slusne nad standard. potrebovali riesit byvanie, takze hypo, kupa bytu v panelaku, prerabka, jedno male jazdene auto, raz do roka dovolenka v chorvatsku. hypo na 30 rokov! a 350E mesacne! uz toto je chore!! to je 30 rokov stres ze co ak pridem o pracu! za dalsie, kto z vas videl byt po 30tich rokoch byvania v nom? to je zrele znova na prerabku! ale to budu mat uz 60 rokov a ziadna banka im hypo neda.takze dochodok stravia nazvem v starom zaprdenom a vypouzivanom byte. spocitali si ako s dietatom, a vyslo im, ze jedno dieta a dost a aj to kym bude spoluziacka na materskej, tak rodicia budu musiet aspon ako tak vypomoct. TOTO NIE JE ZIVOT, TOTO JE PREZIVANIE!

k druhemu pilieru, prisli mi dva listy od najlepsich odbornikov, ekonomov a neviem ako sa nazyvali, ze druhy pilier je cista strata a treba z neho vystupit. zrusenim druheho piliera by som dal moznost nasim politikom a uradnikom, dostat sa k mojim nasporenym peniazom za 8 rokov co pracujem. NO ANI *****! uz z principu odtial nevystupim! klamu, rozkradaju, rabuju, ozobracuju slovensky narod, uz nemaju co, tak chcu rozkradat dochodkovy system, a ja ich v tom podporovat nebudem!!!
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6930
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

Shatterhand napísal: @molnart: To si vážne myslíš akože? Všetko je zlé, lebo USA to tu neriadilo? No comment radšej.
Hitler a Stalin nemali s USA nič, neviem ako to dokážeš spájať, vysvetli to. Balkán bol bordel dávno pred tým, než amíci vyrobili colt. A čo tu dnes ako vypadá keď amíci serú na EU? Zabratie krymu či čo ako?
Mali, kedze hitlera mohli zastavit este v casoch weimarskej republiky ked popijal pivo. Oni to nechali tak lebo to to povazovali za internu veci europy, ak kym im japonci nezaklopkali v pearl harbore. ale vtedy uz skody nerobene v europe boli nenapravitelne. USA uz vedeli o koncentracnych taboroch davno predtym ale nezasiahli, az ked to bolo nevyhnutne. takze ano, za hitlera su zodpoevdny, ze ho nedali dole este v 1923.
Shatterhand napísal: S tými diktátormi to vôbec pravda nie je a tie atentáty málokedy vyjdú. Im práveže ten bordel vyhovuje, pretože urobil špinavú robotu za nich - viď Sýria (ak aj Assad prežije, nič mu neostane).
povedz mi jeden uveritelny dovod aky by mali USA dat dole Assada, jednoducho k tomu chybala akakolvek uveritelna motivacia.
Shatterhand napísal:Prečo dali dole Kaddáfiho? Však to úplne odporuje tvojej logike.
Ako kto? Kaddafiho dali dole jeho vlastni libijcania, resp. spustili nezvratni proces.


Blackhawk napísal:Kolko mas rokov? Tipujem, ze vlastne deti asi este nemas.
typujes nespravne, mam 1,5 rocnu dceru (ktora je vo faze ze duchovne sucitim zo vsetkymi otcami co opustaju svoje rodiny :D ), a k tomu manzelku v 8. mesiaci, takze viem o com hovorim. ale jednu vec nechapem: mam kolegov ktory su platovo podobne zaradeni ako ja, a v kuse <>uju ako nevychadzaju s platom a ako si clovek moze dneska dovolit mat dieta a pod., a to este doma maju zarabajuceho partnera/partnerku. ked sa na nich pozriem kazdy tyzden sa chvalia kde boli nakupit, doma im naposledy varila mamima lebo kazdy vecer vysedavaju v restauraciach a min. 4x do roka sa niekam odje*u na dovolenku. ja mam zenu pomali druhy rok na materskej, a kazdy mesiac sa mi dari odlozit si tretinu platu. ja do restiky idem len ked som na sluzobke, oblecenie dostavam na vianoce a narodky, do roboty chodim min. 3 dni v tyzdni busom, novy telefon si kupim ked stary uz mi nefunguje a na dovolenke som bol najdalej v rakusku, a som spokojny. minule som sa docital ze max, podpora v nezamestnanosti sa zvysuje na 880 eur, odvtedy mam chut spravit si polrocnu dovolenku, ak sa nic mimoriadne nestane nemusel by som si siahnut ani na uspory. a za pol roka si clovek ktory nie je uplne vymyty si nejaku robotu najde.

ina vec je ze na co sa musel vsetci odje*at do bratislavy, zit si niekde pekne na vidieku v domceku so zahradou a dopestujes si vlastne jedlo. len dneska je uz to hanba byt sedlakom, kazdy sa zenie do smardlavych miest aby mohol zarabat tazke prachy ktore potom mina na zbytocnosti. co si myslis, ake mali nasi stari rodicia istotu prace? mali istotu ze mozu makat na poli, nic ine a prezili. len pre nas je uz ta robota podradna.
Felipe napísal: naklady pri dietati su tak vysoke, ze ak ma taka rodina na krku hypo, neviem si predstavit, ako prezivaju. dovolenka? zabudnite, nove auto? snivajte.
mam este male dieta, tak neviem posudit ake je so skolkou a pod., ale ked si iba len trochu skromny tak dieta az tak vela nestoji. kocik a sedacku sme kupovali jazdene co s rezervou vykril prispevok od statu pri narodeni. oblecenie sme nekupovali prakticky ziadne nove, vsetko sme mali od znamych s vacsimi detmi, pripadne sme doplnili zo sekacu. dalsiu vybavycku ako vanicku, ohradku a pod. sme tiez kupovali jazdenu, jedine co sme mali nove bola postielka (40 eur). prvy polrok dieta je na mliecku, co je nastatsie zadarmo. dalsi polrok je na kasickach, ale opat nemusis kupovat hippy a pod. veci, ale cersta zelenia zo zahrady prip. z trhu, rozmixovana a ides. a potom uz dieta zerie to co ty (ano trosku sa musis vdat urcitych jedal a najma soli). jedine co fakt stoji su plienky, my sme to velmi neriesili, davame lidl + na noc pampers aby sa nepremocil, ale dalo by sa aj lacnejsie keby sa velmi chcelo.
a dovolenka? na dovolenky som nebol ani nikdy predtym, max 3-4 dni niekde v horach, ale s detmi si ziadnu dovolenku predstavit neviem a ani na nu chut nemam.

ale jasne, ak ti zalezi na tom aby tvoje dieta vyzeralo ako z casakov, mal vsetko najlepsie a najkrajsie tak to moze stat aj mrte peniazi. ale nemusi.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

Úplný nezmysel. Američania vedia menej než si ty myslíš. V 1923 si o hitlerovi nikto nič také nemyslel. To sú len tvoje zbožné želania, že to tak bolo. Dívaš sa na veci takmer spred storočia dnešnou optikou, čo je prinajmenšom blbosť. Takže nie, nemohli ho zastaviť a ani to nechceli a o tom nevedeli. A USA o koncentrákoch nevedeli nič.
Ty si tuším zaujímavý prípad ktorý má vlastné konšpiračné teórie v prospech USA. Ja hovorím o známych a uznávaných veciach, žiadne konšpirácie.

Dať dole Assada môže mať zámienok niekoľko, ešte nie je jasné že ktorá je tá správna. Je to skrátka spojenec Rusov na geograficky strategickom mieste. To podľa mňa stačí.

Kaddáfi - zasa zavádzaš - nikdy by ho oni dole nedali, keby ich niekto nepodporil. Totál nezmysel. Takže ak sa tu rozhodneme že dáme dole Fika tak do pol roka uvidíme na CNN ako ho dakto reže?
Ak by sa zbraňami a iným nepodporovali opozičné sily v Líbyi a Sýrii, tak by sa nič z toho nebolo stalo. To je fakt ktorý odmietaš prijať.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
obcanx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Pi 12. Jún, 2015, 22:02

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa obcanx »

Tiez by bolo dobre, keby sem pisu len ludia, co su minimalne 1 rok "vo svojom" :)
Ale to je jedno, je dobry aj nazor kazdeho cloveka.

Ale vezmem to z globalu, u nas je priemerny plat 800e, dajme tomu, aj ked v cistom omnoho nizsi, v rakusku? 1500 ?

Nemyslim si ze ZAKLADNE veci maju dvojnasobne drahsie, ako POTRAVINY, a byvanie..

Myslim, ze stavebny material maju na rovnakej urovni, pracu na vyssej (logicky, maju vyssi priemerny plat), cize pokial sa nejako dostanu k byvaniu, co ISTO nebude horsie ako u nas v pomere plat:cena byvania, tak maju vyhrane, lebo, logika vravi, ze ak mam 5 grosov, a musim 4 dat an prezitie, je to ine ako ked mam 10 grosov a musim dat 4 na prezitie.. alebo hoci aj 8, stale mi zostane o gros viac, co je dvojnasobok..

Tj, myslim, ze slovensko je v prdeli v tomto..

Na margo dedin a pestovania, nechapem to tiez, pokial teda clovek nema pracu za 2000 mesacne a je spokojny.. Ale skor sa bavim o kvalite potravin.. isto dopestovanie trva nejaky cas a usilie tiez.

Mne sa tento stav nepaci.. priemerny plat niekde na urobni 600-700e (nie nastupny), ale cena fakt priemerneho bytu v PANELAKU 90 tisic.. (pod to v BA nie), a priemernej novostavby 120 tisic, a to sa bavim o do 50m2 dvojizbaku. co staci maximalne tak pre partnerov (nedostojny zivotny priestor), ak nie len pre jedneho. logicky, jeden to neutiahne a to z dovodu 5 grosov..

ak mam plat 700e, FIXNE vydavky na teplo+strechu su 150eur, na zradlo 200eur, na chabe oblecenie (musim sa obliect do prace), ktore v praci znicim, absolutne minimalne 50eur (skor 100, ale OK), a uz sme na 400eur (150+200+50).. zostane mi 300eur. takze bud dam 300eur na hypoteku, alebo ak som stastlivec, co v 18tke zdedil byt, tak si 300eur mozem odkaldat na kurvitka v bielej technike a na klasicku rekonstrukciu ktora o 20 rokov bude nutna, kedze podlahy a dlazby a okna sa menit raz a cas musia, podotykam, ze 300*12 je 3600e / rok, a to som nebol ani na pive/kave, ani v divadle (kulturny upadok), defacto ani som nestiahol film, pretoze v nakladoch nemam internet, ani tv, ani mobil. ozaj a zabudol som ze som sa do prace teleportoval, pretoze som nepocital naklady cestovne, co v IDEALNOM priapde je 30e (a sme doma, 5 grosov, 30e z 300e je znacny peniaz).

A myslim, ze energie v AT su rovnako drahe ako u nas, ale napriek tomu maju vyssi plat, cize taky AT obcan zaplati, dajme tomu energie o 1/3vyssie, 200eur, na zradlo da o 1/4 viac, 250eur, a na oblecenie da 2x viac, neviem preco, 100eur, sme na 550eur.

a priemerny plat v AT? 1500 ci kolko ? viac? menej? aj keby 1200, tak 1200-550 = 650

za rok ma 650*12 = 7800 eur

a to podotykam, 1200 v cistom ma v AT flakac, a ekvivalentny flakac na SK nema 700e.. ale to ej jedno..

pointa je, ze ak su naklady na PREZITIE fixne, ale platy dramaticky odlisne, jednoduchsie nieze prezije, ale prehupsne sa vyssiep lateny clovek do nezavislosti, narozdiel od cloveka, co nieze ledva, ale sice riadne prekryje FIXNE naklady na zivot, ale nic neusetri, aby mohol si vyskakovat v pripade nudze..

v tomto sme na slovensku daleko za opicami, zial.

inak osobne zastavam nazor, ze setrit by si mal kazdy sam, nechcem a neziadam aby mi niekto spravoval moje peniaze, ziadam absolutnu zodpovednost za vlastne ciny, setrenie a dochodok.

dom vydrzi 100 rokov, ja 100 rokov zi nebudem, v krajnej nudzi mi staci par kubikov dreva, na vykurenie 20m2 miestnosti. z pivnice vyhrabem zemiaky, co mi vyrastli na poli.

kolko stoji naklad panealkoveho bytu o rozlohe 20m2?

jednoducho, system ktory tu je je chory a aj ked sa mi to nechce, alebo dajme tomu to neviem logicky obhajit, podla mna spadne :) alebo sa rapidne zmeni.. dufam len, ze sa to zaobide bez nasilia a obeti,aj ked ako vidim, nezaobide sa to bez nehanebne okradnutych ludi.
obcanx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Pi 12. Jún, 2015, 22:02

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa obcanx »

a na margo spolocnosti, ze dieta a ajfon, zial, je to krute, ale je to tak.
osobne razim do sveta dieru s 20eurovou nokiou.
zial, dieta je prilis krehke na to, aby sa ubranilo posmechu..
ale retardacia prudi od rodicov, co maju decka, co sa smeju inym
keby mam dieta, a smeje sa inym, za to ze nic nemaju, s radostou mu vypnem istice a moze ist do... hajan
pretoze verim v toleranciu.. nebudem sa predsa smiat, ze henten ma mensi pipik ako ja.. tensiu penazenku ako ja..
vzdy pride niekto s hrubsou... alebo hrubsim...
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

Nechcem ti do toho kecať ale dnes postavený dom ťa po sto rokoch akurát tak pochová.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

a toto si ako vydedukoval?

Návrat na "Debata o všetkom"