Kreslo k pc - DXRacer

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
martin0134
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 385
Dátum registrácie: Pi 17. Apr, 2009, 15:13

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa martin0134 »

Taketo vyrezi su podla mna neni normalne , nepoviem keby tam bol kruhovy vyrez ale toto vyzera jak keby to robil nejaky retard . A dnes som nasiel na prednej strane dieru v potahu na operadle , ale nejde mi sem pridat fotka .

Uz riesim reklamaciu ...

tu je ten obrazok :
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa killswitch »

to si kupil z tych zvaraciek? mas kovovu alebo umelohmotnu hviezdicu?
Používateľov profilový obrázok
martin0134
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 385
Dátum registrácie: Pi 17. Apr, 2009, 15:13

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa martin0134 »

Hej svarecky-obchod.cz , hviezda je kovova z plastovymi krytkami .
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa faugusztin »

martin0134 napísal:Taketo vyrezi su podla mna neni normalne , nepoviem keby tam bol kruhovy vyrez ale toto vyzera jak keby to robil nejaky retard .
Nerobil to retard, robi sa to ako vacsina veci, pasovou vyrobou. Je lacnejsie najat na to cinana ako mat na to specialneho robota pre vyrezanie diery, ktoru aj tak nikto neuvidi. Oproti beznym montaznym dieram vo vacsine nabytku s textilnym/kozenkovym/kozenym potahom je toto este vcelku kvalitna praca :D.
Používateľov profilový obrázok
martin0134
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 385
Dátum registrácie: Pi 17. Apr, 2009, 15:13

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa martin0134 »

Pozeral som par videi na youtube a vsetci to mali takto , tak neviem ci je bezne ze to rezu tak ako som to dostal ja , plus hrdza ako bonus .


Obrázok
Používateľov profilový obrázok
martin0134
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 385
Dátum registrácie: Pi 17. Apr, 2009, 15:13

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa martin0134 »

Tak mi napisali , ze im vyrobca posiela novu a v zapati ze chce nakoniec vyrobca to kreslo najskor vidiet . Uz vidim ze zacinaju vymyslat , k...a ..... :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5685
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa Jednoduska »

updatuj co a ako, celkom ma to zaujima.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12955
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa loleqboleq »

ak chcú vidieť, tak nech si po to prídu alebo ti preplatia dopravu...vybavené
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
martin0134
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 385
Dátum registrácie: Pi 17. Apr, 2009, 15:13

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa martin0134 »

Dopravu poslu vlastnu , ale neviem momentalne , ako im to mam zabalit , kedze mam spodnu cast zlozenu a piest nevyberiem :rolleyes: .
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12955
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa loleqboleq »

to už teba nemusí zaujímať
hlavne ju pred nimi pofoť, nech je im jasné, že si všimneš každý detail, ak niečo odrú a podobne
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
martin0134
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 385
Dátum registrácie: Pi 17. Apr, 2009, 15:13

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa martin0134 »

Tak som im pisal , ze co s tou zlozenou castou z piestom a toto mi ta chytra pani odpisala : Musíte to rozložit,tak jak jste to složil,tak to i rozložte.
Děkuji
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12955
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa loleqboleq »

ty to nie si povinný rozložiť, oni to chcú vidieť, tak nech si to riešia a oni a pokiaľ paní je hlúpa ako tágo a nevie, že piest sa musí vyklepať von, čím ho zničíš, tak to nie je tvoj problém
ale to je problém u všetkých obchodoch, kde je aj nábytok - nezabúdaj, že ľudia sú blbí a slováci a česi sú často zaostalí, nevzdelaní, a hlavne nevedia, čo predávajú
hlavne neustúp, mne sa nedávno snažili takto rozkázať, keď som si objednal rukavice z česka, nebolo jasne napísané poštovné (bola tam nejaká hodnota v CZK a nejaký poplatok v eurách), zistil som, že to znamenalo, že poštovné v czk a ešte nejaký blbý poplatok slovenskej pošte 5€ (úplný nonsens) a panička na mňa šla s obch. podmienkami, že to musím prebrať, neprebral, dal ju do spamu a nebude mi nejaká sliepka hovoriť, čo mám robiť
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa killswitch »

ja viem, ze teraz si uz aj ty taky mudry, ale nabuduce nekupovat stolicku v obchode, ktora predava zvaracky :-)
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

neskladat, odovzdat as it is, tie diery nie su urcite normalne, nehnevajte sa ale keby kreslo stalo 30 eur tak preglgnem. Toto je zly vtip :))) Divim sa vobec, ze tu skuseni tvrdia, ze to je normalne. Potom mi je jasne, preco to tak aj predavaju, lebo to nikto neriesi :-)

+ ta hrdza dpc, to kde ho mali uskladnene? na plavarni?
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
martin0134
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 385
Dátum registrácie: Pi 17. Apr, 2009, 15:13

Re: Kreslo k pc do 110 e

Príspevok od používateľa martin0134 »

Dnes bol kurier pre to , podla adresy na potvrdeni ide kreslo na centralu kancelarskezidle.cz .

Návrat na "Nákupná poradňa"