najrychlejsie auto

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Príspevok od používateľa bmw_case »

zazil som v smarte crossfire 140km/h ako spolujazdec na dialanici smerom na Graz. trvalo to asi 30min a uz to nechcem nikdy zazit bo jazda na motorke je proti tomu luxus... a ten blby pocit z jazdy v nakupnej taske neprajem nikomu... Zla skusenost
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

ss

Príspevok od používateľa misho »

opel calibra 4x4 2,0 16v turbo 330koni

274km/h dialnica do piestan

opel senator 3,0 V6 24V irmscher 280koni

265km/h dialnica s piestan

tieto auta maju umna od vtedy respekt :wink:
ASUS bamboo 14" - i5 - SSD.
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

sak irmischer kurnik. To je paradicka. Zviezol by som sa aj v takej sunke ako je senator, keby to bolo od nich zrobene :D
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

INSO: a ty netrepes?kiaba je tvoj kamos, stryko ma sl500 a kabriolet nemoze ist cez 200Km?

Isiel som na yamahe 1100-ke bez kapotaze 180Km,Suzuki intruder 1400-ka coper 170Km, ako spolujazdec na oboch a bez problemov.A to nehovorim o autach co su cele kapotovane okrem strechy.

Myslim ze asi dost ludi tu prifarbuje kolko na com isli.
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

Príspevok od používateľa misho »

Monster napísal:INSO: a ty netrepes?kiaba je tvoj kamos, stryko ma sl500 a kabriolet nemoze ist cez 200Km?

Isiel som na yamahe 1100-ke bez kapotaze 180Km,Suzuki intruder 1400-ka coper 170Km, ako spolujazdec na oboch a bez problemov.A to nehovorim o autach co su cele kapotovane okrem strechy.

Myslim ze asi dost ludi tu prifarbuje kolko na com isli.
co sa tyka kiabu to porsche ma, 290 to ide ale neviem ci to 300km prekroci, je to korab darmo, ale 290 ide, treba sa na to pozriet na gembale, co viem strop robia 750konovu, co mi potvrdil kamos s prievidze ide to tolko, kabrio moze ist uplne v pohode cez dve kila, s platenou strechou je to adrenalin, pevna je guuud, otvorene moze ist tiez, ale tu turbulenciu by som nechcel zazit...

@jaffar: senator neni sunka :wink:
ASUS bamboo 14" - i5 - SSD.
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

ja viem ze kiaba ho ma, ale pred tym ho INSO opisal ako svojho kamosa co pochybujem, to tu v prievidzi hovori kazdy druhy chlapec co ma 17rokov :)
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

Príspevok od používateľa misho »

jaffar napísal:
lezgy napísal:nemaju sedmicky obmedzovac na 270??
Nie. Vsetky BMW, Audi, Mercedes... maju na 250. Teda keD neberieme do uvahy upravene auta (ci uz M5 a podobne, alebo upravy napr od Brabusa) :wink:
250km je zakonom dana rychlost v nemecku, preto su vsetky obmedzovace nastavene takto. dokonca aj nova m5 a m6 ho ma, ale je to vecou otazka navstevy bavarie po istych kilometroch a istom priplatku.

co sa tyka brabusa tiez dava obmedzovac, ale kvoli zaruke, ak ho mas bez zaruka moc nieje...
ASUS bamboo 14" - i5 - SSD.
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

Príspevok od používateľa misho »

Monster napísal:ja viem ze kiaba ho ma, ale pred tym ho INSO opisal ako svojho kamosa co pochybujem, to tu v prievidzi hovori kazdy druhy chlapec co ma 17rokov :)
kazdy snim chcel byt kamos, to je predsa jasne, pozdrav na pumpe a uz je kamos :wink:

ja som ho videl v zarnovici, siel na autocrosse s motorom tatra v12, ale zacinal lebo niaky mu dal kolecko tusim, ale ten clovek je fanusik do aut a to sa ceni, nema to porsche pre paradu, on zije motosportom a to sa mi paci.

no a este musim dodat, najvacsiu zverinu co som zazil bola jazda v skode 100 kilecku 180km/h, bola to uprava so vsetkym co ktomu patri mala 100koni, ale poviem rovno to neni auto ale naboj vystreleny a odhodlany trafit ciel, ma to v predu nadrz, v tej rychlosti ista smrt...co je oproti tomu 290 v cayane ? :wink:
ASUS bamboo 14" - i5 - SSD.
Používateľov profilový obrázok
deathrunner
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Št 30. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Michalovce

Príspevok od používateľa deathrunner »

misho369 napísal:
Monster napísal:ja viem ze kiaba ho ma, ale pred tym ho INSO opisal ako svojho kamosa co pochybujem, to tu v prievidzi hovori kazdy druhy chlapec co ma 17rokov :)
kazdy snim chcel byt kamos, to je predsa jasne, pozdrav na pumpe a uz je kamos :wink:

ja som ho videl v zarnovici, siel na autocrosse s motorom tatra v12, ale zacinal lebo niaky mu dal kolecko tusim, ale ten clovek je fanusik do aut a to sa ceni, nema to porsche pre paradu, on zije motosportom a to sa mi paci.

no a este musim dodat, najvacsiu zverinu co som zazil bola jazda v skode 100 kilecku 180km/h, bola to uprava so vsetkym co ktomu patri mala 100koni, ale poviem rovno to neni auto ale naboj vystreleny a odhodlany trafit ciel, ma to v predu nadrz, v tej rychlosti ista smrt...co je oproti tomu 290 v cayane ? :wink:
Tak tu skodu by som nenazval auto ale rovno rakva na kolesach :lol:
CPU: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3400+NewCastle, Socket 754
MB: ASUS K8V SE Deluxe
RAM: DDR-400-2x512 MBytes
GK: ASUS 6600TD 128MB AGP
Inso
Ban
Ban
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 03. Aug, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Inso »

Monster napísal:INSO: a ty netrepes?kiaba je tvoj kamos, stryko ma sl500 a kabriolet nemoze ist cez 200Km?

Isiel som na yamahe 1100-ke bez kapotaze 180Km,Suzuki intruder 1400-ka coper 170Km, ako spolujazdec na oboch a bez problemov.A to nehovorim o autach co su cele kapotovane okrem strechy.

Myslim ze asi dost ludi tu prifarbuje kolko na com isli.

co ja prifarbujem ?? Ma sl500 a vravim ze bez srechy si mozes na seba dat 15 zimnych bund a potom mozes skusit ist 200 nikdo tu nic nevravel o streche a btw sl500 nema platenu strechu ale klasiciku vysuvaciu kovovu...

a este k tomu kiabovi osobne ho nepoznam ale jeho syn sa kamarati s mojimi kamosmi a raz na tom dosiel ... :wink:

tot je vse
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

jasne a moji kamosi s jeho kamosmi a dalsimi kamosmi sa poznaju a ja sa tiez vozim na jeho autach a ked som siel na tych motorkach ani raz som nemal kozenu bundu.
Asus Zenbook Duo Pro
Inso
Ban
Ban
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 03. Aug, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Inso »

monster chod sa vozit na kolbezke to ti staci ... a netrep... tu maj sa pekne v tvojich snoch
Používateľov profilový obrázok
EightBall
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 307
Dátum registrácie: So 12. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (21)

Príspevok od používateľa EightBall »

Takze AUDI S8 250km/h ale len na xvilu (nemecka dialnica)...Potom BMW Z4 180km/h BEZ STRECHY a musim povedat ze to naozaj neni sranda...a posledne je ATTACK,neviem ci to poznate ale vyraba sa to u nas a za tie kese je to zihadlo.Na tej nasej rozbitej malej dialnici to dalo 220km/h.

Osobne som soferoval tu Z4 (bratanec prehadzoval prevody) isiel som asi 100km/h a na SUPER kvalitnej ceste som odj*bal ten gumenny zadny blatnik :red: V septembri si idem robit vodicak tak snaad sa potom podari este sadnut do podobneho auta.
Intel E2180@3000Mhz (Freezer 7 Pro) Asus P5K/EPU 3x1GB A-Data Vitesta EE 4-4-4-12 at 900mhz Gainward 9600GT 512MB (Zelman VF900) Samsung 225MW LC Silent Giant 550W + Asus Eee PC 1000H
Inso
Ban
Ban
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 03. Aug, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Inso »

EightBall napísal:Takze AUDI S8 250km/h ale len na xvilu (nemecka dialnica)...Potom BMW Z4 180km/h BEZ STRECHY a musim povedat ze to naozaj neni sranda...a posledne je ATTACK,neviem ci to poznate ale vyraba sa to u nas a za tie kese je to zihadlo.Na tej nasej rozbitej malej dialnici to dalo 220km/h.
tak apon ty to vysvetli ake je to prijemne ist v kabrio vo velkej rychlosti :) attack poznam je to take pekne oraznove :)
Obrázok

Návrat na "Debata o všetkom"