Vreckovy jednorucny nozik.

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5470
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Vreckovy jednorucny nozik.

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Ja mam na taketo srandicky leatherman skeletool. Pohodlne vojde do zippo vrecka na nohaviciach, a na internety je ta 6cm cepel praktickejsia. Zubky na jej zaciatku su tiez fajn. A naviac mas k tomu kombinacky a srubovak.

+ 25rocna no questions asked warranty
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3921
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Vreckovy jednorucny nozik.

Príspevok od používateľa Memnon »

Mumaq napísal: Št 17. Aug, 2023, 15:21 ja tomu nerozumiem...

poziadal som si o radu ohladom kupy nozika a vy tu idete robit psychologicke profilovanie buduceho nasilnika a vraha... Ta co vam sulozi? To co su za otazky?

Nepaci sa mi, kam sa tato debata ubera a nerozumiem tomu preco...

Aby som bol k teme, ten Rat 1A s vyskakovanim asi vratim, kedze na nom nefunguje poistka a objednal som si klasicke cierne Rat I a Rat II a jeden z nich vratim, zajtra spravim dalsi report, ked mi dojdu ohladom velkosti, tvaru, kvality atd.
https://www.knifestock.sk/ontario-rat-i-on8848-p34045
https://www.knifestock.sk/ontario-rat-ii-on8860-p34049

BTW Avispu nosim uz 2 tyzdne do prace a zatial som ju pouzil asi u kazdeho zakaznika ci uz na: rezanie izolacky, odblankovanie ftp, skracovanie mikrotrubicky, strihanie optiky-kevlaru... Ked mi dojde Rat II, tak tu avispu vymenim, kedze aj tak je trosku vacsia
netreba byt taky vztahovacny
keby si radsej nenapisal vobec kam to chces pouzit, tak sa nikto pytat/rozmyslat nad pouzitim nebude
ani tie indicie, ze to ma byt po ruke v priehradke auta, ze to chces do dalsieho sukromneho auta a na take a take veci ako tu ludi napadlo mas teleskop, tak uz mi bolo trochu smiesno ako sa cudujes, co to ti ludia riesia :laugh:
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Mumaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2829
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2008, 17:34
Bydlisko: Sp.Nová Ves

Re: Vreckovy jednorucny nozik.

Príspevok od používateľa Mumaq »

Memnon napísal: Pi 18. Aug, 2023, 00:19
:facepalm: tak si precitaj vsetky moje komentare... ja som od svojej temy neodbocil, par podnikavcov ano, preto som pisal, ze sa cudujem, kam to az zaslo.
Ja som sa nikoho nepytal, na aky ucel mam noz pouzivat a myslim si, ze som dost jasne napisal, ze BY MA ANI NENAPADLO vyskakovat z auta s nozom v ruke...
V podstate ani tebe nemusim vysvetlovat na co ma sluzit mne. Ani v teme o zbraniach nebudes ludom vysvetlovat, ze nosit pistol v aute je zle, skarede a hnusne a ze ta za to niekto iny zastreli a pojdes sediet... uplne kontraproduktivny premudrely prispevok o ktory ta nikto neziadal.

Odkedy nosim avispu pri sebe, tak som ju pouzil KAZDY DEN a vzdy to bolo na pracu a ulahcenie zivota.
Asus TUF B650+, AMD Ryzen 7800X3D @ NZXT Kraken 360, G.Skill 32GB 6200 CL28, Sapphire RX 7900XTX Nitro+, Samsung 980PRO 2TB & 990PRO 4TB, Asus Strix Aura 850W, NZXT H6i Flow + 7x Noctua A12X25 + 2x NF-A14, Acer Predator Z35, Repro Mission M32 @ SB Z @ Marantz NR1710, Logitech G15, Roccat KoneAir @ HyperX Fury Ultra. Samsung Note24 Ultra & Galaxy Watch6 Classic LTE
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5470
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Vreckovy jednorucny nozik.

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Neverim ti ani alovo. Isto s tym nozom nahanas ludi po cestach a uliciach. Mal by si sa hanbit.
Mumaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2829
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2008, 17:34
Bydlisko: Sp.Nová Ves

Re: Vreckovy jednorucny nozik.

Príspevok od používateľa Mumaq »

Si ma odhalil ty ugrofasysta! Bratia za bratou! Mor ho! Dopycham vsetkich slnjeckarou!
Asus TUF B650+, AMD Ryzen 7800X3D @ NZXT Kraken 360, G.Skill 32GB 6200 CL28, Sapphire RX 7900XTX Nitro+, Samsung 980PRO 2TB & 990PRO 4TB, Asus Strix Aura 850W, NZXT H6i Flow + 7x Noctua A12X25 + 2x NF-A14, Acer Predator Z35, Repro Mission M32 @ SB Z @ Marantz NR1710, Logitech G15, Roccat KoneAir @ HyperX Fury Ultra. Samsung Note24 Ultra & Galaxy Watch6 Classic LTE
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4531
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Vreckovy jednorucny nozik.

Príspevok od používateľa scream »

Suanda, suadna. Akurat som bol vencit psa a medzi autami sa ( o polnoci ) potuloval romacik, nejak ho zaseklo ked nas videl ( clovek by cakal, ze naberie nejaky smer). Bol na 30-40m ale pre istotu som si zatial nenapadne vytiahol nozicek... zrovna slo auto, tak sa pobral aby sa o 10s otocil o 180 stupnov naspat ku nam. Tak som mu trosku vo svetle vecernych lamp z dialky ukazal cepielku a behom to strihol zase dakam do prdele. Pre istotu som volal hliadku nech to ceknu ale auto tam odparkovane isto nemal.

A presne na taketo pripady, ho radsej nosim (obcas) so sebou. Nebudem riskovat, ze ak stretnem v noci nejaku fetku, tak budem tahat za kratsi koniec.
Druha vec je, tu beha tolko psov na volno s bezohladnymi majitelmi, ze ak dojde na najhorsie, nemam to ako vyrisiet. A na najhorsie dojde podla prispevkov online tak raz za mesiac.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5470
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Vreckovy jednorucny nozik.

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Akoze rob si co chces, ale vytahovat takto na niekoho noz je samovrazda. Neviem aky problem je investovat 1-2hodky na ziskanie zakladneho rozhladu ked to moze usetrit roky zivota. Snad jediny variant kde by si neskoncil v teplakoch je ze by bol vyrazne silnejsi(o hlavu vyssi, mohnutnejsi... co ak si ta dobre pamatam asi nebude tvoj pripad voci random fetke), ty by si sa mu pokusil utiect, skoncil by si dobity a az tak by si ho zarezal. To mi pride ako dost kratky koniec.


A na psov je to tiez blbost. Bol si niekedy na dedinskej zabijacke? Na zemi lezi prasa, viac ci menej dobre strelene do hlavy. Podrezes ho. Podrezava ho clovek ktory to robil uz trojciferny pocet krat a v ruke ma 20cm noz. Trafi ho uplne dokonale do pravej krcnej tepny. Krv sa vonku vali takym prudom ze misku do ktorej ju zbieras musis drzat kludne 15cm daleko. A aj tak trva kludne dobre 2-3minuty kym vykrvaca na tolko aby prasa nemohlo nikoho zranit.

A teraz si vezmi co asi tak spravi 8-9cm nozicek psovi ktory je zakusnuty v tvojej ruke a ty ho akurat tak pizles niekde do svalov za krkom, mozno mu aj poskrabes rebra a ak uz nieco zasiahnes tak prinajlepsom creva. Mu das 10 ran a este ho veterinar zasije tak ze o 2mesiace mu nic nebude a ho zase stretnes :D Nehovoriac o tom ze ked sa pustis do psa, budes musiet porazit aj majitela. Vacsina tych retardov to berie ako ich dieta. Staci ze psa co k tebe pribehne kusok silnejsie kopnes do hlavy a hned si s tebou idu vybavovat ucty namiesto toho aby sa ti prisli ospravedlnit.


Kup si obusok, tie najmensie maju zlozene mozno 15-16cm. Chod na nejaky kurz kde ta s nim trosku naucia narabat nech s nim nedostanes este ty. Po pouziti ho zahod niekde do jazera/za vysoky plot/do krikov a volaj policiu. A maj v kontaktoch pravnika ktoremu mozes zavolat aj o v sobotu o 5rano.
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3428
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Vreckovy jednorucny nozik.

Príspevok od používateľa stanomx »

Pochvala sa, že si mimoza na fóre, čom by ne.
RAMMSTEIN

Návrat na "Debata o všetkom"