OC Sutaz na slovensku presne ako v zahranici

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

No so zvolenim vedenia pretaktovanie.sk som dnes a uz aj predtym zacal rozosielat ziadosti o sponzoring tak ty ktory to chcete ako ja nech sa paci taktujte svoje masinky nech vedia ze sa im oplati do tohto investovat a mame tu silnu zakladnu niektory z vas uz zacali uz som tu videl aj zopar ln2 veziciek takze myslim ze sme na spravnej ceste :-)
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Príspevok od používateľa Petoooo »

ja by som siel velmi rad, treba mi ale vediet kde a kedy sa to bude konat....nevravim na 100% ...vela zalezi na okolnostiach
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

no keDze by tam malo byt zastupenie viac statov a teda SVK, CZ, HU, PL tak je jedne mesto kde to moze byt -> BA :-) termin nie je este stanoveny na to sa dohodneme s sponzormi :wink:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
darko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Pi 09. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa darko »

Ak som dobre pochopil tak si sutaziaci mozu priniest vlastny chladic?
Takejto akcie sa rad zucastnim. skus prezradit nieco viac. nieco coho sa da uz chytit :)
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

darko napísal:Ak som dobre pochopil tak si sutaziaci mozu priniest vlastny chladic?
Takejto akcie sa rad zucastnim. skus prezradit nieco viac. nieco coho sa da uz chytit :)
Trocha inak to bude chladit sa bude vzduchom alebo vodou (uvidi sa co doda sponzor) + jedna exhibicna zostava chladena dusikom alebo suchym ladom takze svoj vlastny chladic si nechas doma :wink:
nieco viac by si chcel vediet? no tak momentalne je to v stadiu pripravy zhanania sponzorov avsak este v uplne prvej faze a to hladanie najvacsich a hlavnych distributerov do SVK/CZ pripadne zastupeni firiem aby sme sa na nich mohli priamo obratit takze este takmer ziadne vysledky nie su :(
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Príspevok od používateľa Petoooo »

A2C takze sa zatial mozem zaradit medzi prihlasenych?
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

jj hneD tam tam dopisem
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
darko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Pi 09. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa darko »

Skusim pomoct pri tych sponzoroch... mam slusny kontakt na jede velky eshop. dalej by sme mohli riesit cez SS. Urcite mam zaujem aj zucastnit sa. A mozem si doniest vlastnu vodu? :D
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

darko super som rad ze mi s tym niekto helpne zatial mi iba vedenie pomahalo a zopar jednotlivcov ale cim viac nadsencov tym lepsie :wink:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

potencionalny zaujemcovia nech sa paci predveDte sa :wink: http://pctuning.tyden.cz/index.php?opti ... mitstart=0
idealna sutaz pre nas verim ze zastupime mnoho poprednych priecok
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
darko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Pi 09. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa darko »

Skoda ze z vodnikom odpada nejaka moznost ucasti.
inak myslim ze X1950GT na vysokych taktoch by mohla dosiahnut skvele vysledky. Ibaze X1950GT im chyba v zozname.
Attilka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1155
Dátum registrácie: Ut 21. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Attilka »

to A2C !
To sa teraz ma xapat,ze dojdem,zasutazim,a idem dalej ?
Popripade aj mozno vyhram ?,a to bude len a len o Intel ???
alebo mienis aj AMD presadit?
To ako nie len na seba myslim tym,ale aj na dalsich uzivatelov nasho FORA!
Ak je tomu tak,tak celkom pohoda,ako sutaziaci by som si trufol aj ja,mozno z 25 budem na 25 priecke,ale za pokus to stoji :wink:
NB_1 OMEN by HP 17-an111nc Shadow Black
NB_2 Acer Aspire ES1-512-C2WN
MT Samsung Galaxy Note 10+ 512gb
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Atilka ak sa vyjadrujes k sutazi co chceme usporiadat tak ide o to ze tam prides dostanes komplet zostavu a ukazes co v tebe je a ak sa vyjadrujes k sutazi z linku tak potom
neviem k comu sa to vyjadrujes? si totalne mimo vsak tam predsa nejde o OC CPU :lol: si to najprv precitaj
a ostatnym nie je podmienka ucasti v tejto sutazi na to aby ste mohly ist na normalnu OC sutaz ale ak radi nieco taktite tak urcite si ju nenechate ujst :wink:

Darko chladenie CPU sa tam teraz neobmedzuje len GPU treba chladit vzduchom :wink:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
darko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Pi 09. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa darko »

ja viem no ja mam vodu aj na X1950GT :) ...
cingi15
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 400
Dátum registrácie: Ne 12. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa cingi15 »

hmm toto sa mi velmi lubi :wink: A2C ocenujem to ze sa do toho tak angazujes. ja mam s OC pomerne kratke skusenosti a to co mam momentalne tak to je moj druhy najvacsi OC. prve som taktoval AMD Athlon64 3000+ a z 1,8 som ho posunul na 2,2 so stock chladicom a bez zmeny voltaze :D a toto bol moj prvy uspech. a druhy OC uspech mam v popise. (povodne som chcel E8400 ale nevydrzal som :D )

Ja by som sa hrozne rad zapojil do sutaze ale problem je v tom ze mam malo SKILLS ohladom OC, tak by som rad aspon nejako pomohol. cize ak potrebujes nejakeho spoluorganizatora tak by som bol ochotny pricestovat a pomohol s pripravami a organizaciou celeho podujatia. neber ma ako sutaziaceho lebo sa na to zatial necitim :red: ale rad by som prilozil ruku k dielu rozvoja OC komunity na SVK a presadenia ju vo svete :wink:

z tohoto vsetkeho vypliva: som na tvojej strane a rad pomozem, hoci len fyzicky :red:
CPU:Intel Core i7 920 MB:ASUS P6T Deluxe/OC Palm RAM:Kingston 3x2GB 1066Mhz Cl7 GPU:BFG 8800GTS 512MB OC HDD:Seagate 200GB S-ATAII HDD:WD Passport 320GB ext. DVD-RW:ASUS DRW-20B1LT PSU:Corsair HX620W MOUSE:Razer DeathAdder PAD:Razer eXactMat KEYBORD:Trust Multimedia SPEAKERS:Logitech Z-2300 THX HEADSET:Koss SB/45 LCD:SAMSUNG 206BW FANs:2xNoctua NF-P12 + 1xNoctua NF-B9 regulated by Scythe Kaze Master KM01-SL CASE:Project Crystal_Case by cingi WEB:coming soon ;)

Návrat na "Debata o všetkom"