Hip hop ci ako sa to pise...

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

Od kedy je hiphop a rap hudba? Brblat text do nejakeho podmazu? To je akoze hudba? TO NEMA S HUDBOU NIC SPOLOCNE!
Zadalsie ma dost zarazaju celkovo charaktery akoze raperov. Kazda ich pesnicka je len o zivote na ulici, o tom ako su vsetci na prachy a nevsimaju si ostatnych. A co ma napadne pri pohlade napr na patdesiat haliernika? Videl som daky rozhovor s nim, na krku 4 zlate retaze, len tam prisiel a hned z vrecka vytahoval iPhone a vsetkym musel ukazat co vsetko on ma. Na to ma napada len jedno prislovie, vino pije a vodu kaze. A ze zivot na ulici? Heh to mozno tak v amerike, ale u nas su to len "tvrdi 15 rocni gangstri co kazdy den tahaju peniaze od ocinka a vonku sa hraju na tvrdasov". Ked ich vidim na uliciach, len sa vzdy nad nimi pousmejem a polutujem ich. Pretoze su to deti - ludia, co nemaju cim inym zaujat, len svojim vyzorom a spravanim.
A ked mi niekto zacne rozpravat aky je ten a ten uznavany rapper, a aky je dobry, vzdy sa ho opytam kolko ma dotycny predanych cedeciek...

EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=NLswNLLdr9g
odporucam, skoro som sa smiechom posr...
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa zwARO »

celkovo temu nekomentujem. len dodam 2 veci :) za tych zdegenerovanych HHoperov neviem kto moze, ale tie ich handry za tisice su hrozne vacsinou :) tricko po kolena a bunda po clenky :D
no a k tomu predaju sa xcem vyjadrit... KF toho co sa predaja dosiahol myslim ze DOST vela. Zlate a neviem ake platne za predaj su toho dokazom.
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Split »

ad zWARO: a metalisti a gothic si myslis jak chodia obleceni?
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa zwARO »

metalista si da cierne tricko, cierne gace, cierne topaky, parochnu s dlhymi ciernymi vlasmi.
ked si hoper musis mat po***** super KOOL NIGGA GANGSTA oblecenie GUnit a podobne squele trademarky za xxx tisic SKK.
tak som to myslel.

a inak BTW pocuvam hiphop celkom casto. Som univerzalny.Nastastie som nepolahol tym trendom ;)
Používateľov profilový obrázok
ANDYMAN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: St 09. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Senec (33)

Príspevok od používateľa ANDYMAN »

jergus napísal:
EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=NLswNLLdr9g
odporucam, skoro som sa smiechom posr...
tak toto je vazna kvalita...

"...mas 40kilov dobre vyzeras, rapavy xsicht vobec nemas..."

supa vec! :wink:
Intel i7 4790K Delid [ 8-RADS!!! Water Cooling ] Kingston HyperX 32GB ASRock Z87 OC Formula EVGAGTX980Ti Superclocked EK Water Samsung 850EVO RAID-0 HDD cca 10TB Creative SB-Z Asus 4K 32" LED RAZER Deathstalker UltimateLogitech Z5450 THX Enermax Platimax 1500W Corsair 900D ...
WATER COOLING : CPU EK - Supreme LTX CSQ D5 X-Res CSQ Pump Phobya DC12-400 1x Phobya G-Changer 480 V1.2 1x Black Ice GT Stealth 360 1x XSPC RX240 1x AC NexXxoS PRO II 3x AC NexXxoS PRO I 1x HX-CU1401V Hose 13/10mm UV Liquid ...
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Ako ja to oblecenie neposudzujem - napr. niekedy som sa aj ja takto obliekal, ale nie kvoli tomu, ze som uznaval volake "drobne a centy", ale preto, lebo sa to pohodlne nosi. Aj dnes sa mi podstatne lepsie nosia sirsie veci takze mam isto na haku kazdeho, kto by sa do mna staral kvoli obleceniu...

Ono celkovo co clovek to chut a kazdy si riadi svoj osud takze pre mna za mna ten co pocuva 50Cent a pod. nech si ho da napr. vytetovat aj na vtaka a bude mi to jedno. Staram sa hlavne o seba a svoju Osobnost a druhi, co hodnotia inych a smeju sa z nich kvoli tomu a tomu...nech sa staraju do seba a najprv seba posudzuju v prvom rade...

Inak krasny thread... :idea:
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Split »

ad zWARO: mne viacej vadia tricka s napisom : MAGYAR VAGYOK, NEM TURISTA
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

GABO napísal:Staram sa hlavne o seba a svoju Osobnost a druhi, co hodnotia inych a smeju sa z nich kvoli tomu a tomu...nech sa staraju do seba a najprv seba posudzuju v prvom rade...

Inak krasny thread... :idea:
Z nikoho sa nesmejem...len tvrdim, ze to ma hnusny vplyv na mladych...to na smiech nie je...ano, dojde im raz rozum... niektorym...ale co ti, co im rozum nedojde? Budu zit do konca zivota s tym, ze ich sidlisko je ghetto, ci jak sa to po slovensky pise, vrazdit negrov a rezat zeny ako na pase, lebo su to "bitches", je normalne, ba chvalihodne?
co sa asi stane s 12 rocnym faganom, co si do hlavy bude tlacit wp hudbu, ktora je s tymto odpadom, co sa obsahu a myslienky tyka, zrovnatelna? Hej, je tam par peknych vynimiek o tom, ako vyrastal na sidlisku a ake to bolo tazke, ze nemal pieskovisko...ale trepat o tom, ako pride do obchodu a pozabija vsetkych bielych, ci ciernych... k comu to mladych debilov povedie?
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Príspevok od používateľa bmw_case »

Scorp napísal:..
..staras sa do coho ta nic neni a o com nic nevies tak to neries..
..zostan radsej pri svojich infantilnych hlasovaniach uz sa nechcem opakovat co si celkovo o tomto threade a jeho autorovi myslim.

A si mimo jak jahoda, to je to iste ako keby som ja teraz zacal pisat na death metal pritom o tomto zanri neviem vobec nic a to ze je to nepocuvatelne a uz vobec ne hudba, a ze nemam rad vlasatych zamracenych klonov ovesanych pentagrammy a nacierno namalovanymi nechtami, nebudem verejne prezentovat lebo moj nazor rovnako ako ten tvoj nikoho nezaujima..

Skusal som robit house, som absolutny fanatik do chill out-ou,drumm mam v aute a hip hop pocuvam cisto sporadicky, na dlhe cesty, obcas ked sa poveceroch bezcielne potulujem po meste likvidujem zasoby ropy naukor vlastnych uspor a mzdy je to to prave orechove(som z 5trzalky).. Rovnako by som sa zastaral do toho aj keby si daval na metal atd.. Nemas na to pravo.

Proste chalani je to tak a nikto z nas to nevyriesi len sa rozhada cele forum to je vsetko..


..a s hip hopom to neni az take zle ved hip hop naozaj neni len o strielani negrov v obchodoch. Som z petrzalky tu to zije hip hopom, moja generacia to zacala, poznam X-ludi ktorych to motivovalo spravit nieco so sebov,ci uz co sa tyka skoly, zamestnania, rodiny atd, nie len stagnovat a prizerat sa ako sa ostatnim dari a im nie,.. mozno prave tie expresivne texty maju moc natlct tym lenivym matoham v sirokych gatach nech zacnu so sebou nieco robit ak to nedokazu ich rodicia..

A to ci budes ako dvanastrocny chodit po ulici a strielat ludi nezavisi od toho aku hudbu pocuvas a uz vonkoncom ne od toho ci mas siroke gate a mobil pri uchu..

A Admini locknite to lebo tento thread naozaj vedie len k jednemu..
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

bmw_case napísal:..staras sa do coho ta nic neni a o com nic nevies tak to neries..
..zostan radsej pri svojich infantilnych hlasovaniach uz sa nechcem opakovat co si celkovo o tomto threade a jeho autorovi myslim.
Do coho ma nie je nic? Do toho, co sa deje okolo mna? Nic ma nie je do toho, ze dvaja borci s kapucnami na hlavach v 30C teple si vylezu na balkón v bytovke a mykaju tam hlavami pri hudbe... Do toho ma fakt nic nie je... zaujima ma len, co bude s takymi luDmi v buducnosti, ake maju hodnoty, ciele, ak je pre nich v 18 prvorade mykat sa v kapucni na balkóne...
bmw_case napísal:A si mimo jak jahoda, to je to iste ako keby som ja teraz zacal pisat na death metal pritom o tomto zanri neviem vobec nic a to ze je to nepocuvatelne a uz vobec ne hudba, a ze nemam rad vlasatych zamracenych klonov ovesanych pentagrammy a nacierno namalovanymi nechtami, nebudem verejne prezentovat lebo moj nazor rovnako ako ten tvoj nikoho nezaujima..
bmw_case napísal:Rovnako by som sa zastaral do toho aj keby si daval na metal atd.. Nemas na to pravo.
Nemam pravo na co...? V tomto state nemam pravo niekomu svojimi cinmi skodit, sposobovat skodu atp... V cine nemam pravo na svoj nazor, tu zatial ano... dokonca ho mozem aj vyjadrit, pokial tym teda podla nasich ujov politikov neohovaram niektoreho z nich...
bmw_case napísal:Proste chalani je to tak a nikto z nas to nevyriesi len sa rozhada cele forum to je vsetko..
Hada sa tu niekto snaD do krvi? Nahodou tu vznikla celkom pekna diskusia, aj keD na hrane... ti arogantni su samozrejme, podla ocakavani, ti ohovarani...veci sa daju napisat aj miernym, kludnym stylom deathmetalistu, grindcore fanusika, pankaca... len hip hop ma od kludu podla niektorych prispevkov Daleko...
bmw_case napísal:A to ci budes ako dvanastrocny chodit po ulici a strielat ludi nezavisi od toho aku hudbu pocuvas a uz vonkoncom ne od toho ci mas siroke gate a mobil pri uchu..
Sakramentsky na tom zalezi, rovnako ako zalezi na prvych siestich rokoch zivota...
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa zwARO »

AKE TIE HIP HOP BABENKY CO SA VEDIA VRTIET TO JE AMERIKA :beee:
Attilka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1155
Dátum registrácie: Ut 21. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Attilka »

na tom youtube nevidite ine,len ten GIGASHIT ?

Zaujimave,ja som nasiel daco ine :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=ttRMJ0FYZ34&NR=1

a k teme,kazdy nech pocuva co chce !
NB_1 OMEN by HP 17-an111nc Shadow Black
NB_2 Acer Aspire ES1-512-C2WN
MT Samsung Galaxy Note 10+ 512gb
Používateľov profilový obrázok
c0cCyX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Ne 17. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Príspevok od používateľa c0cCyX »

Je to tu "zaflamovane" jak samotne peklo.
Ja suhlasim uplne s "GABOom".
Sme bohuzial na Slovensku a tu skor kazdi riesi ostatnych ako seba, kazdi kazdemu zavidi...
Ja osobne pocuvam Metal - kvoli dynamike, textu nalade, Hip-hop - kvoli textom, Jazz - kvoli samotnemu umeniu, Ska,Rock, Pop - kvoli dobrej nalade.
Bol som aj v subclube na dnb nieco fotit, nemusel som to, ale nikomu som nenadaval, ze sa trasie ako nafetovani kleptoman, aj keD som zachytil rovno pred ocami zachytavanie, ako chlapik rovno v klube podaval nejakej mladej slecne "neznamu" tabletku.
Ja si tiez zanadavam, tym to konci.
Nech kazdi robi, co chce a hlavne nech tym neovplyvnuje okolie, svojich blizkych a ostatnych ludi.
Ak by sa kazdi sustredil iba na seba, a makal by na sebe, mal by sa aj ten dany clovek lepsie, a myslim, ze aj my vsetci.
<CPU> P4 2000@2410 Mhz (box) L2 512 FSB 533 . <MB> Abit SA7 (645DX)+ PSU Fortron 350W-350PNF . <SOUND> SB Audigy
<RAM> DDR 1 GB Apacer 2,5-3-3-7 . <GPU> MSI G4 Ti 4200 250/513@290/580 (Primecooler - VGAHG2 AL)
<HDD> 80 GB WD + 40 GB Maxtor 7200 r.p.m, DVD-RW LG 4160B (A306) + TEAC CD-532E-B (1.0A) . <CRT> 19" Dell P990 Trinitron (1280x960)
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Príspevok od používateľa bmw_case »

:8O: nadhera, sexy video..:)


Scorp napísal:...
cel som ti tym povedat len tolko ze napr ja nemozem pindat na death metal lebo o nom nic neviem. Teda pindat nan mozem ale bude to skor moja zaujatost ako konstruktivna kritika, lebo vobec nevem o co tym neestetickym metlam vlastne ide, mozno chcu svojim "spevom" len zachranit populaciu velryb(co sa im asi dari) a ukazat ludom ako sa navzajom milovat a neosocovat, abo ako pohodlne sa da spat aj v rakve. Asi mas pravdu vdaka death metalu su ludia kludni ved staci si pozriet nejake video z death metal koncertu, pohodaaa-jazz, sem tam niekto odhryzne hlavu netopiera abo sliepky(HC), bubenik bezhlavy strieka do ludi umelu krv, ja myslim ze clovek po takomto zazitku je uplne v pohode. Asi sam konvertujem z chillout-u na DM,neham si narast vlasy,predam auto a v pivnici za to postavim kobku, bo to je asi ta vec co pomoze mojej dusi najst rovnovahu podobne ako mi pomohol Astar Seran,Martin Kitner a Paviel Rochnak alebo si predsalen pustim hip hop a pojedem von strielat ludi a potom pojdem naspoved.. :yes:

skus sa na to pozriet triezvo ono to neni len o kyvani hlavou a mobilom pri uchu, tento imdz hiphopu vytvorilo len zopar kretenov typu "dzony mecoch" kt sami nevedia kto su a rucim ti za to ze tieto "ozdoby" keby to bolo in a keby na to ficali zeny tak v prebehu minut su "EMO" a rezu sa ziletkami.. Nemozes podla par jedincov sudit vsetkych.. A koniec koncov mas v p.. co kto pocuva aj tak nikoho nezaujimaco pocuvam ja, ty atd..

az sa radsej tejto teme vyhnem, takze piss on you.. :)
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Split »

ad bmw case: ty si asi rovnaky pripad ako ked som robil bezpecnostne u jednej firmy a pytali sa troch chalanov: Chlapci ,vy ste z bratislavy?Nie, my sme z petrzalky. :lol:
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W

Návrat na "Debata o všetkom"