WD 640Gb AAKS skusenosti sem:

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: WD 640Gb AAKS skusenosti sem:

Príspevok od používateľa zachary »

Speezeer napísal:len keď nerobím na PC nič, proste len plocha a ICQ pustené tak počuť také jemné búchanie v HDD? také ako keď špicom prsta klepnete po stole presne také, neviete čím to je HD tune test je všetko ,,Ok" a test zelenými políčkami do polovice taktiež zelený, quick scan takisto, (celý test by mi trval vyše hodiny (640Gb) :D, neviete čím to môže byť, veď to niesú Green Edície tieto by nemali parkovať hlavičky, toto robí v intervaloch nepravidelných, 10s. 20s. at´d... niekedy nerobí, len už to spravilo 2 krát tak sa len pýtam....nebúcha Vám nikomu v tomto HDD.... :?:
jop, mne toto robia oba disky, aj 6400AAKS (aj nový po RMA), aj 6401AALS - tiež by ma zaujímalo, čo to je a prečo to je :)
a najviac napr. v biose, resp. pri dlhšej nečinnosti OS (XP SP3)

inu zatiaľ na disku žiadne chybné sektory (musím si zaklopať)
Speezeer napísal:Ešte otázka k disku majú tieto disky 2x320Gb platňu?
áno majú 2 platne
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: WD 640Gb AAKS skusenosti sem:

Príspevok od používateľa Reinok »

zachary jak zaplnené máš tie disky? Mne už to nerobí a to sa mi konštante plný objem na HDD, možno keď je prázdny tak tie hlavičky viac behajú po krajoch, a ke´d sa zaplní nemusia tak chodiť po šírke :d Možno trepem, možno pravdu!? :D

Dík za odpoved na tie platne...
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: WD 640Gb AAKS skusenosti sem:

Príspevok od používateľa zachary »

jeden takmer plný, druhý takmer prázdny .. no neviem čím to je a či je to normálne :laugh:
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"