SLOVANET - pokuta !!!

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Jofo »

No pochval sa, ako si to vyriesila, celkom by ma to zaujimalo... tahali sme sa s nimi o FUP, ale marne (dosiahli sme len zmiernenie). Inac, o tom dodatku o mesacnej vypovednej lehote som sa dozvedel len nahodou na webe, vdaka tomu im uz nemusime otrocit a mame net od telekomunistov. Moji kamosi vsak take stastie nemali. Ako je to pekne vych*ana firma...
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
wallker
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Pi 21. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa wallker »

ked to tam maju napisane v tych papieroch a ty to podpises tak to plati a musis sa s tym zmierit. podpis=suhlas s podmienkami
Treba pozorne citat(hlavne tie male pismenka) pred tym ako cokolvek podpises.
Používateľov profilový obrázok
Smoake
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Ne 22. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Smoake »

vcera som preventivne pisal "oznamenie o nezaujme predlzit zmluvu" aby sa mi nestalo to o com tu vsetci tocite.ja mam este jednu zlu skusenost s tymto genialnym poskytovatelom a ta je: prestahovali sme sa a v mieste kde po prestahovani byvame chybaju k dotiahnutiu pevnej linky, resp. internetu cca 3 metre.davali sme poziadavku na T-Com aj Slovanet ale uz 3 mesiace sa nic nedeje, pritom sa jedna len o par metrov! som upisany slovanetu na dva roky a zmluvu nemozem zrusit bez sankcii, takze mi neostava nic ine len platit za to co nevyuzivam a cakat kym skonci viazanost, ktora nastastie konci v oktobri ;)
PC: MB:ASUS P5K-E/WIFI AP CPU:Intel Core 2 Duo E6750 @3,66GHz( AC Freezer 7 PRO) RAM:2x1GB A-DATA Vitesta Extreme Edition @ 915MhzHDD: WD 6400AAKS 640GB GPU: ASUS EAH4870 1GB GDDR3PSU: Enermax Liberty 500W MOUSE: Razer Copperhead tempest blue 2000DPI KEYBOARD Razer Lycosa GAMEPAD: Razer eXact Mat SOUND: Logitech G51 LCD: 23" Samsung T23A350 CASE: NZXT NEMESIS ELITE BLACK ...Tuned by me
NB: ASUS N53SV
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Ondro1 »

To ich treba navstivit a poriadne ich zdrbat alebo takto zavolat:
http://ceknito.cz/video/96185" onclick="window.open(this.href);return false;
:D

Inac aj ja mam slovanet a toto som fakt netusil, to veru neni dobre...
Ale zatial sa nemam na co stazovat, zda sa mi dobre, ze davaju aspon na sviatky a vikendy neobmedzene a rychlost 2Mbps je dobra. U nas tie svine oragacke nezaviedli tiez fibernet, tak som bol nuteny siahnut po slovanete, kedze 600Sk/mes na net nemam...
We'll bang, ok?
Používateľov profilový obrázok
Timeshifter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po 30. Júl, 2007, 08:00

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Timeshifter »

Tak ja mam tiez slovanet. Kedysi som mal presne ten isty tarif, co tu tá kočka vysvetluje, a ked sa mi koncila viazanosť, tak mi zavolali a spytali sa ma, ci chcem zostat s rovnakym tarifom alebo prejst na neobmedzeny (to som aj spravil). Ked som sa spytal, ze ci si mozem zrusit zmluvu, tak povedali, ze samozrejme, len to musim oznamit mesiac dopredu. Zatial sa mi bude zmluva predlzovat kazdý mesiac, ale ked budem chciet zrusit, tak sa to bude dat kedykolvek s mesacným odstupom.

Návrat na "Debata o všetkom"