Najlepsia doska na Socket A

Všetko o procesoroch vrátane ich pretaktovania...
Používateľov profilový obrázok
CyberSPY
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Po 01. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa CyberSPY »

thimy napísal:
CyberSPY napísal: Je to tiez velmi dobra doska som velmi spokojni stou dosku, aj vybava je dobra len odporucam dat modifikovany BIOS, pri kupe tejto dosky urcite zle nespravis :wink:

Doska nieje zla, to suhlasim, ale je 100% potrebny ten mod BIOS a aj tak neda FSB velmi cez 200Mhz, mozno vynimocne. A zvyknu piskat cievky. A este strasne pomali bootuje a aj hibernacia na tejto doske je prakticky zbytocna, lebo jej to trva nekonecne dlho :cry: .

Ja odporucam Abit NF7-S. Bola rychla a dobre sa na nej taktuje a ma aj funkciu na odpojovanie CPU pri necinnosti.
umna je to no problem jak som dal ten modifikovany BIOS sa vsetko vyriesilo chvala bohu
AMD FX8370 // NOCTUA NH-D15 /// ASUS M5A97 R2.0 /// 2x 8 GB DDR3 2400MHz KINGSTON HyperX Beast /// ASUS Strix RX570 /// ASUS Xonar D2X /// SSD Samsung 860 EVO - 500GB /// NANOXIA Deep Silence 1 rev.B /// PSU Corsair HX620W /// Razer Lycosa mirror + Logitech MX518
Používateľov profilový obrázok
Lacike
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Pi 21. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Jamník

Príspevok od používateľa Lacike »

Co sa tyka toho TT Tower 112,samozrejme ze ti vojde zakladna u tohto chladica je mala a chladiaca cast je dost vysoko na to aby bola nad kondikmy.TT Volcano 12 ma zakladnu 82 mm!!!!
Používateľov profilový obrázok
Ledy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 366
Dátum registrácie: Po 11. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Kalná nad Hronom, Dlhá 11

Príspevok od používateľa Ledy »

Lacike napísal:Co sa tyka toho TT Tower 112,samozrejme ze ti vojde zakladna u tohto chladica je mala a chladiaca cast je dost vysoko na to aby bola nad kondikmy.TT Volcano 12 ma zakladnu 82 mm!!!!
Ja som mal Asus A7N8X E Deluxe, velmi dobre vybavena doska, 3 sietovky, Firewire, USBcka, proste luxus ako sa patri. Ohladom OC: Tento procim co mam v podpise bezal prime stable na 2400MHz pri 1.725V 12 hodin. Na jadro Barton je to uctyhodne. Ale tato doska nie je na taktovanie. Na taktovanie je AN7, alebo DFIcky. Keby som pouzil metaforu tak je to ako Mercedes oproti Ferrari. Ferrari je rychlejsie ale v Mercedesi mas vacsie pohodlie, nevravim ze sa na nej neda taktovat, ale na nejake FSB cez 230 zabudni. Da ti tak max. 215-220 FSB, co pokial nepouzijes procik s nizkym nasobicom, je velmi slusna hodnota. RAMky na nej idu horsie taktit, max. 2.8V a to je malo, takisto nemozes menit voltaz na chipsete. Pokial mas slusny procik a dobry zdroj tak podla mna z neho vytiahnes maximum.
CPU: C2D Q8300@2500Mhz MB: ASUS Rampage Formula RAM: ADATA 2x2GB 1066MHz 5-5-5-15 VGA: Sapphire 4870X2 HDD: 2x320GB WD YS-series Mouse: Razer Copperhead Keyboard: Saitek Eclipse Monitor: IBM Thinkvision C190 Audio: Creative S750 7.1 PSU: Fortron Everest 800W

Návrat na "Procesory"