Invisible Shield folia

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

S tymto moc suhlasit nemozem, iPhone ma sice dost odolne sklicko, ale keby si videl ako vyzera na priatelkinom iPhone tak by si neveril. Tolko skrabancov a ryh som este nevidel. Ale je pravda, ze sa o neho ani nestara.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ak ho nosi v kabelke tak urcite
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa GASPi »

...mam IS na iPhone aj iPode a som nadmieru spokojny (presnejsie predny shield + skin na zadnej strane). Vyborna ochrana, dokoca aj pri pade dost odpruzi. Ovladanie sa len o malinko "zhorsilo" (predsa len je to cez foliu ine a ako priamo na sklicku).
...jedine minus to pre mna, ze vdaka IS sa neda iPhone napasovat do auto drziaka, ktory sa mi lubi :(
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

r.b.class napísal:ak ho nosi v kabelke tak urcite
hehe, sak jasne, kde inde. :D A spolu s klucami.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa HellAngel »

mam tiez tuto foliu na HTC touch HD a v celku spokojnost. Ale musim suhlasit ze sa neda dat dole, aspon bez nejakeho poskodenia folie ju dole nedam. Chcel somju dat dole lebo sa mi trochu pohla do boku (ked sa aplikuje tak aspon 20 minut nesahajte nicim na telefon a nehajte ju poriadne vyschnut, mne sa neporarilo telefon nehat na pokoji) ale uz nesla dole vobec. Isla dole ale riadne som ju musel ponatahovat , tak som sa na to radsej vyprdol.
Suhlasim aj s Ice ze tato folia nie je moc urcena pre telfony ovladane stilusom (prevazne WM mobile), pohybuje sa po nej trochu tazsie kedze je meksia :D. este ze HD sa da ovladat prevazne prstami :D
Co sa tyka skrabancov tak folia zdrzi naozaj vela, pokial clovek naozaj nepritlaci poriadne klucikom tak nezanecha vacsiu rihu.
A ak sa s foliou poriadne vahrate pri aplikacii( doporucujem robit v kupelni, tam je rpachu vzdy najmenej) a dobre ju aplikujete, tak budete isto spokojny, pretoze dislej je naozaj kvalitne chraneny.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa GASPi »

...ak by niekto mal zaujem, mam 2 kupony na 25% zlavu v ZAGG. Platnost maju 1 tyzden ;)
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
Delarock
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: St 29. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Malá Ida

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa Delarock »

no to je dost divne ja som ju mal na troch pristrojoch a z oboch to islo v pohode dole ziadny problem :) inac je to dobra vec ale casom zacne liezt na nervy
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak po pouzivani asi 2 mesiacoch zacala mi folia liezt na ner, pretoze ovladanie snou sa naozaj s nepohodlne, ba co naviac straca priepustnost farieb. Tak som ju dal dole a nalepil na biely papier a tu je vysledok:

Obrázok
Obrázok

to spominanie tmavnutie folie vidno po okrajoch a zachadza to az to telefonu. Skoda, tato folia mi pripadala ako fakt dobra vecicka ale v konecnom dosledku nic moc. Jedina jej vyhoda je v odolnosti.
Takze sa vraciam asi ku klasickym brendo foliam
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa icefire »

Tak ju pekne zabal a posli naspat do Zagg. Automaticky dostanes novu. Teda ak si si aspon odlozil povodne balenie.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa HellAngel »

mam odlozene vsetko, vsak im to asi aj poslem nech vidia ako taka folia vizera. Na tych fotkach to dokonca vyzera lepsie ako v skutocnosti bo vskutocnosti je to este kusok horsie to atmavene sfarbenie. Skoda, folia je sice velmi tazko ponicitelna ale zas za aku cenu :OO=
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Je vela firiem, ktore pouzivaju ten isty material a tam to "zoranzovenie" nie je. Osobne som mal Case Mate a celkom v pohode fungovala.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa HellAngel »

predtym som pouzival tieto folie:
http://www.htcshop.sk/antireflexna-ochr ... s-bal.html
a velmi som bol spokojny, to zoranzovenie nemala ani po pol roku. uvidime ked to poslem co mi na to povedia
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12955
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa loleqboleq »

nerád otváram túto tému a nie som pyšný za to, čo sa mi s ňou stalo

kúpil som si full balenie na iPhone 4S (fólie sú na iphone 4)...problémom bolo že nemal podporu 4S takže po neúspešnom nasadzovaní sa mi niekde pri tom strese z toho že sa to veľmi ťažko aplikovalo a zničilo (nižšie to opíšem) stratilo, tie časti na boky sú uzučké a maličké...druhý problém, zadnú časť som som nalepil a mal prá mesiacov - v pohode, ale pri aplikovaní som skúšal prednú aplikovať...asi 6-krát, vždy to dopadlo katastrofálne...používal som aj "odmastňovač" čo bol v balení...výsledok ? úplne zmočená s kúskami prachu na lepivej časti...nakoniec som ju zbalil a nechal tak, zistil som, že je možné poslať fólie do zaggu, no tu je ten problém...

vyreklamujú mi to aj so stratenými kúskami ? a s tým ako som dobabral tú prednú fóliu ? nevyhovoria sa na to, že je to proste moja chyba a mojich 20€ ani fóliu už neuvidím ? áno je to moja chyba, no poučil som sa a už nikdy by som si ju nekúpil, je to náročné na aplikáciu a pravdupovediac zvykol som si na matnú fóliu niekde z číny..
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Invisible Shield folia

Príspevok od používateľa glirpi »

osobne si myslim, ze z reklamaciu nepochodis. sam som si kupil full body zagg na htc desire hd uz davno. nadaval som pri aplikovani ako pes, ale iba pri zadnej casti. ten kto nevivie ako ten mobil vyzera tak je obly. nie ze by sa mi to nepodarilo aplikovat, alebo by som nieco pokrcil, jednoducho sa mi to nepacilo. rohy vobec nelicovali a odliepalo sa to aj ked som to robil precizne. predok bol uplne v pohode myslim ze na druhy pokus a ta folia je tam do teraz.
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"