Assassin's Creed: Revelations

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa Ferdie »

taj tak, baví ma to ešte viac ako brotherhood... proste skvelá hra :cool:
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa hulo92 »

potom sa prihlaste kto ma origo a bude hrat aj MP, nech si vas pridam :D po singlaci sa ide na multak :cool:
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa Klaboor »

tak po dnesnom asi 5 hodinovom zapoleni som spokojny, velmi spokojny tak isto ako z predchadzajucimi castami tejto serie....paci sa mi ze pre znizovanie stavu napadnosti odstranili tie plagaty...je to teraz trochu tazsie a clovek musi byt viac obozretnejsi co povazujem za plus....taktiez je zaujimava vec to ze po obsadeni stvrte vam to mozu templary vziat spat ak vam nevyjde suboj co sa mi uz stalo :), je to viac tak rpgckovske, ale potom ked ho ovladnem naspat tak je to bez opatovneho suboja co celkom nechapem preco to tak vyriesili ale aspon nestracam cas :)...chcem sa vas opytat....na mape nie su oznacene tie budky kde zadavam svojim assassinom misie...to je potrebne kupit nejaku mapu v nejakom shope alebo to jednoducho musim hladat jak vol?...niekedy na ne natrafim pocas misie ale ked to chcem najst aby som svojich niekam poslal tak ani za bo** to neviem najst a dost mi to trva...co sa tyka performance...mam vsetko na max, samozrejme aj 8xMSAA ... no napriek tomu ze mam velmi vykonnu grafiku to niekedy klesa aj ku 30tim snimkom kvoli comu som bol nuteny vypnut vsync lebo tie droby boli dost badatelne....vsimol som si ze zapnutym vsyncom hra vyuziva cca 45% gpu a taktiez nevie efektivne vyuzit vsetky 4 jadra...prve jadra maka na max, druhe tristvrt, tretie niekde v polovici a stvrte v stvrtine....dost poor performance na to aku to ma grafiku v porovnani napriklad s BF3 kde pekne 4 jadra naraz cca 85% a grafika na 99%....tam by mohli este zapracovat a bolo by to fakt super....este som zabudol ze ak vypnem vsync tak hra vyuziva trochu viac z gpu...nieco cez 55%
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa hulo92 »

k tym budkam, na mape su oznacovane ako biele bomby. je budky na vyrobu bomb a hned vedla je ta assassinska... neviem ci vobec pomoze kupit mapu aby si vedel kde su, pretoze mapy su len pre poklady tusim... k tej vytazenosti - stroj v popise rozlizko 1280*1024 a chova sa mi to tak isto ako tebe :D
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Klaboor napísal:paci sa mi ze pre znizovanie stavu napadnosti odstranili tie plagaty...je to teraz trochu tazsie a clovek musi byt viac obozretnejsi co povazujem za plus....taktiez je zaujimava vec to ze po obsadeni stvrte vam to mozu templary vziat spat ak vam nevyjde suboj co sa mi uz stalo :), je to viac tak rpgckovske, ale potom ked ho ovladnem naspat tak je to bez opatovneho suboja co celkom nechapem preco to tak vyriesili ale aspon nestracam cas :)...chcem sa vas opytat....na mape nie su oznacene tie budky kde zadavam svojim assassinom misie...to je potrebne kupit nejaku mapu v nejakom shope alebo to jednoducho musim hladat jak vol?...niekedy na ne natrafim pocas misie ale ked to chcem najst aby som svojich niekam poslal tak ani za bo** to neviem najst a dost mi to trva..
Mne sa zas nepáči, že ten "templar awarness" sa ti s kupovaním obchodov a renováciami navyšuje. Keď už, tak to mali dať na nejakých 10-15% za obchod a nie 20%. Taktiež sa mi nepáči, že po tom, čo si dám do veže Master Assassina, tak mi automaticky templári nenapadnú vežu, mohli to zredukovať, že napadnú, ale by to bolo o niečo ľahšie. Inak zaujímavý glitch tam je, že keď od heralda odídeš na viac ako 20m, znovu sa objaví a znovu vyrevuje :D a znovu ho môžeš uplatiť. Pokiaľ ho ale uplatíš a ukradneš mu tie peniaze, už sa neobjaví. Taktiež je nakupovanie vecí dosť časožrútske, pomaly peniaze nabiehajú, všetko je strašne drahé, málo peňazí nabieha... V predchádzajúcich bolo všetko strašne lacné, tu je to strašne drahé. Plus, kampaň je extrémne krátka, teda hlavné misie, príliš nad tým nepremýšľali, hlavne epizóda v Cappadocia-i, tam to mohli rozšíriť. 8 sekvencií je málo a aj keď tam je kopec externých misií - Master Assassin misie(2x6), misie Frakcií(2), knihy. Ale v predchádzajúcich hrách ich bolo viac, aj keď nie takýchto. Tak isto mi chýbajú htobky a skryté miesta, sú len 2, čo je nič-moc. Aj cieľov je málo, som bol zvyknutý na postupné odstraňovanie templárskeho vplyvu v meste a vytváranie podsvetia a oni to všetko zredukovali na tie veže. Inak sa mi Konštantínopoľ extrémne páči, perfektne to je spravené a sú tam nádherné miesta, aj keď by mohol byť väčší - v minulých hrách neboli také pekné mestá, ale boli väčšie. Tiež sa mi nepáči, že už sa nedá šlohnúť čln a kôň. :-( Tiež by som uvítal aj možnosť cesty do Masyafu.
Ešte jedna vec - Stredomorská defenzíva - je to nič-moc spravené, naozaj netuším načo sú mi tie XPčka a "assassin slot" v mestách, nedá sa dosiahnuť viac, než 50% assassínskej nadvlády, chcelo by to skôr spraviť ako stratégiu, viac sa s tým pohrať.
We'll bang, ok?
Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2874
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa Laro22 »

tak pribeh prejdeny-a som nadseny perfektny koniec zaujimavy ako vzdy...tesim sa na dalsiu cast
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa Klaboor »

vetu za tymi troma bodkami si si mohol nechat pre seba, ale nevadi :D
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2874
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa Laro22 »

preco?to neni tajomstvo ze bude Assassin creed 3- a uz len dodam ze po prejdeni si pozrite Assassins creed : Embers :good:
ach nahodil som update a vymazalo mi to save ja som si samozrejme nezalohoval :facepalm:
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Používateľov profilový obrázok
slaviq
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 291
Dátum registrácie: Ne 17. Apr, 2011, 00:11
Bydlisko: Bytča

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa slaviq »

Chalani dnes mi prišla drvim zatial multak :) meno tam mam SLaViQ111 pridajte si ma :)
Macbook Pro 13" late 2013
iPhone 5S
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Takze vcera som dohral hlavny pribeh. Musim uznat, ze AC (akakolvek) je hra, ktora ma za poslednych niekolko rokov zaujala najviac.
Tesim sa na DLC, ktore budu dufam coskoro dostupne na Xbox Live. A uz sa neviem dockat pokracovania, i ked uz to bude asi bez Ezia :smutny:.
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa Klaboor »

co bude obsahovat to DLC ? Nejaky dodatocny probeh alebo len nejake vedlajsie ulohy?
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa hulo92 »

mapy do multiplayeru, vyzeraju zaujimavo, som zvedavy...
Používateľov profilový obrázok
Comby
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Kramáre

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa Comby »

Laro22 napísal:ach nahodil som update a vymazalo mi to save ja som si samozrejme nezalohoval
Pôvodný save by mal byť v zložke \Assassin’s Creed Revelations\orbit\40 a nahrať ho treba do zložky C:\Users\YOURNAME\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\savegame_storage\c2tpZHJvdw==\40
Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2874
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa Laro22 »

diki,ale uz to hram od znova...
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Assassin's Creed: Revelations

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

Nechce sa mi velmi citat vlakno :red:, ale neviete ci existuje behanie po mape aj po skonceni SP? Pripadne da sa stiahnut ako to bolo neoficialne v Mafii 2?
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85

Návrat na "Hry a problémy s nimi"