Brusel: vratenie tovaru do 14 dni

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: Brusel: vratenie tovaru do 14 dni

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

priznam sa, ze zakon nastudovany nemam

kazdopadne myslel som ze kus za kus KED MAS SKLADOM A VIES, ZE TO JE TAKA VADA, KTORU TI V REKLAMACII UZNAJU
teda mechanicke poskodenie, ..... cau pa dovi dopo
mas podozrenie, ze to neni OK ........ ide na reklamacku a cakas
je to 20x ta ista vada na tom istom type produktov a predchadzajuce ti vyreklamovali ......... kus za kus


potom ta druha moznost, nieco zapozicat
ides RMA dosku na s1155, tak dostanej uplne obycajnu dosku, ktra je na s1155, nie ze presne ten isty model som myslel

toto myslim vseobecne, nie len na Inte obchody a nie len na predaj HW
...
Používateľov profilový obrázok
AmOK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1291
Dátum registrácie: Ut 25. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Brusel: vratenie tovaru do 14 dni

Príspevok od používateľa AmOK »

GABO napísal:AmOK: pozor ja som nepísal, že som nespokojný napr:....
Od koho si tie ASUS nakupoval a kde si to dával servisovať?
Sorry Gabo, od 17.06. mi neprisiel jediny mail o novom prispevku v ziadnej teme, skusim este ten Gmail namiesto Azetu a potom uz neviem. Roky to fungovalo. :(

Vacsinu veci od Asusu som mal z Asbisu a Agemu na kamosovu firmu a servisovali to oni, teda VO, nie ja. Ja som sa s Asusackymi servisakmi v zivote nestretol, len som si na reklamacnom protokole cital ich vyjadrenia a "opravy". Inac ani som nereagoval na tvoj prispevok, len na Eddwardovu spokojnost s Asus servisom, zial ja mam uplne opacnu skusenost.
Tych reklamacii nebolo vela, ale ked bola, tak vzdy problem a to som neni nejaky kazisvet, k HW sa spravam dost ohladuplne. Holt asi smola.
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Brusel: vratenie tovaru do 14 dni

Príspevok od používateľa GABO »

Malo by to už byť vyladené :) tak snáď.

Ono presne ako som písal, že dosť záleží aj na tom, ktorý VO posiela do servisu a či vôbec posiela ... fakt je, že tých RMA bolo z ASUSu dosť, trvali dlhšie, ale stále kladne k spokojnosti, reklamovali / opravili aj to čo by už mohli odmietnuť a stále to bolo tak, že zákazníkovi sme stihli dodať vec novú / opravenú / vymenenú min. 4 dní pred koncom RMA doby.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: Brusel: vratenie tovaru do 14 dni

Príspevok od používateľa zachary »

PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Brusel: vratenie tovaru do 14 dni

Príspevok od používateľa HellAngel »

no a je tu presno co sme vraveli, a to este ked bude moznost na 14 tak sa da uz ist s tym aj na dovolenku.
Na druhej strane oni spriavia zakon alebo v takom nemecku sa dokazu spravat kultivovanejsie a nerataju ze slovac bude taka vychcana ze budu s tymto rujnovat eshopy. OMG
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Debata o všetkom"