Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa faugusztin »

Používateľov profilový obrázok
Mirdis
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 2017
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Ľubovňa/Prešov

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa Mirdis »

Shiro: Ano, suhlasim co si napisal, ale kazdy to inak berie. Kto chce tak nech smuti, kto nechce nech vyjadri svoj nazor ako ty, ale slusne. Ved predsa nebudeme si z toho robit srandu.
NTB1:MacBook Pro (13-inch, 2014, 2,5 GHz Dual-Core Intel Core i5, 8 GB RAM)
NTB2:MacBook Pro (13-inch, 2018, 2,7 GHz Quad-Core Intel Core i7,16 GB RAM)
NTB3:MacBook Pro (13-inch, 2020, Apple M1,16 GB RAM)
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Čierny humor je tu stále, ak si ľudia môžu robiť srandu napr. z Devínskeho masakru, tak prečo nie z tohto? ( to len tak na zamyslenie ).

Mňa tiež na začiatku dostala správa o Demitrovi, ale ľudia mi to znechutili, kopírujú samé somariny na FB a pod., všade sa o tom píše, proste mi to už lezie na nervy, prečítam si na nemenovanej stránke, že aké sú noviny vo svete, no dočítam sa n článkov o Demitrovi, potom, že ženu pri močení napadol medveď a o týpkovi, ktorý sa snažil s pištoľou zostreliť UFO.
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa FEAR »

toto je este relativne slabe meritko .. amici to beru vo vecsej mierke ... cca 3000 obeti (11 september) a achmed na seba nenechal dlho cakat .. :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Mirdis napísal:Hmm dufal som, ze aspon jeden hokejista prezije.

Mučo Mačo: tym komentarom si chcel poukazat na svoju inteligenciu? Podarilo sa ti to. Myslim, ze k tomu netreba nic viac povedat a kazdy si z toho urobi zaver. Ked nemas ziadnu uctu, tak poprosim ta, zdrz sa takychto komentarov. Dik
tu nejde o uctu(lepsie povedane slepu stadovitu uctu)..tu ide ze na to mam tiez nazor..a to ze sa ti nepaci, preto ze je opacny je nie moj problem
Používateľov profilový obrázok
Mirdis
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 2017
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Ľubovňa/Prešov

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa Mirdis »

Nejde o to, ze sa mi nepaci. Pokial ten komentar co si napisal mal vyjadrit tvoj nazor tak ok, beriem to.
NTB1:MacBook Pro (13-inch, 2014, 2,5 GHz Dual-Core Intel Core i5, 8 GB RAM)
NTB2:MacBook Pro (13-inch, 2018, 2,7 GHz Quad-Core Intel Core i7,16 GB RAM)
NTB3:MacBook Pro (13-inch, 2020, Apple M1,16 GB RAM)
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa FEAR »

Mne to svojim sposobom ide tiez uz na nervy .. dost aj z hladiska toho ze mi je to luto a ked uz konecne ako tak clovek na to nemysli tak staci dakde otvorit web a zas... v tomto priapade dobre plati co oko nevidi srdce neboli .. co sa tyka FB tak to je totalny hnoj :( :facepalm: to ozaj neskutocne nieco ... ani hlbdsie nerozoberam .. ano kliknem ako idiot na like ze sa mi paci ze zomrelo 43 ludi ci Demitra no na hlavu takto mu ukazeme ako nam je to luto ze spravim e 1 000 000 like-ov

a co ma uz totalne vie doslova az VYTOCIT je toto tu

Obrázok

vobec tu nechem este na to vsetko zaviest debatu nabozensku !! .. ja v tichosti beriem ostatnych ak veria neriesim to ale cakam ze ostatny budu respektovat aj moj pohlad ! nu ale tu ma to vytocilo ... neviem o com by sa somnou chcel rozpravat ale silno predpokladam zeby to skoncilo mojou topankov v jeho zadku ..
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7123
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa gammaray »

LOCK
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit

Návrat na "Debata o všetkom"