Windows 8 v stave RTM

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Windows 8 v stave RTM

Príspevok od používateľa Sky »

k tomu vypnutiu, vo W7 to mas na 2 kliky, "skratku" v ponuke start nemusis mat len Logout, ale mozes mat priamo Shutdown
Obrázok
No nic to nemeni na tom, ze ludia su lenivy uz len aj klikat :D Podla mna ide len o silu zvyku, W8 som skual no upgradeovat sa nechystam.
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Windows 8 v stave RTM

Príspevok od používateľa dexterav »

mne sa z nejakého dôvodu javí lepší upgrade ako čistá inštalácia, ktorá je taká nejaká váhavá
po upgrade všetko fičí ako má, sem tam nejaký prg zablokuje, ale tak 95% ostane v pôvodnom stave a nič netreba nejak riešiť
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
Curd3x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 394
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2012, 16:59
Bydlisko: Pravy Breh Dunaja (Petrzalka)

Re: Windows 8 v stave RTM

Príspevok od používateľa Curd3x »

Hosi mam jednu otazocku k instalaciu sice plnej verzie ale je to taky detail iba.
Pri instalacii som sa dostal az k bodu kde som vytvoril novu particiu na SSD system si automaticky zobral tusim 380mb to mi je jasne...Nasledne mam 1TB HDD kde osm vytvoril particiu neviem kolko to bolo dajme tomu ze 920GB a po sformotovani (rychly format)cez instalacne prostredie Windows 8 mi zobralo opat nejake GB to iste sa stalo aj s mojim 2 TB,nuz ked HDD sformatujem cez prostredie windows tak maju viac gb a system si nic neberie,viete mi to niekto vysvetlit preco?,

dakujem
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Windows 8 v stave RTM

Príspevok od používateľa Snake »

lebo ju nemá kde vytvoriť, je blbosť nenechať si ju vytvoriť.





.
Používateľov profilový obrázok
Curd3x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 394
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2012, 16:59
Bydlisko: Pravy Breh Dunaja (Petrzalka)

Re: Windows 8 v stave RTM

Príspevok od používateľa Curd3x »

Snake: mam este jednu otazocku,pri instalacii ked vytvarim na SSD particiu vytvori mi 380mega nuz mam ten zostatok dat dalej sformatovat ci nasledne dat iba ,,dalej,, bez formatu a system si to urobi sam?dik

Inak je jedno ci to sformatujem tie ostatne HDD vo windowse priamo alebo pocas instalacie?

Návrat na "Operačné Systémy"