Mafia 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa glirpi »

:) skor som myslel, ze gta4 je podla mna hra rozmanitejsia a ponuka omnoho viac ako mafia2. neviem pri kolkych % konci gta4 ale tiez to nie je 100%. pocitaju sa do toho aj vedlajsie misie .. zbieranie holubov a tak .. nemozem zabudnut ze v gta4 si mozes ist zasantit na vrtulniku, motorkach, clnoch, ist do baru si zahrat biliard, kolky, hracie automaty .. ist kupit rozne haby do viacerych obchodov, chodit na net a cekovat zakazky na kradnutie aut a moto, chodit z priatelkov a priatelmi po baroch, predstavneniach.

je toho proste viacej ked ti nejde iba priamocoaro prejst hru podla scenara a chces sa sem tam vytrhnut z deja a robit ine veci ..

skor ma na hrach zaujima ich celkova hratelnost a inak nepodstatne moznosti hry, miesto grafiky, physx, lesknucich a lietajucich habov, papula co sa otvara podla slabik a pod. (vsetko toto je len omacka) preto aj neskutocne rad hravam hidden & dangerous este v dnesnej dobe ;)
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa Lithil »

Áno, máš v niečom pravdu, ale ak ti môžem povedať, tak 100 ľudí 100 chutí. Teraz vyšla Mafia II po ôsmych, či koľko rokoch, a má pekné efekty ako si spomínal oblečenie, mimika tváre a podobne, no nadávate na dej. Zase keby vyšla s perfektným dejom a hrateľnosťou tak zase nadávate, že tam niesú tie pekné efekty a nehovor, že nie pretože to tak je skoro u každej novej hry :) . A GTA IV ? Áno, máš tam voľnosť, môžeš vyskúšať množstvo vecí v celom meste, ale zabudol si na také veci ako je optimalizácia a dej ktoré sú o :shit: :)

btw.: S tým H&D máš pravdu ;)
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa glirpi »

nj .. mozem s tebou iba suhlasit ;)
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
Používateľov profilový obrázok
Vior95
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 368
Dátum registrácie: Št 17. Dec, 2009, 14:28
Bydlisko: Piešťany/Praha

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa Vior95 »

Tiez sa pridavam k nazoru ze mafia 2 je lepsia ako gta Iv tam ma nic k tomu pribehu neviaze a v mafii 2 som aspon trocha chceel vediet "ze co bude dalej" - a to je to kuzlo mafie ktore bolo v jedntoke obrovske :) ... v dvojke je to uz priemer...
MB GIGABYTE Z87X-D3H CPU Intel i5 4460 3.2 Ghz GPU AMD RX 480 8GB Nitro+ RAM Kingston 2*4GB DDR3 1600MHz CL9 HyperX Savage Series HDD Seagate 1TB HDD Barracuda ST1000DM003 PSU Oľga 500B 500W LCD Dell E228WFP 22" Potkan Razer Deathadder KB Acer 6312-K (r.v. 1994) OS Win 10/Arch Linux Sound Card Asus Xonar D1 Speakers SL220/2K 110w Headphones Superlux HD660 Case Cooler Master K280
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa FEAR »

nieco sa mi priplietlo na nete do cesty .. :)

mód – Costa’s Freeroam Mod, který zpřístupní, fanouškům tolik chybějící volnou jízdu! Tu totiž hra obsahuje, jen je z nepochopitelných důvodů “zamčená” a běžný hráč ji tak nemůže vidět.

Soubor "gui-main.sds" zkopírujte do adresara s hrou...\Mafia II\pc\sds_cz\gui\

Download:

Kód: Vybrať všetko

http://hotfile.com/dl/65524073/94df356/gui-main.rar.html

odskusane funguje ;)
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa Lithil »

Jj, dnes som to tiež testoval, je to funkčné, akurát na mape nieje označené nič taže budete musieť všetko hľadať a v garáži sú odstavené najlepšie kúsky áut, no asi dve tri z nich nefungujú (či to iba mne ? ).
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa hawkeye »

mne sa mafia paci, neni to GTA IV ale to som ani nikdy necakal ze bude..
ked sa k tomu niekto od zaciatku staval ze to bude ako GTA jeho chyba :) a grafika neni tip top ale podla mna je skvela
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa valistar »

yes podarilo sa mi to rozbehat na logitech rumblepad 2, az na vibracie ide vsetko fajn :) . je to vacsia sranda ako klasika klavesnica+mys.
asi na hocijaky gamepad staci stahnut http://www.filefactory.com/file/b3hdaea ... e7e3#timer - rozbalit to do priecinka kde je hra (mafia2/pc/...) a ide - tvari sa ako original xbox gamepad :) .
Používateľov profilový obrázok
jtbs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 792
Dátum registrácie: Pi 23. Okt, 2009, 19:25
Bydlisko: Žilina

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa jtbs »

povodne som cakal, ze mi skolabuje CPU, ale nie, pohodicka v benchmarku okolo 33fps

trochu mi to pripomina saboteura, uz neviem cim :)
We salute the rank, not the man!
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa Lithil »

Hrá sa to lepšie na gamepade ako na klav.+myš ? Uvažujem o kúpe gamepadu na túto a podobné hry.
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa valistar »

ja zatial neviem strielat dobre, total nezvyk. s myskou sami HS :) . ale soferuje sa fajn.
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa dexterav »

mno nakoniec sa to dá aj s klávesnicou ale tá nepodarená podpora ovládačov je hanba :furious:
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
ANONYM_a2

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

vcera som to dohral a uprimne povedane minimalne mam z toho zmiesane pocity...najradsej by som dal facku cloveku /aj viacerym/ ktory su zodpovedny za osekanie moznosti a deju kolko len mohli....ked sa na to logicky pozrem, tak sa môzem s cistim svedomim spitat: Preco tam nieje nadzemka, taxiky nefunguju, autobusy jazdia ale nie su v nich ludia, kde je metro atd?
Preco zrusili zaujimave misie, ako tu ktora bola uz ani neviem na akej vystave prezentovana...co trebalo znicit sportiaky v garazi?
Preco zrusili system budovania respektu a moznosti sa rozhodovat spolu s 4 rôznymi koncami?
Preco tam nie je oficialne volna jazda, to fakt chcu dat aj toto ako DLC?
Preco odstranili zbrane na blizko?
Preco sa na kabrioteloch neda zatahovat strecha ako to avizovali?

a takto by sa dalo pokracovat este pekne dlho...ANO hra je to fajn, tak na 8.5/10, lenze to je MAFIA...preco k*rva nedali na rady Dana Vavru ale zhovadili perfektnu hru?...sa mu ani necudujem, ze odisiel, keby mne niekto nicil moje dielo a ja s tym nic nemôzem robit, tak tiez odidem aby mi potom hraci nepripisovali zodpovednost za priemerny pribeh.

Prosto a jasne zasrany amici nevyuzili potencial hry, upravili scenar tak, ze hra stratila mnoho co mohla mat a to len kvôli tomu, ze sa do toho zacalo asi s*at aj 2K a nenechali volne ruky byvalim Ilusion Softworks....samozrejme, druha vec je, ze nebyt 2K mozno by sme Mafiu 2 este stale nehrali, lebo by neboli peniaze na vyvoj....kto vie...ale jedno je iste, to co som od tej hry cakal mi naplnila na 65%...sorry, ale mistr tesar sa tento krat utnul mnoho krat :(
drahomir
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Pi 08. Jan, 2010, 23:55
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa drahomir »

Lithil napísal:Hrá sa to lepšie na gamepade ako na klav.+myš ? Uvažujem o kúpe gamepadu na túto a podobné hry.
valistar napísal:ja zatial neviem strielat dobre, total nezvyk. s myskou sami HS :) . ale soferuje sa fajn.
V tejto hre je mierenie na gamepade nejake divne, tiez som si na to este nezvykol ako valistar. Ale inak sa to hra lepsie na gamepade ako na kombe klavesnica a mys. Mozno staci sa trosku pohrat s podporou pri miereni.
Používateľov profilový obrázok
pakito
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 93
Dátum registrácie: Ne 30. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica - Podlavice

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa pakito »

chcel by som poprosit o radu, ked sa snazim spustit Mafiu 2, tak sa nic nedeje, proste vobec nereaguje, skusil som preinstalovat windows, pokusil som sa naistalovat aj nove ovladace grafiky, ale to sa mi nepodarilo, instalacia zlyhala

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2,70 GHz
Nvidia GeForce 9600 GT
4GB RAM
Win 7 (64bit)
Sloboda znamená zodpovednosť

Návrat na "Hry a problémy s nimi"