Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

Ja neviem co vy mate vsetci s tymi sniperkami....ja si dam na SVDcko 4x optiku a viem nahrat pekne skore, ale uznavam ze C4 mu mohli nechat a to s tymi tankmi tiez, ale nikto mi nevezme ze snipre su slabe ked je plno idiotov co si lahnu do chodby, na ulicu a neviem kde este a davaju ma na supu s SV98 pri 100% healthe...tak nech mi nikto nevravi ze su slabe....nema tu zmysel rozoberat nedostatky hry...treba ju hrat taku aku nam ju naservirovali a hotovo...dam ruku do ohna za to ze clovek co pride na forum si zanadavat a opise tu kopec nedostatkov sa ihned po odoslani postu pripaja do hry takze chlapi najprv sebakritika....ak sa mi nieco nepaci tak to nehram alebo drzim ventil a som ticho a cakam ako sa to vyvynie zo strany developerov....je tu takmer 300stran bordelu a z toho takmer 30 stran pouzitelnych info a to mozno prehanam....sa musim priznat ze mi je uz z toho zle ked to tu citam niekedy
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

Taktiež aj s EOD botom. Trtkal som tým do tanku asi 5 sec. a vehicle disabled :D
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06
Používateľov profilový obrázok
Dazar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 274
Dátum registrácie: Ne 19. Sep, 2010, 21:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Dazar »

Ferdie napísal:nemyslím si že je v pohode, keď niekoho trafíš do hrude alebo krku s najsilnejšou snipou v hre a zoberie mu to 66 života a ešte ťa stihne aj zabiť, ale ako myslíš....

ohľadom toho patchu: po každom patchi sa niečo vylepší, ale zároveň sa niečo aj poserie: naposledy server disconnected () - to predtým nebolo... takisto si nemyslím, že pri tom obrovskom množstve chýb a bugov sa ich podarí opraviť všetky - som zvedavý ako to dopadne

v skratke: nepáči sa mi táto doba, keď je každá hra po vydaní akýsi nedorobený polotovar, ktorý sa potom snažia rok fixovať...
To je fakt ale spomen si na BC2 ak si to hral. Spomen si v akom stave to vyslo von a po nejakej dobe z toho vznikla bezchybna dokonala FPS vojnova strielacka (aspon pre mna)...
Tym chcem len povedat ze skor ci neskor mozeme ocakavat ze drviva vecina chyb v BF3 bude prec ako to bolo aj v predchadzajucich dieloch. Staci pockat zatial je asi naozaj zbytocne nadavat na tu hru a tak ci tak musite uznat ze aj takto je to hratelne :-)
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7 860 2.8ghz
GPU: NVIDIA GTX580 Gigabyte GV-N580UD-15I
RAM: Corsair Dominator 8gb (2x4gb kit)
MB: Asus Maximus iii gene
Zdroj: Corsair tx650w
HDD: WD 1TB SATA2 + WD 750gb SATA3
Sound card: on board
Audio: Roccat Kave 5.1
Win: windows 7 64-bit Home premium
Case: MaxCube AMORIS 6010 case + 2 x NOCTUA NF-S12B FLX
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

tak jasne, že je to hrateľné, akurát neviem prečo by si nemohol tú hru kritizovať keď si za ňu raz dal peniaze - keby nie je kritika tak by neboli žiadne patche a hry by sme mohli hádzať do koša
Používateľov profilový obrázok
Dazar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 274
Dátum registrácie: Ne 19. Sep, 2010, 21:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Dazar »

Ale ja nezakazujem kritiku. Ale vies, na co ludia stale pisu v diskusnych forach o tom ake to je zle namiesto toho aby si otvorili podporu BF3 a tam napisal co je zle. Nemas pocit ze prave to by malo trosku duchaplnejsiu myslienku? :) Tie patche nevznikaju na podkladoch co si piseme napr prave teraz my ale na tom co ludia napisu priamo im. A aj ja som jeden s tych co im pise priamo. Vzdy ked najdem nejaku chybu napisem to bez nadavok bez vsetkeho len im oznamim co treba opravit. A vdaka tomu vznikol napr takyto zoznam: http://www.battlefield-3.cz/zname-probl ... e-pracuji/
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7 860 2.8ghz
GPU: NVIDIA GTX580 Gigabyte GV-N580UD-15I
RAM: Corsair Dominator 8gb (2x4gb kit)
MB: Asus Maximus iii gene
Zdroj: Corsair tx650w
HDD: WD 1TB SATA2 + WD 750gb SATA3
Sound card: on board
Audio: Roccat Kave 5.1
Win: windows 7 64-bit Home premium
Case: MaxCube AMORIS 6010 case + 2 x NOCTUA NF-S12B FLX
Používateľov profilový obrázok
Pini
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 623
Dátum registrácie: St 17. Aug, 2011, 20:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Pini »

niekto tu pisal ze ak ma niekto napr bf3 orig a ma v pc ine hry od EA - neoriginaly :D ( napr. nfs run ) tak je to problem ci to nevadi :laugh:
Spoiler: ukázať
MB:ASROCK B450m Pro4 ,CPU: Ryzen 5600X VGA:Asus Dual 2080Super , RAM:Patriot 2x8gb 3000Mhz , ZDROJ: Seasonic G-550 CASE: NZXT h500 HDD : Seagate 2TB, SSD:Samsung 960 evo 250 gb SSD2:Kingston a400 480gb Mys: Logitech g305 , steelseries Quick Klavesnica: Logitech G11 Monitor: Dell S2721DGFA
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

hehe ano, takisto ste citali ten clanok, ze ked dostanete ban na fore, tak dostanete ban na vsetky hry od EA :facepalm: najdem ten clanok, potom hodim sem...
Používateľov profilový obrázok
Pini
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 623
Dátum registrácie: St 17. Aug, 2011, 20:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Pini »

tak to mam problem potom :cool:
Spoiler: ukázať
MB:ASROCK B450m Pro4 ,CPU: Ryzen 5600X VGA:Asus Dual 2080Super , RAM:Patriot 2x8gb 3000Mhz , ZDROJ: Seasonic G-550 CASE: NZXT h500 HDD : Seagate 2TB, SSD:Samsung 960 evo 250 gb SSD2:Kingston a400 480gb Mys: Logitech g305 , steelseries Quick Klavesnica: Logitech G11 Monitor: Dell S2721DGFA
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

http://www.eurogamer.cz/articles/po-ban ... pujdou-hry

Po banu na EA fórech vám nepůjdou hry

to je ono, takze bacha na jazyk :D
Používateľov profilový obrázok
Pini
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 623
Dátum registrácie: St 17. Aug, 2011, 20:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Pini »

takze predat co najviac kusov zabugovanej hry, nechad ludi nech nadavaju na fore a nasledne ban yahooo :cool: , EA to ma premyslene xD..
Spoiler: ukázať
MB:ASROCK B450m Pro4 ,CPU: Ryzen 5600X VGA:Asus Dual 2080Super , RAM:Patriot 2x8gb 3000Mhz , ZDROJ: Seasonic G-550 CASE: NZXT h500 HDD : Seagate 2TB, SSD:Samsung 960 evo 250 gb SSD2:Kingston a400 480gb Mys: Logitech g305 , steelseries Quick Klavesnica: Logitech G11 Monitor: Dell S2721DGFA
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

Zdravim osadenstvo BF3. Nejako nam stagnuje ucast na serveri SK Pretaktovanie.sk. Prisla mi akurat faktura na vyplatenie dalsieho mesiaca a dost vaham ci to vyplatim alebo nie lebo posledne dni tam akosi nie je ludi. Zazil/i sme tam zopar fakt dobrych vecerov a bol by som velmi rad keby tomu tak bolo aj nadalej no nejako sa nedari a realita je inde. Dost rozmyslam nad tym ze sa na to vykaslem, tak ako to urobili chlapci z SBC. Ak mam dobre info tak oni s tym tiez sekli. Ak nie tak sa ospravedlnujem za klamne info. Chcem poukazat na to...ak sa dobre pamatate este pred oficialnym releasom tu tolko ludi chcelo aby sa vytvoril nejaky server tak som sa chytil iniciativy no ale ako stale to ostalo iba pri slovach. Cest vynimkam a vopred chcem podakovat ludom ktory prispeli k zivotu servra ci uz financne alebo pri plneni servra ludmi a hrani na nom. Preto by som sa rad opytal na vas nazor s otazkou ci v tom pokracovat, ale ruku na srdce a odpovedajte uprimne, aby to opat neostalo len pri sluboch a realita bude opat taka aka je. Myslite si ze ma cenu v tom pokracovat?
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

treba sa zamysliet .. je to jedina moznost ako si mozme urcit pravidla a ako tak dostat z hry co najviac ako chceme .. inde sa treba bohuzial prisposobit ...
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

Ano pisal som na zaciatku, ze nemam problem prispiet nejakou ciastkou na chod servera...Ale je tu problem...mna proste nebavi hrat normalne, hravam iba HC...Nezucastnoval som sa hier na serveri nakolko sa HC nehralo, cize som ani nevidel dovod prispievat...
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

Problem je v tom ze server moze bezat iba v jednom mode sucasne. Bohuzial este nie su pluginy, ktore by automatizovali striedanie modov ako hardcore, normla, infantry a pod. Vzdy je potrebny zasah admina aby sa mod zmenil, ale da sa urobit aj to ze jeden den bude server HC a druhy den Normal mod na striedacku len to chce potom tam aj dostat ludi. Prehodit rucne mod je otazkou jedneho kliku myskou ale dostat tam osadenstvo je problem druhy a trochu vacsi. Vies ono nie je problem to spravovat ale naco ak tam nie su ludia. Ako som vravel bolo zopar skvelych vecerov ked sme si pekne zahrali no bolo ich len zopar.
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

sbc sekli scim? dufam ze nie s bf3 :)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"