Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »



:D :D :D
Armi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: St 21. Okt, 2009, 15:25

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Armi »

Mučo Mačo napísal:
Armi napísal:keby sa tu nasli nejaky odbornici :) od startu BF3 a vlastne aj pocas bety ale vyraznejsie to bolo od livu, riesim zahadu so sekanim hry, je to dost zvlastne lebo raz ide hra krasne plynule aj na 40-50 fps - tzn zostava s hrou nema problem, a inokedy sice fps je take iste, ale hra nieje plynula ale neprijemne seka, porovnal by som to ku takemu zasekavaniu sa mysky proste otacam sa ale pocas otacania sa to zastavy na polsekundu a ak pri tom bezim tak sa aj postava zasekne a potom zase pokracuje a takto to robi velmi casto asi len s 2 sekundovym odstupom, takze si asi viete predstavit hratelnost. Napr v stihacke to je ine, tam sa to prejavuje tak ze stihacka sa neustale natriasa akoby domna nieco narazalo takze je tiez nemozne nieco zamierit. Zahadou mi je, ze vecer napr od 19-20 hodin to je uz plynule SKORO vkuse, az do nasledujuceho dna... A tak isto zalezi aj na mape, taka grand bazar mi nesla snad nikdy dobre a mal som tam spominany problem. Ani ked dam rozlisenie 640x480 vobec nijak nepomoze.
opisujes klasicke lagovanie sposobene zlym internetovym spojenim
hm tak to by bolo dost zvlastne, este v ziadnej hre som nemal problem s lagovanim, mam 2mbit to by snad nemalo mat taky problem nie? Nedalo by sa to nejak otestovat?
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

Obcas sa to stava aj mne....vlastne ten moj "super" UPC internet mi dovoluje hrat iba asi do 17:00-18:00 a potom je to asi do desiatej nehratelne kvoli lagom podobnym tym tvojim...vacsinov to aj tak chvilu laguje a potom vyhodi z hry....To iste mi robi aj pri stahovani v urcitych hodinach(+- tych istych) a UPC to odmieta riesit(obcas sa mi to stava aj mimo tychto hodin aj normalne na nete(vtedy ale vacsinov pomoze reset routera, stava sa to tak 2-3 krat denne)..Viac krat som im tam volal, ale vraj to je moj problem, ked to mam na routeri(WIFI), oni poskytuju zaruku na bezproblemovy chod len nato zariadenie, ktore je priamo na modeme(a to moj PC nie je) :facepalm:
Najprv som myslel, ze to je routerom(donedavna som mal taky nejaky co stal asi 20evri a bol tusim najlacnejsi v Ageme), ale teraz som kupil o dost drahsi Zyxel(35-40evri, neviem presne) a problemy su rovanke, takze to musi byt problem u nich....
Ale ten PC co je napojeny na modeme ide vcelku dobre(Vypadava len malo, tak vramci standartu, alla UPC :facepalm: )...takze mi to cele je zahadov :?:
Armi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: St 21. Okt, 2009, 15:25

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Armi »

tak to ja mam problem len a len s BFkom :/ a to mam ten isty internet uz vela rokov. Este teraz ma napadlo, doposial som si myslel ze to je chyba BFka ale ak mi to naozaj laguje tak to moze byt dalsi priznak, ide o to ze mam oneskorenie v tom kedy niekto mna zabije alebo ja zabijem inych, vzdy to ma tak pol sekundy oneskorenie, kazdy den nadavam na to ako ma zabije niekto ked ja som uz davno skovany za stenou a rany napriek tomu dostavam, alebo narazim na vojaka zomriem znicoho nic a az ked padam na zem vidim/pocujem ako zacal strielat. Ja som myslel ze to tak bude mat asi kazdy, ze vada hry, no ale nakoniec niesom tu jediny komu to robi?
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

hodinové kolo - tá hra nemala konca :D http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 187651249/ ... spoluhráči veľmi nepomohli :D
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

dnes patch: http://battlelog.battlefield.com/bf3/ne ... 415378344/

som zvedavy na tie zmeny :)
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

Naposledy upravil/-a Ferdie v Ut 22. Nov, 2011, 10:08, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

Tak pozeram ze battlelog je dole...pavdepodobne previdelna udrzba v utorok a takisto mi taha novy patch :) tak som zvedavy...velkomst je 483,7 MB takze ludia s pomalsim pripjenim maju co robit.

//Edit: tak pozeram ten change log pre patch.
Decreased the maximum damage and maximum range of the G3 and SCAR-H 7.62mm weapons.
Konecne. Pretoze iba dve zbrane ma v kuse davaju dole a to ten podrbany SCAR a F2000. Este ta 2000ka by potrebovala zoslabit.
Allow players to join empty Squads alone, thus having 1/4 squad members
Aj to vnimam ak pozitivum, ale na squad privacy su potrebny aj tak dvaja. Moze byt.
No a uvidime co vsetko dosr**i.
Naposledy upravil/-a Klaboor v Ut 22. Nov, 2011, 10:05, upravené celkom 1 krát.
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

hmm u mňa to má veľkosť až 772 MB :D

edit: to sa teším aj ja, že čo všetko sa zase poserie s tým patchom... inak to oslabenie scaru chválim
Naposledy upravil/-a Ferdie v Ut 22. Nov, 2011, 10:08, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
sensilux
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut 05. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Sobrance

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa sensilux »

po aplikovani patchu nejde spustit battlelog, som zvedavy kedy sa to spusti...myslel som si ze pred robotkou este stihnem dat nejake to kolo :D

F2000 je nejako velmi silna, od kedy ju mam tak idem hore velmi rychlo...
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

no ona je silná ako všetky assault zbrane, akurát má vysokú rýchlosť streľby, preto dáva tak rýchlo :)
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

update dany, pociatatocny pad je tam stale :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

kto my vysvetly co je toto za reason na poloprazndom servery, ma u mna pivo :D

Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Making Room for Members
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

ja sa pre zmenu ani vôbec nepripojím na server... úžasný patch, thx dice :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
tusom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 259
Dátum registrácie: Ut 26. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa tusom »

takze mna po update sice do hry pripoji, ale mam len ciernu obrazovku a pocujem len zvuky v pozadi

pisal som na live chat a chlapik mi odpisal:

Jessie: There is another update coming out as we speak actually.
Jessie: It will be done and ready for customers in about 30 minutes.

tak som zvedavy...
"There’s a troll within every man that stirs when you put a keyboard in his hand"

Návrat na "Hry a problémy s nimi"