Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5492
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Tak sneh to bol dost neprijemny, mokry. To vie zaskocit. Ak by bolo raz tolko prasanu tak lepsie by to slo :D

Inak co som sledoval, tak dost ludi na parkovisku by si usetrilo pracu a cas keby vyplo ASR a kusok to preplynovalo.


Clarksonove "I belie in speed and power" v mokrom snehu funguje lepsie ako citlive presmykovanie na jednotke.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

ja som siel do bily vecer a jedine moje fobia a karoq neboli odhrnute. :D neviem kde dnes kazdeho tak tarhalo ist. ale mate chodniky posypane?u nas som miestami nevedel co cesta a co chodnik
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5492
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Nie su vobec. Dokonca este bager co odhrnul parkovisko spravil na chodnik 2m kopu


Ale aspon vyskusam nove timberlandy :D
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10031
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

Odhrnute aj posypane. A pred domom metrova kopa snehu. Nechcel som do toho ladu narazit autom lebo by to bola havaria. :D

Inac cesty na vychode celkom tragedia. Vtipy o cestaroch su celkom legitimne. Niekde prvykrat odhrnute naobed, niekde vobec.. Asi cakaju na pondelkove rano. A uz podvecer tie kopy snehu zacali solidne zamrzat, takze ides 40 a v aute pocit ako ked zijdes z asfaltky. Mimo kolaji s autom hadze meter do stran. :D
.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

a stale ziaden sused mi neocistil fobiu a ani karoq. nikomu sa nechce hrat so snehom :D. tiez ma napadlo ze mesto nebude platit predsa nedelu cestarov preplatky.nech sa ludia aj pozabijaju kluddne.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Tak u nas nejaka stara A8 ostala na bruchu, takze ja som sa auto dodnes nepokusal vyhrabat. Impreza sla jak tank ale tam je tiez obrovsky limit svetla vyska.
Toto keby napadlo v BA mozu uzavriet mesto zavorami :D
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Gumkac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1976
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2012, 17:01
Bydlisko: bratislava - DL

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Gumkac »

akoze no hate, ale aj take uz v BA bolo :D (januar 2015 tusim)

niet nad krajsi den ako ked cestari vstanu neskor ako ludia iduci do prace :D Ale su situacie, ako vtedy v BA, ked to proste sypalo intenzivne akurat v tom rannom case
Intel i5 13600K + Noctua NH-D14 | ASUS TUF Z690 | ASUS TUF RTX 3070 Ti O8G | 32GB 3600Mhz Kingston | Corsair HX750i | Samsung 980 pro 1TB + 970 evo plus 1TB
LG UltraGear 27GP850-B / Dell U3417W | Logitech G700s + Devis Control | Logitech G915 Tactile
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2236
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Celkom zaujimavy pohlad do pomerne kratkej historie Pagani.

When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5492
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »



A dalo sa v pohode aj predokolkou :D Sice pri tom druhom parkovani som myslel ze uz budem volat posily nech pridu tlacit, ale nakoniec sa to dalo postupne rozhojdat bez ASR :D

Tak ci tak to asi chce polnu lopatku prihodit.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

pri yom cuvani si vsak skontriloval ci nemas sneh vo vyfuku
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5492
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Nevidim jediny dovod preco by som to robil. Aj keby si ho do toho vyfuku rukou naladoval cele vedro, tak jednak by ho to proste vyfuklo von a podruhe by sa hned roztopil
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tak
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Predokolky su cista uzkost v tomto pocasi. Keby sme mali tuhsie zimy, tak by som zvazoval minimalne nieco haldexoidne na daily...kludne s celorockami.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5492
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Akoze neviem kadial si jazdil, ale za posledne 2dni som s predokolkou vysiel vsade a zo vsadial. Aj po nasnezenej dialnici o 7 rano sa dalo ist 130-140(ak to zrovna neblokoval niekto iduci 80)

Regulerne ak chcel clovek smykat, tak sa musel snazit a tak ako na videu auto surovo pichnut do nedotknuteho snehu.

A to som vramci nedele a pondelka spravil asi 200km. Vratane nedele rano

Akoze 4x4 a zakruty bokom by bola vacsia sranda. Ale uzkostou sa to nazvat nedalo.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Tak ono nie je kuzlo ist po zasnezenej dialnici, to som aj so swiftom predbiehal odhrnace. Ale po dialnici do KE sli v nedelu oba pruhy 50km/h. Druzstevna -budimir neprejazdna ani so 4x4 a mojou svetlou vyskou, na miernych kopcekoch v meste predokolky koncili, pri venceni psa som sa na tom celkom bavil ako sa ludia snazia carovat s FWD a hybu sa akurat dozadu :) Vcera nejake zapadnute BMW pri futbalovej arene, pani co sa sice na parkovacie miesto dostala ale z neho uz nie, auta, co sa nevedeli na kasi a utlacenom snehu udrzat v pruhu, pohnut v kopci zo semaforov atd. atd.
O nejakej jazde mimo mesto sa smer folkmar sa ani nemusime bavit, to mozes ist 100km 3 hodiny....
A cersenicka, bez lopaty by som s FWD nevysiel ani z parkovacieho miesta. Tieto uzkostlive stavy proste so 4x4 neriesis kym mas dobru svetlu vysku.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"