Mafia 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa valistar »

Bumpy_SK napísal:btw zaco isiel do vezenia? volaco s gas station spominal ten bambulak, to za tie listky na benzin?
ano, jeden z tych pumparov ho vraj bonzol... btw preco to hras v eng ked nevies dobre anglicky? :)
Bumpy_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2490
Dátum registrácie: Ne 14. Feb, 2010, 11:06
Bydlisko: Praha

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa Bumpy_SK »

co ja viem, vacsinu rozumiem a to mi staci :red:
| Intel Core i5-2500K @ 4,5GHz + NOCTUA NH-D14 | ASUS P8P67 | 2x4GB Kingston 1333 CL9 | ZOTAC 1060 6GB | Samsung 850 250GB | SeaSonic X-560 | Fractal Design Define R3 BlackPearl | BenQ BL2420PT | Lenovo Explorer | ZOWIE EC1-A | TAITO | SideWinder X4 | Playseat Challenge | Logitech DFGT |
MBP 13" A1502
Používateľov profilový obrázok
pakito
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 93
Dátum registrácie: Ne 30. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica - Podlavice

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa pakito »

Assassin napísal:hehehe vtipny chalan, preinstaloval win :cool:
instalacia zlyhala, no mne sa to javy ako warez verzia bo instalacia no problem pokial je origos, urcite mas nejaky nepodareny rusky klon a podobne :)
skus priblizit problem, vyhadzuje nejaku chybovu hlasku pri instalacii alebo sa naistaluje a nejde spustit?
verzia ovladacov pre physX musi byt posledna vydana inak nepojde spustit, ja som mal problem s tym pri deme, musel som rucne aktualizovat bo automaticky sa im nechcelo....
hra sa nainstaluje a nejde spustit, pri rucnej instalacii ovladacov sa nenainstaluju, hra na inom PC slape
Sloboda znamená zodpovednosť
Používateľov profilový obrázok
Assassin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2365
Dátum registrácie: St 08. Okt, 2008, 15:32
Bydlisko: Blawa-okolie

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa Assassin »

v tom pripade bude problem iba s physX ovladacmi, mne to tiez neslo ale po par pokusoch som ich nainstaloval a hra sa spustila, btw vyhadzovalo to pred tym hlasku chybovu a nejakom chybnom subore ci co, nepametam presne...
Mobo: Gigabyte P55A UD3,CPU: Intel Core i5 750(3.6GHz)+AC Freezer 13,GPU: MSI GTX560Ti HAWK (950/1900/2100 MHz@1025mV),RAM: 8GB Zeppelin CL9 DDR3 1440MHz,SSD: Crucial C300 64GB, HDD: Samsung 1TB SATA2,PSU: Gigabyte ODIN 550W,LCD: iiyama X2377HDS ,CASE: Fractal Design R3 + 4x120mm + 1x140mm Fractal Silent FAN,HeadSet: Teac HP-11 5.1 headset,KeyBoard: Sidewinder X6, Mouse: Sidewinder system: Win 7 Ultimate (64-bit)
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa FEAR »

To ako pri instalacii orgo .. nieje mozne zvolit cielovu zlozku? :rolleyes: ci sa to nejako v steame nastavuje .. omg ..
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa dexterav »

no steam všetko ukladá iba do jednej zložky
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa Lithil »

Už pri inštalácii Steamu si musíš uvedomiť kam ho nainštaluješ kedže Steam ukladá všetky hry tam kde je nainštalovaný. Je to dosť nepraktické :(
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa FEAR »

ach boze moooj ... no nic tak to budem mat na C-cku jak chmulo no..
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa Lithil »

Nieje jednoduchšie reinstall Steamu do tebou žiadanej zložky ? Či máš veľa hier už nainštalovaných cez Steam ?
twinky7
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po 30. Aug, 2010, 19:25

Mafia 2 problémy

Príspevok od používateľa twinky7 »

Chalani potrebujem pomoc. Poradte mi prosím čo mám spraviť. Keď spustím hru tak zvuk mi ide ale obraz nie čo s tým mám? Kamošovi to ide v poho a mne to nechce ísť. PC CPU:Intel Core 2 Duo 2,33Ghz, VGA: Gforce 9400GT 512Mb, RAM: 1,5GB. Poradte čo mám spraviť prosíííííím.
Naposledy upravil/-a twinky7 v Po 30. Aug, 2010, 20:30, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
mbc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 23:23
Bydlisko: Kosice

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa mbc »

(nie len) pre STEAM adresar problem -> NTFS junction point:
http://schinagl.priv.at/nt/hardlinkshel ... llext.html
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa Xenon »

No tak koniec ma veľmi nenadchol. Tak ako ostatní. Na začiatku 10/10. Ku koncu 7/10, možno aj menej.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
ANONYM_a2

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

FEAR napísal:ach boze moooj ... no nic tak to budem mat na C-cku jak chmulo no..
7; Inštalácia hier na inú časť HDD
- Ak chcete z nejakého dôvodou zmeniť miesto kam sa budú vaše hry zakúpené na Steam-e inštalovať, napríklad kvôli tomu, že vlasníte SSD disk nasledujte tento postup.

- Ak máte spusteneho Steam klienta: kliknite pravým tlačítkom myši na ikonu Steam-u v oblasti oznámení → Exit.
1. Chodte do adresára kam ste Steam klient nainštalovali, ak ste adresár pri inštalácií nemenili bude to v prípade 32 bitového operačného systému: C:\Program Files\Steam\, alebo v prípade 64 bitového operačného systému: C:\Program Files (x86)\Steam\.
2. Vymažte všetky súbory a priečinky okrem SteamApps a Steam.exe.
3. Vystrihnite celý priečinok Steam a prilepte ho do adresára na disku ktorý ma dostatok miesta.
4. Spustite Steam klienta, ten sa aktualizuje a každá ďalšia hra sa už bude inštalovať do tohto priečinku

...je to jeden bod z môjho FAQ-u o steam-e ktory som este doteraz nedokoncil, ale ako pozeram uz by som mal, aby nedochadzalo k nezrovnalostiam
ANONYM_a2

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

LOL, ste si vsimly aku srandu si v tej hre robia s dana vavru?.....v tej misii co ma nazov enemy of state, tak ked idete kradnut tie kluce k sejfu, tak musite ist do kanclu riaditela a tam je na stene zaveseny obrazok/tak trosku karikatura a pod nim je ze zamestanec mesiaca a na obrazku je tak trosku zhovadeny dan vavra...
Používateľov profilový obrázok
isildur
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2524
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 13:55
Bydlisko: Zilina

Re: Mafia 2

Príspevok od používateľa isildur »

no tak po dohrani musim napisat ze neni to zlé ale az teraz vidiet ako Mafia 1 predbehla svoju dobu. Velmi vela veci chyba v dvojke. Tak ako ma jednotka pritiahla do deja to sa neda porovnavat s pokracovanim. Ziadna vyvolena laska ako v jednotke - aj to mi tam chybalo. Pokracovanie mafie nie je zle ale je to IBA priemerna hra.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"