Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

otazka je co dalej. AK pride nova strana, ma dobry ekonomicky plan, tak neuspeje. Ak odmietne spolpracu, tak zrazu sa do medii zacnu dostavat iste informacie o nejakych "podlostiach" typu volavka ci co to bolo, napriklad so Sulikom a dokazali stym prekryt aj aktualne najvacsi korupcny skandal tohto statu Gorilu. A co je este horsie, ludia na to skocili. Neuveritelne. Ale co sa cudovat, smer ma podchytene media a cez tie ide pekne masirovat hlavy. Ja som velmi zvedavy na nadchadzajuce volby. Opozicia je ale bohuzial velka traposina. Stare xichty, ziadny novy vieter
NB: Asus ROG Strix G16
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7977
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa CageJ »

quicky napísal:ale voli,len sa asi za to hanbi, co je pochopitelne. lebo nikto so zdravym rozumom nemoze povedat, ze fico robi zivot lepsi pre obcanov, nikto kto aspon trosku rozumie tomu co hovori.
tak nam napises co volis ty :)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

bez problemov, ja som vzdy volil aj zatial volit budem SNS.
je to podla mojich osobnych preferencii a nejakeho "idealu strany" - a nie, nemyslim,ze by tato strana zmenila svet alebo zivotnu uroven slovenska (keby sa niekto pytal), tu si zmenime jedine svojou pracou a snahou :rolleyes:

mozte mi verit kolkokrat "zavidim" tej skupine ludi,ktorym o 15.30/16.00h skonci pracovna doba a na pracu dalsieho pracovneho dna ani nepomyslia a nic riesit nemusia.

p.s. s jergusom musim jedine suhlasit.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

sorry, opakujem este raz: smeru som v zivote hlas nedal. raz z nostalgie som dal hlas SNS, aj to preto, lebo tam robili srandu. ale bol som mlady a nezopakoval by som to. to co robil slota v SNS to je skor na svetovu hanbu, ako na to, aby im niekto dal hlas. takyto clovek nema co robit vo verejnom zivote, nie to v politike.

ja som skor zhodnotil cislami z voliet 2010 a 2012 co si myslia ludia o ficovi. ako mu stupli preferencie po zlepenci. nenapisal som, ze si to osobne myslim, ale volici ukazali co si myslia tym, o kolko hlasov viac ziskal po 2rokoch.

a nechapem, ako moze niekto vyzdvihovat SDKU alebo stare ksichty. fakt len ten, co ma nablizku ludi co dostanu pekne zakazky ak sa sdku dostane k moci. nic nove, poznam par ludi ktorym je poitika ukradnuta, ale ked boli pri moci modri, vzdy pribudli BMWcka, zatial co ked neboli, tak nebolo co do ust. Asi tolko. Nesom slepy. Vzdy su blizki ludia ktori dostanu zakazky od modrych alebo od smeru, a tym nemyslim doprastav, datalan.. Zakazky su casto aj za mensie sumy, ale o tych sa nepise lebo sa to neoplati...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

neviem ci si spominate na zakazky v BA kraji, ohladom havarijnych oprav (bez VO), kde smeraci take love zase nabalili (konkretne poznam cloveka co to vykonaval), no proste luxuuuuuuuuuuuuuuuus. a ano je zo smeru :P

felipe ked sa vyjadrujes v jednotnom cisle "priamou recou"(za seba),beriem tie pismena ako prejav tvojho nazoru,ak opakujes nazor co si pocul cital a pod ,pis to tak aby to bolo zrejme,ze to neni tvoj prejav.

to co rozoberame tu bude za kazdej vlady,za kazdej strany atd. volby tomu nepomozu,to by sa tam musela vymenit komplet cela garnitura od zakladov,co sa nikdy nestane... ale podla mna by to taktiez casom dopadlo rovnako.

ked uz kradnut tak s rozumom a nie nenasytne,ked uz robit "balicky" pre ludi, aspon sposobom ktory skutocne nieco "zmeni/pomoze" a neni iba pre efekt naivnych ludi, aj ked som zastanca toho,ze nerobit hlupe balicky (typu vlaky zadara, vianocnych 10eur pre dochodcov a pod),ale tieto financie realne pouzit,resp ich nepouzit ale napr o to znizit danove zatazenie, a ine vyhody, ktore by v suvislosti s inym mohli pomoct nastartovat ekonomiku pripadne zatazenie jednotlivca.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

lenze bohuzial, idio...ti a dem...nti z predoslych vlad /spomeniem sdku, kdh, aj most, sas, a neviem koho este/ zabezpecili aj svojim kradnutim, a idiotskymi rozhodnutiami to, ze ficovi stari masirovat svojich 40-50% volicov vlakmi zadarmo, balickami a ma vyhrate.
a kto za to moze? nie nie fico, tie predosle vlady, ktore sa mali spamatat, a nemali to dopustit. miklosove dementne reformy, ktore mobilizovali aj tych, co v 2010 volit fica sice chceli, ale NESLI lebo sa im nechcelo.

treba sa pozriet na to, kto za tuto situaciu mozu. ja nikoho nebranim, ale tento stav ze fico je pri moci tu bude este dlho. a mozu si za to strany same. miesto toho aby sa zjednotili a isli robit nieco pre ludi /ako to maju mnohe v motte/ priberaju dalsich ludi a kazdy si myslel , ze si ukroji. no my niesme nemecko, a niesme taky velky, aby si kazdy mohol mysliet, ze si zo statnych milionik dva ukroji. a kedze to robilim a krojili, takto dopadli. bohuzial, si myslim, ze fico ma dalsie 2!!! volby vyhrate na plnej ciare. kym odide ficomania, potvrva to velmi dlho. a moze si za to zlepenec, svojimi rozhodnutiami.

bohuzial, najviac je spodnej vrstvy s prijmami 300-500e (v poslednej dobe som mal tu cest byt prekvapeny, ked som zistil kolko ludi na vychode robi na TPP a ma 320eur v cistom...), a ked tym da fico cestovanie pre studentov zadarmo, zvysi mzdu o 30e, pre nich to znamena usporu aj 100e mesacne /usetria na cestovnom pre deti a pod./. inych volit nebudu lebo nepotrebuju a iny ako fico pre nich nieje. opat koho vina? nech si modra strana spytuje svedomie, lebo jej zasluhami je slovensko tam kde je. niekto z potapajucej lode usiel, a teraz sa smeje, a dava billboardy ze Beblavy pracuje pre Vas a pod.? Len esste zasran nevysvetlil, odkial zohnal miliony z jeho kauzy...
Fico nepotrebuje nic viac len dochodcov, a nizkoprijmove skupiny. Tym je jedno, ze vlaky zadarmo niesu ziadne vlaky zadarmo ale len skryty sposob financovania ZSSK, pretoze za kazdu cestu studenta zaplati stat po novom 100% ZSSK, nie 50% ako to bolo predtym (kto nevie, tak ked mal student 50%, zlavu a platil polku, druhu polku si ZSSK uctovala od statu.,. teraz si uctuje 100%, preto musi mat kazdy listok odkial kam ide.... ). Tym ludom je to ale ukradnute, lebo ked ma rodina daleko na vychode dokopy 600e v cistom, a 300-400e potrebuje len na byt a jedlo, uspora na vlaku a zvysenie platu aj o par eur im neskutocne pomoze a ich nezaujima nic ine. A cudujem sa im? Maju ist volit Miklosa, ktory chudobe v 2010-2012 vzal aj to co nemali??
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

felipe: za tuto situaciu mozu len obcania slovenskej republiky a nikto iny! nemoze za to ani smer, ani sdku, ani sns, ani kdh, ani fico, ani miklos, ani dzurinda. je demokracia a slovaci si zvolili v demokratickych volbach svojich zastupcov!
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

zo zahranicia: http://www.aktuality.sk/clanok/304627/t ... ministrov/#
greci idu dalej takmer s rovnakou vladou ako bola pred padom vlady, znova zahrali pekne divadielko a eu ich v tom este podporuje. ale paci sa mi, ze koli utecencom idu madarov ukamenovat, ale to ze greci so svojou armadou nestrazili vonkajsie hranice šengenu a pustili sem bez papierov sta tisice ludi, to je v poriadku...

z domova: http://www.aktuality.sk/clanok/304611/i ... vaju-hnev/
zeby dalsie tunelovanie statnych penazi a odrbavanie subdodavatelov?
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

cele grecke volby boli fiasko. dementik odstupil pomaly skor, jak bol zvoleny.. ihned po volbach zacal robit vsetko inak ako ludom slubil, a kedze tam asi nikoho ineho nemaju, tak si chcel dokazat, ze: sak ina moznost nieje..

a kto to zaplatil opat? tie volby zadarmo neboli.

nechapem, ako tak zadlzena krajina moze urobit volby ani ne rok po prvych. chore
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

felipe25 napísal:a kto to zaplatil opat? tie volby zadarmo neboli.
nasi sudruhovia z bruselu im na to "pozicali" :D

pamatate sa na tu aferu, kedy ta zla madarska novinarka skopla toho dobreho utecenca zo syrie, co unikal pred terorom vojny? a poznate aj pribeh ako ho spanieli prichylili a ponukli mu azyl aj s rodinou aby mohol trenovat futbalistov v spanielsku? a poznate aj pokracovanie tejto ne-happy ending story? foto tohto trenera obletelo cely svet a zrazu sa ozvali kurdi zo syrie, ze dotycny je v syrii clenom al kajdy a organizoval vyvrazdovanie kurdov v syrii a oznacili ho ako teroristu po ktorom pojdu... veru dobre ho preverili tie europske tajne sluzby, len co je pravda
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

lebo penazi maju dost, zapad ich pekne dotuje

jergus: ano to som uz cital. ako cele je to chore, ja sa len bojim aby zrazu nas tu nebola mensina
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

ak nieje alkajda tupa, a to teda nieje, ma tu uz desiatky clenov pod roznymi zamienkami, menami.
Bez odtlackov prstov sa Mustafa moze v Srbsku volat Olah, v chorvatsku Rustafa, v Rakusku opat inac. Nulova kontrola, a toto si urcite kazdy vsimol. Ze je to cesta ako preniknut do Europy cisto nepozorovane, bez dokladov a pod.

Len aby sa neposkupovali, a v jeden pekny den naraz niekde neodpalili po europe. Kym to teraz nemohli, teraz mozu. Ktovie, kde su. Vela ich nebude, ale na akesi rozvratennie europy ich bude dost. Fico potom Nemecku povie ze tu mate, mate co ste si zavolali.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

felipe: v tejto suvislosti ma napadli dva clanky, jeden som cital vcera a jeden tak pol roka dozadu. ten zo vcera mal povod v madarskej policii, ktora zaistila jedneho z "prevadzacov" a pri osobnej prehliadke u neho nasli 7 pasov, kazdy pas mal udelene viza na vstup do sengenu, kazdy bol z inej krajiny eu, v kazdom mal ine meno, ale rovnaku fotku!
druhy clanok z pred pol roka bol este horsi, francuzska tajna sluzba odhalila vo francuzsku vyrobcov ID kariet. cely problem bol v tom, ze nevyrabali falosne francuzske ID karty, ale naburavali sa do policajnych databaz a vyrabali novych obcanov francuzska s platnymi dokladmi! nikto nevie kolko takychto novych obcanov vytvorili, nikto nevie kolko za to chceli a problem je ze ich ani nedokazu v systeme identifikovat. cize chamrade je v EU nanosenej pozehnane
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7784
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

jou to som uz videl, ze sa predavali UK doklady stym, ze ta v pisu do databaz
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

Ja si normalne neviem predstavit, v dobe PC, databaz a neviem coho, ze v roku 2015 je mozne ssa dostat k funkcnemu sfalsovanemu OP. Ved napr do Britanie ked som prisiel preverovali niecom aj pravost OP /tie ciary na spodku druhej strany/. Nechapem, ako to niekto dokaze urobit aby to, bolo v systeme. To je obrovsky fail a unik. Samozrejme chapem ze to robi niekto z tych firiem co nieco pre policiu dodavaju ohladom OP, ale ako to dokaze zapisat do databazy? CO akoze danej osobe urobia aj fiktivnu historiu? Neviem no. Mozno je to doklad ktory je OK kym ho elektronicky neprejdu, a nevelmi verim ze ked ho prejdu elektronicky ze prejde. hmm, ale ta, mozne je vsetko.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro

Návrat na "Debata o všetkom"