Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Bitcoin, Litecoin atď.
Všetky informácie o kryptomenách nájdete sem
Používateľov profilový obrázok
hornik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 03. Dec, 2013, 15:13
Bydlisko: Bratislava

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa hornik »

643 napísal:tak potom mam nieco zle, pri 2gb mi neslo viac ako 8192, pri 4gb to slape na 14336 ...asi mam zlu karmu :D newa, uz to aj tak na dlho nevidim a tych 720khs na tej 280x staci ... za 5 dni 0.1BTC po exchangoch tych vytazenych altcoinov na cryptsy ...

a na co je vlastne dobre mat thredconcurency vysoku? mam vsade 8192 a ide mi na 7970, aj r9 280x okolo 730kHs.

ps: ktore coiny si doloval, ze ti to takto pekne poriesilo? ;-)
exminer :)
Používateľov profilový obrázok
643
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1210
Dátum registrácie: Št 15. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa 643 »

podla toho co bolo vysie... GDC, ELC a LKY ... momentalne idem posledne 3 dni na ELC a celkom dobre to ide :)
Používateľov profilový obrázok
hornik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 03. Dec, 2013, 15:13
Bydlisko: Bratislava

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa hornik »

643 napísal:podla toho co bolo vysie... GDC, ELC a LKY ... momentalne idem posledne 3 dni na ELC a celkom dobre to ide :)

je o ne zaujem? mna vzdy odradzalo to, ze ked som pozeral na objem predaja jednotlivych alt krypto, bol velmi nizky. jedna vec je vydolovat, ina je zamenit a tam som bol zatial skepticky
exminer :)
Používateľov profilový obrázok
643
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1210
Dátum registrácie: Št 15. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa 643 »

posielam si to rovno na cryptsy a tam si to menim na btc ak je dobry kurz, ked nie, nechavam to v danej vydolovanej mene ;)
Používateľov profilový obrázok
Kknightley
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1148
Dátum registrácie: Ut 04. Dec, 2012, 18:01
Bydlisko: BA

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa Kknightley »

Cryptsy nema veru dobré ohlasy :/ veľa ľuďom sa strácajú transakcie :X ale tak je to individuálne
Používateľov profilový obrázok
643
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1210
Dátum registrácie: Št 15. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa 643 »

zatial som si nic take nevsimol, ale mali dost vela maintenance za posledne dni, niektore coiny im vypadli z ponuky (spolu aj s creditom, co je "funny")...
Používateľov profilový obrázok
hornik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 03. Dec, 2013, 15:13
Bydlisko: Bratislava

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa hornik »

funny - si viem predstavit, ked mam nejaky kredit a zrazu pridem na site a kredit v <> :-D :-D :-D :-D
exminer :)
Používateľov profilový obrázok
stevo_k1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 173
Dátum registrácie: Po 05. Aug, 2013, 11:29
Bydlisko: Susany, Slovensko

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa stevo_k1 »

sudruhovia v Cine de facto zakazali pouzivat cryptomeny:
http://www.coindesk.com/china-bans-paym ... ces-claim/
Burzy este zostavaju legalne, takze cinania mozu pouzivat BTC legalne uz len ako investiciu. Ale ktovie dokedy.
Kto nema zaujem dlhodobejsie kryptomenu drzat najvyssi cas predavat. Tipujem, ze zajtra bude na burzach veselo. Som zvedavy, na akej hodnote sa BTC zastavi. Ak zostane nad 500 dolarmi tak bude dobre.
Používateľov profilový obrázok
hornik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 03. Dec, 2013, 15:13
Bydlisko: Bratislava

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa hornik »

stevo_k1 napísal:sudruhovia v Cine de facto zakazali pouzivat cryptomeny:
http://www.coindesk.com/china-bans-paym ... ces-claim/
Burzy este zostavaju legalne, takze cinania mozu pouzivat BTC legalne uz len ako investiciu. Ale ktovie dokedy.
Kto nema zaujem dlhodobejsie kryptomenu drzat najvyssi cas predavat. Tipujem, ze zajtra bude na burzach veselo. Som zvedavy, na akej hodnote sa BTC zastavi. Ak zostane nad 500 dolarmi tak bude dobre.
podla mna sa nic lepsie BTC nemoze stat, ako ked ju vyhlasia za zakazanu ;-)
exminer :)
Používateľov profilový obrázok
stevo_k1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 173
Dátum registrácie: Po 05. Aug, 2013, 11:29
Bydlisko: Susany, Slovensko

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa stevo_k1 »

tak ak ma do troch rokov stat 1BTC 100 000$ ako dufam, tak nemozu bitcoin firmam zakazat minimalne v USA. Nadej na take urovne dava len to, ze velke renomovane e-shopy zacnu akceptovat BTC platby. Ale po takej zlej sprave od cinanov bolo dno na mtgox len 620$, to nie je az take zle. Predal som pri 760 a teraz neviem co mam urobit. Planoval som kupovat pri 550 ale tam sa kurz nedostal. Bude este klesat, ci nebude? :? Zisla by sa mi nejaka krystalova gula, ten kurz pod 500 som moc dobre neodhadol :wallbash:
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa Asnod »

Kazda lacnejsia kupa ako si predal je dobra kupa, ak to ma ist vyssie :)
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
Používateľov profilový obrázok
stevo_k1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 173
Dátum registrácie: Po 05. Aug, 2013, 11:29
Bydlisko: Susany, Slovensko

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa stevo_k1 »

no to ano, ale toto bola sprava takeho kalibru aka je len dva tri krat do roka, a ja som na nej nic netrhol, :-( keby som nebol chamtivy a dal prikaz na kupu pri 650... Ale povzbudive je, ze pri takej sprave kurz klesol len o 20%. Kurz BTC nie je len coraz vyssi, ale aj coraz stabilnejsi
Používateľov profilový obrázok
pipo137
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6414
Dátum registrácie: Ut 08. Feb, 2011, 17:28
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa pipo137 »

Tiez som cakal ze po hentakej sprave bude ten pokles btc vyrazne vacsi a nakoniec som ostal prekvapeny, ze az tak velmi nepadol :rolleyes:

Inak, trochu sa mi podarilo vyladit vykon mojej 7870.. pri povodnych oc taktoch 1220 jadro a 1500 ram davala len okolo 290khash/s ale po vyladeni na 950 pre jadro a 1500 ram uz je to okolo 360 takze som sa na vlastnej kozi presvedcil, ako ste mi tu aj pisali, ze vysoka frekvencia ram je pri ltc (scrypt) co sa tyka vykonu skor kontraproduktivna :rolleyes:... ale stale je to dost daleko oproti hodnotam okolo 400, co sa podla tejto tabulky z tej karty daju dostat https://litecoin.info/Mining_hardware_comparison ...Asi sa este viac musim pohrat s nastaveniami TC a I :? ???
DESKTOP MB: MSI B450 Gaming Pro Carbon AC CPU: AMD Ryzen 5 5600 + Nocua NH-D14 Black RAM: Patriot Viper Steel 2x8GB @ 3600MHz 14-16-16-16-36 1T GPU: Sapphire NITRO+ Radeon RX580 8GB @ 1500/8900MHz SSD: Samsung 970 EVO 500GB + Crucial M4 256GB PSU: EVGA SuperNOVA G2 750W Case: Projekt "R4R" - Fractal Design Define R4 Monitor: Dell U2415 OS: Windows 10 Pro 64bit SK Mouse: Cyborg R.A.T. 7 Mouse Pad: A4tech Bloody B-081 Keyboard: Microsoft SideWinder X4
HTPC MB: MSI Z77 MPOWER CPU: Intel Core i7 3770K @ 4,0GHz + IHS mod + Noctua NH-D15 RAM: Crucial Ballistix Tactical LP 2x8GB @ 2000MHz 9-9-9-27 1T GPU: Intel HD4000 SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD: 5x WD Red (20TB) Sound card: Asus Xonar Essence STX TV: LG OLED65CX + Xiaomi Mi TV Box S
Smartphone: Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi MiNote Pro
Používateľov profilový obrázok
hornik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 03. Dec, 2013, 15:13
Bydlisko: Bratislava

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa hornik »

ake si mal teploty pri 1220/1500? co som pocul, tak problem byva teplota na chipe, ktora ak je moc vysoka, chip nestiha.

skusal si uz toto?
--gpu-engine 950 --gpu-memclock 1500 -I 13 -g 2 -w 256 --thread-concurrency 8192
exminer :)
Používateľov profilový obrázok
643
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1210
Dátum registrácie: Št 15. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Bitcoin mining (informácie, problémy, skúsenosti...)

Príspevok od používateľa 643 »

Návrat na "Kryptomeny"