Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1946
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa maniak »

Stefan, sak by si mal mat garanciu mobility, to si mal od nich normalne tvrdo ziadat a neodist bez vozidla.
FVE 12.45 kWp V/Z
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12345
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa HellAngel »

To som prekvapeny ze pri aute ako Karoq ti rovno nedali nahradne vozidlo. Inac naserie, dufam ze to opravia rychlo

K tym poliakom. To je presne pripad, ze tu nejde o to ake ma clovek auto, ale ako na nom ide. Ta havaria nebola ani zdaleka len o poruseni rychlosti. Hlavny faktor boli vygumovane hlavy, ktore si pomylili hlavnu cestu so zavodnou drahou. Suhlasim ale stym, takato havaria mala byt exemplarne potrestana
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4571
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Pietro sk napísal: St 28. Apr, 2021, 17:42
scream napísal: St 28. Apr, 2021, 09:41 Shiro tebe odporucam uz konecne vyliezt zo svojej ulity. Urcite si niekto s V8 camarom bude strazit otacky a tachometer, mozno v nejakom tvojom paralenom vesmire zvanom utopia. Na 400PS+ auto ti dnes staci 10K ty Mafianko :D
silne auto = predpisy prestavaju platit? :facepalm:
rad by som si precital ten § kde je to napisane.
kazdy je gangster, dokedy niekoho nezrazi. oh wait... neboli to prave rozbesnenci z pl na muscle cars co niekoho zrazili?
No mozes tu dat facepalmov aj 20, tak to je. Zaplatia pokutu a ide sa dalej, prevadzkove naklady...

Trat tu mame presne jednu cca 350km daleko z ke. Toto tazko odporucat ako riesenie.

Ta havarka poliakov je pre mna tazko pochopitelna. Ten cayene musel soferovat niekto s iq 5. Uz aj ked obiehali cez plnu, tak ferrari by sa stihlo zaradit do praveho pruhu, ten idiot na cayene ale nemal prepocitane nic, ani neviem kam chcel ist dalej...

Ono ako doba pokrocila, tak by kazdy chcel vsetko kontrolovat pokutovat a obmedzovat. Kazdemu vsetko vadi...
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1633
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa d3Xter »

je niecim karoq specialny alebo vinimocny, ze prave on ma pravo na nahradne? je to obycajna nizsia stredna trieda
na aute nezalezi, ale natom ci to vie pokryť pzp/havarijna, garancka a podobe - tu skor islo o neochotu príjmového technika robit cosi navyse
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa mirjak »

HellAngel napísal: St 28. Apr, 2021, 09:55 a ako by ste chceli kontrolovat tych bohatych? co by sme mali teraz mat vsetci danove priznanie, alebo majetkove? Treba byt zase v tomto realista.
tak prave toto maju/mali "premyslene", hliadka si rovno na mieste pozrie, kolko mas na ucte a pokutu prisposobi :D
https://ekonomika.sme.sk/c/22644560/mik ... uctov.html
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8607
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa shiro »

$$ prevedu na anonymne zahranicne ucty v danovych rajoch a na beznom budu drzat 1000e :-)
scream napísal: St 28. Apr, 2021, 21:54 Ono ako doba pokrocila, tak by kazdy chcel vsetko kontrolovat pokutovat a obmedzovat. Kazdemu vsetko vadi...
Lebo tiez je kopa ludi, ktori len hladaju, ako vydrbat so systemom. Lebo sak oni sa nebudu obmedzovat, co tam po nejakej legislative.
Tak sa netreba cudovat.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5704
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Za prve to zrusili, za druhe je to blbost, a za tretie tiez. Lebo ked mi na spinave prachy nevideli doteraz tak ani nebudu a susit ich na sk ucte tiez nikto nebude...
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

ze kebyze ma dotiahnu s odtahom ta mam narok na nahradne zadara. a ked som prisiel po svojom v nudzovom ta nemam narok. poistovnu ma nenapadlo kontaktovat. skusim
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12345
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa HellAngel »

d3Xter napísal: St 28. Apr, 2021, 21:56 je niecim karoq specialny alebo vinimocny, ze prave on ma pravo na nahradne? je to obycajna nizsia stredna trieda
na aute nezalezi, ale natom ci to vie pokryť pzp/havarijna, garancka a podobe - tu skor islo o neochotu príjmového technika robit cosi navyse
ocakaval by som tuto sluzbu pri kupeni noveho auta automaticky. Karoq sice nieje ziadna premiovka, ale ani DACIA za 14000€

Mirjak: je jasne ze kontrola uctov je blbost,. Tie ozajstne prachy nikdy na Slovensku ani neboli :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1633
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa d3Xter »

co nemas zaplatene nedostanes, resp. ked si to nepytas/nevies o tom nebudu ti to davat a uz vobec ked s tym su papierovacky na mozno 15-20 minut
si pre nich zaujimavy len ked auto kupujes...
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

pzp kooperativa ma odfajcila hned, a havarijna Generali ma odfajclia hned druha. pisal som este do PO caru mailik nech mi vysvetlia preco dostanem auto ak ma odtiahnu a preco nie ak dojdem sam v dobrej viere(a usetrim im za odtah). Idem este zas volat na skoda mobility nech mi to vysvetlia.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1633
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa d3Xter »

hlavne ze pytaju za tie poistky nekrestanske peniaze a kazdy rok viac a viac, vraj na kvoli zlepseniu sluzieb :wallbash:
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12345
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa HellAngel »

ved toto. AK sa clovek neopyda, alebo sa niecoho nedozaduje, tak o tom ani nevie. A pritom by to mala byt samozrejmost. Auto drahe, poistky tiez a este sa na teba budu divat cez prstky, ked sa nieco opytas

pacilop sa mi raz video, ako chlapik rozmlatil svoju novu X6 priamo pred BMW, prave kvoli sluzbam. No len nie kazdy si teraz mozeme ist dovolit pred predajcu rozmlatit svoje auto :D
Naposledy upravil/-a HellAngel v Št 29. Apr, 2021, 09:24, upravené celkom 1 krát.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5704
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Taj pzp musi byt samozrejme skoda sposobena inym ucastnikom.

No daj bediet, ako clovek tu pocita a predumuje ci ozaj nekupit nove auto mech ma klud a pokoj, ale.toto nie je co hladam ze vlastne nemas ziadne vyhody z mobility a zaruky...

Zaujima ma ozaj odpoved o tej odtahovke :D asi bu boli radsej keby ze s tym jazdis este mesiac v nudzovom a odtahu sa potom nevyhnes...
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5520
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

shiro napísal: Št 29. Apr, 2021, 08:02 $$ prevedu na anonymne zahranicne ucty v danovych rajoch a na beznom budu drzat 1000e :-)
tvle :D

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"