Formula 1 všetko sem

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

2015

Mclaren
3
13%
Mercedes
6
25%
Red Bull
2
8%
Wiliams
0
Žiadne hlasovania
Renault
0
Žiadne hlasovania
Haas
0
Žiadne hlasovania
Ferrari
12
50%
STR
0
Žiadne hlasovania
Sauber
0
Žiadne hlasovania
Force India
0
Žiadne hlasovania
Manor
1
4%
 
Celkom hlasov: 24

Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa Sangala »

taktika RedBullu dostat Vettela vyssie ! :D
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa felipe25 »

Urcite nie taktika, RedBull hore dostala nahoda, a to, ze Seb dolamal predne kridelka na kridle... a siel na 2zastavky s tym ze dal makke 2x. Inak by tak hore neskoncil. Jeho prvy pit ho prakticky nic nestal, a mal nove cerstve pneu. :) Zatial co konkurencia ojazdene s tazkeho auta.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa lezgy »

neviem cito datmedzi srandicky ale...
skvela parodia :)

Red Bull: sme spokojni, hoci po brazilskom torpede to opat vyzeralo na poruchu techniky. Ale Sebastian robil, co mohol. Bol ochotny strcit tam aj prst. Tim ho presvedcil, nech to nerobi, takto mozeme mat lepsie chladenie...
Ferrari: dnes to na viac nestacilo. Tim trval cely tyzden na tom, ze nasa jednotka potrebuje srdce bojovnika, ale inak vzorovy timovy hrac Felipe odmietol transplantaciu a zahodil darcovsky preukaz.
McLaren: kazdemu musi byt jasne, ze nam na vysledkoch naozaj nezalezi. Povodne sme neuvazovali ani nad vitazstvom v poslednych dvoch pretekoch... no nakoniec sme sa vsetci zatali a povedali si - vylepsime to auto, nech ten rozmaznany hajzel olutuje svoj odchod.
Lotus: Nasi pretekari so striedavymi uspechmi testovali taktiku udri a strat sa. Do buducnosti mame mnoho planov na adrenalinove party, ale seversky chlast je pridrahy.
Mercedes: mame na viac, ale konzervativny manazment striktne trva na kopirovani strategie konkurenta z Mnichova.
Torro Rosso: Neustale superenie nasich jazdcov je napadom nasho majitela. Orientalne filozofie, ktorymi sa inspiruje, hlasaju, ze vsetko ma byt v rovnovahe. Aj preto sedi v prvom time za volantom Vettel a Anti-Vettel. Pravda, aj nas Australcan sa sem-tam pokusa suplovat svojho krajana, ako ste to mohli vidiet napr. v Abu Dhabi.
Force India: zlepsujeme sa, ale chcelo by to vacsi rozpocet. Uvazovali sme nad bohatsim sponzorom, ale ludom v Indii by sa asi nepozdavala zmena nazvu zo Sahara na China.
Williams: iba plna podpora, sikovnost, pracovitost a bystrost robotnickej triedy moze slachte a inej elite priniest tak krasne vitazstvo, ake sa v tomto roku podarilo nam i Vam... ehm, pardon prepacte, doslo k zamene materialov. Toto nie je vyjadrenie timu k sezone, ale dakovna rec sponzorovi...
Sauber: jeden Mexican odchadza na ostrovne pr akcie, ale uz chystame dalsieho. Premyslali sme aj nad inym lukrativnym riesenim, ale v tomto zlodejskom odvetvi je velmi neprijemne fungovat s pocitom, ze sa tu kazdu chvilu objavi Razia.
Caterham: k zhodnoteniu sezony chceme povedat, ze nie sme najpomalsi.
Marussia: ale ani my.
HRT: je tazke dostat sa do tv zaberu a uspokojit sponzorov. Spravidla sme tam vzdy len dvakrat: Ked dava Vettel Narainovi prve kolo a potom este druhe.

Specialni hostia:
Lauda: uz pred Braziliou som tvrdil, ze ak titul neziska Alonso, tak to musi byt urcite Vettel.
Barrichello: krasna sezona, vyborne vykony a co je najdolezitejsie, konecne ten buzerant konci.
Alguersuari: aj v tejto faze sezony verim v Alonsov titul.
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa lezgy »

t-4 :)
:good:
presun do automoto?
hlasovanie upravene
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa zwARO »

velmi pekny zavod, som zvedavy na dalsi tyzden
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa newmi »

Kimi is the (ice)king! :D
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Gásty
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št 14. Mar, 2013, 13:55

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa Gásty »

Kimi je Lichking haha :-) nadherny zavod...
Používateľov profilový obrázok
pipo137
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6414
Dátum registrácie: Ut 08. Feb, 2011, 17:28
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa pipo137 »

Dnes to bola pekná podívaná :good:
DESKTOP MB: MSI B450 Gaming Pro Carbon AC CPU: AMD Ryzen 5 5600 + Nocua NH-D14 Black RAM: Patriot Viper Steel 2x8GB @ 3600MHz 14-16-16-16-36 1T GPU: Sapphire NITRO+ Radeon RX580 8GB @ 1500/8900MHz SSD: Samsung 970 EVO 500GB + Crucial M4 256GB PSU: EVGA SuperNOVA G2 750W Case: Projekt "R4R" - Fractal Design Define R4 Monitor: Dell U2415 OS: Windows 10 Pro 64bit SK Mouse: Cyborg R.A.T. 7 Mouse Pad: A4tech Bloody B-081 Keyboard: Microsoft SideWinder X4
HTPC MB: MSI Z77 MPOWER CPU: Intel Core i7 3770K @ 4,0GHz + IHS mod + Noctua NH-D15 RAM: Crucial Ballistix Tactical LP 2x8GB @ 2000MHz 9-9-9-27 1T GPU: Intel HD4000 SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD: 5x WD Red (20TB) Sound card: Asus Xonar Essence STX TV: LG OLED65CX + Xiaomi Mi TV Box S
Smartphone: Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi MiNote Pro
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa scpeter1 »

az na tie timove rezie... :facepalm:
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa zwARO »

Skoda alonsa, mohlo to byt zaujimavejsie.
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa lezgy »

TR oci klala uz par kol pred koncom kedy sa rosbergovi akosi "zatalo" drs a nie a nie ho par kol otvorit
basnicky o benzine .... no dajme tomu
skor sa mohli vyhovorit na to ako svojho casu mclaren...uz ked si odmakal cely pretek na tretom mieste, uz ho tam nechaj...ale nie takto
ok TR je povolena ale v tomto bolo dost dobre vidno zrejme rukopis laudu....
skor by som to dal na jeho kapustu ako na brawnovu
hamilton tam len tak zo zartu nedosiel a aj ked este nema zjazdene auto, asi bude timova jednotka

Mclaren....ako som vravel po japonsku 2012 a po jazdeckej chybe pereza...este len uvidia co zobrali a to co predviedol v najpomalsej zakrute....
perlicka v podobe sauberu to dokonala
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

vecsia katastrofa bol uz len cambor so svojou znalostou pravidiel. skakanie pocas prenosu z vysielacky a zabil to prekladom tlacovky...aj ked viem z mitingov co to narobi paseku ked mele anglan minutu v kuse, ale ako som pisal na f1, poznamkovy blok asi v markize nemali....
ten chudak v studiu, ten cech, robil co mohol....ale jednoducho ten cambor.....
po tlaku verejnosti upratali v STV aj ninaja....kopli do zadku ale trafili ako spravni komunisti pozciu vedenia spravodajstva.....kedy kopnu cambora to neviem, ale po nom zehlit preklepy....
zavolat ficovi a niekde do bruselu, tam kopu neschopakov.....

u RB bude asi husto...to bodaj by nie.. egocentrici na jednej kope tak to inac ani dopadnut nemoze
a o podraze v podobe neutocenia ak je to pravda...tak ani necudo

alonzo...no stane sa, ale masa takisto nehviezdil, asi im treba toho druheho aby sa mohli realizovat a bečať co vysielaciek ze ten druhy skodi :))

a bidny wiliams....

ale som cakal od tejto ceny viac...zas tu budu tri tyzdne o nicom dristy o redbule a ich vnutornych vztahoch ....

za chvilu doleti filip a dovysvetli zbytok :)
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
pipo137
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6414
Dátum registrácie: Ut 08. Feb, 2011, 17:28
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa pipo137 »

kua... mohol som zaspať :wallbash: to sa mi nestalo ani nepamätám :OO= :E :furious2:
...už ani nemám prehľad, ktorá stanica z toho dáva reprízy, resp. kde by sa to ešte dalo pozrieť ?? dík ;)
DESKTOP MB: MSI B450 Gaming Pro Carbon AC CPU: AMD Ryzen 5 5600 + Nocua NH-D14 Black RAM: Patriot Viper Steel 2x8GB @ 3600MHz 14-16-16-16-36 1T GPU: Sapphire NITRO+ Radeon RX580 8GB @ 1500/8900MHz SSD: Samsung 970 EVO 500GB + Crucial M4 256GB PSU: EVGA SuperNOVA G2 750W Case: Projekt "R4R" - Fractal Design Define R4 Monitor: Dell U2415 OS: Windows 10 Pro 64bit SK Mouse: Cyborg R.A.T. 7 Mouse Pad: A4tech Bloody B-081 Keyboard: Microsoft SideWinder X4
HTPC MB: MSI Z77 MPOWER CPU: Intel Core i7 3770K @ 4,0GHz + IHS mod + Noctua NH-D15 RAM: Crucial Ballistix Tactical LP 2x8GB @ 2000MHz 9-9-9-27 1T GPU: Intel HD4000 SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD: 5x WD Red (20TB) Sound card: Asus Xonar Essence STX TV: LG OLED65CX + Xiaomi Mi TV Box S
Smartphone: Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi MiNote Pro
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa newmi »

Dneska to bolo dobre o hov... Nuda a timova rezia. V boxoch tiez poniektore tymi excelovali, vid. smola Force India a chaos v McLaren. A tupec Vettel, ale bozie mlyny melu pomaly, ten nafukany arogantny chlapec raz na to doplati. Bud narazi na niekoho kto sa s nim nebude tak maznat a posle ho do pecka alebo kvoli vlastnej chybe odpali oba redbully a potom mu podakuju v tyme (a aj ja :D ) a snad sa aj zbadaju co za vtacka to chovaju. Ale najviac ma asik stval ten "skvely" komentator. Keca o timovej rezii, ktora je uz 2 roky povolena, myli si jazdcov. Som si myslel, ze horsi komentar ako na STV byt nemoze ale teda Markiza prekonava STV aj v tomto. :facepalm: Cambor doprec! Komentuj si sedlakov v tretej futbalovej lige.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa lezgy »

medialne pneumatiky

ROFL
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa lezgy »

paradicka pretek :)
kukal niekto? teda okrem filipa :D toho slo asi urvac :D
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"